Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 152 z 273 (komentarze od 6041 do 6080):
Tottenham robił fetę z okazji skończenia ligi nad nami. Jakby wygrali FA Cup, to chyba zrobią dzień wolny od pracy.
Ja wylosowałem nam Real Sociedad.
Oprócz tego Lyon-Bilbao, Napoli-Zenit i Borussia-Atletico.
@navy:
Nabije dużo więcej, tylko w pewnym momencie liczba gwałtownie wzrośnie z 20 do 750.
Ja wolałbym uniknąć Borussi, Napoli, Lyonu i Marsylii, na Astanę też wolałbym nie trafić, bo nie chcę, żeby się nasi tułali po kazachskich stepach. Poza tym nikt nie powinien nam sprawić problemu.
Potencjalni rywale Arsenalu w 1/16:
Borussia, Celtic, Napoli, Spartak, FK Astana, Partizan, Ludogorec, AEK Ateny, Lyon, FC Kopenhaga, Steaua, Marsylia, Ostersunds, Nice i Real Sociedad.
@Dewry:
Nie trzeba tak daleko szukać, bo w tamtym sezonie wygraliśmy z Ludogorcem też 6:0.
W końcu jacyś poważni piłkarze w naszej ofensywie.
Over 5,5 weszło jak w masło.
Uuuu, brawo Mahomet!
Przynajmniej się nie wywrócił.
Ale wpakował ;D
Jaaack!!
@Fabri4:
A widziałeś kiedyś, by ktoś strzelił 75% bramki?
Brawo Walcott! ;D
Akurat, jak to napisałem, to Debuchy postanowił mi dać trochę emocji.
Brawo Mathieu!
Ależ emocje, oglądam mecz na stojąco, wszystkie paznokcie już obgryzłem, a to dopiero 10 minuta!
COYG!
Fail, nie zauważyłem newsa i przypadkowo przetłumaczyłem to samo i wysłałem.
Nie wiem, jak to się stało, że mi umknął ;D
@lays:
Jak for the first time? Przecież na City też czwórką wyszliśmy.
@jinks:
Tylko, że prawda jest taka, że żaden zawodnik nie może się równać z tą dwójką. Rozumiem, że jest to już nudne, ale oni nie dostają Złotych Piłek, bo są popularni, tylko dlatego, że są genialni i na każdą zasłużyli.
Jaki inny zawodnik bardziej zasłużył na Złotą Piłkę w tym roku?
@karmel567:
Polskie miasta kandydowały (bodajże Warszawa i Chorzów), ale się wycofały. I tak byśmy nie mieli szans, bo organizowaliśmy niedawno Euro.
@Womanizer:
Sevilla vs Manchester City
Juventus vs Besiktas
Shakhtar Donetsk vs Manchester United
FC Basel vs Paris Saint-Germain
Chelsea vs FC Barcelona
Real Madrid vs AS Roma
FC Porto vs Tottenham Hotspur
Bayern München vs Liverpool
Chelsea ma tylko 3 potencjalnych przeciwników: PSG, Barcelonę i Besiktas.
Poprawka, chodziło mi oczywiście o 1/16.
Czyli w 1/8 naszymi potencjalnymi przeciwnikami Borussia, Napoli, Celtic i Spartak.
Gdyby nie bramka Feyenoordu w doliczonym czasie, zamiast Napoli byłby Sporting. Ale to i tak 2 teoretycznie czołowych rywali na 16.
@Gunnerrsaurus:
https://kanonierzy.com/news/bezlitosny-united-ogrywa-arsenal-3-1/44094/
A na przyszłość, najprościej jest wejść w swoje komentarze.
Kiedy jesteś drugi i rozkmniniasz, co by tu kreatywnego napisać.
Arsene Wenger
Tottenham w wielu aspektach przypomina nas sprzed lat. Nie obrażę się, jeżeli przeciwników w 1/8 też dostaną podobnych.
Za Wikipedią:
Zwycięzcy fazy grupowej Ligi Europy oraz 4 najlepsze z zespołów, które zajmą 3. miejsca w fazie grupowej Ligi Mistrzów zostaną rozlosowani przeciwko zespołom, które zajmą 2. miejsca w fazie grupowej Ligi Europy oraz pozostałym drużynom, które zajmą 3. miejsca w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
Czyli do pierwszego koszyka idą zwycięzcy grup i 4 najlepsze z 3 miejsc LM, do drugiego 2.miejsca i pozostali z LM.
Będziemy mogli trafić na jedną z 4 najgorszych drużyn w fazie grupowej LM.
Arsenal youngsters Eddie Nketiah, Matt Macey, and Ben Sheaf have all signed new contracts.
Też myślałem, że o nasz mecz chodzi ;D
@Womanizer:
Jeszcze lepiej by było, gdyby polecieli na Białoruś.
Jeżeli zapominasz oddychać, to bardzo możliwe, że problem leży w ośrodku oddechowym, który odpowiedzialny jest za kontrolę oddechu. Nie znam się, ale tak to widzę.
Nasi (i nasze) byli dzisiaj w szpitalach i rozdawali prezenty chorym dzieciom, fajna sprawa.
Nie lubię niemieckiego.
Ciężko mi się słucha języka, w którym nawet życzenia świąteczne brzmią jak nakaz rozstrzelania.
@Walentos:
Wyglądasz na takiego, który nie może pogodzić się z czerwoną kartką i zawieszeniem Pogby.
Opinię innych poznałeś już wczoraj. Wydaje mi się, że 1 dzień to odpowiednio dużo czasu, by przekonać się, że nie zdołasz nikomu udowodnić swoich racji. Ale ty ciagniesz temat i zaczynasz osobiste wycieczki, jak w przypadku Simplemanna.
@Walentos:
A ty znowu swoje....
Co Ci to da, że wypłaczesz się tutaj? W angielskiej federacji ktoś wejdzie na Kanonierów i pomyśli "Kurde, ten Walentos ma rację, nie karajmy Pogby"? A może administratorzy zdecydują się zamknąć serwis, bo fan ManU zgasił uzytkowników strony?
Od dwóch dni siedzisz tutaj i piszesz w kółko to samo. Zrozum, że nikogo nie przekonasz do swoich racji. Każdy oglądał mecz i widział, jak było. Ty siedząc tutaj i prowokując innych niczego nie osiągniesz.
@Gofer999: @paw3u:
Nie znam gościa xD Czyli chyba dobrze, że nie przyszedł.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ciekawe, że w europejskich rozgrywkach w grze jest wciąż 20 nacji.
Najwięcej przedstawicieli ma Hiszpania - 7
Anglia i Włochy po 6
Francja i Rosja po 4
Niemcy i Portugalia po 3
Serbia i Ukraina po 2
Turcja, Szwajcaria, Austria, Czechy, Kazachstan, Rumunia, Bułgaria, Szkocja, Grecja, Dania i Szwecja po 1
Trochę to smutne, bo taka Serbia 2 zespoły, a w Polsce ani jeden nie dostał się nawet do fazy grupowej...