Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 154 z 273 (komentarze od 6121 do 6160):
Jak to możliwe, że mamy tylko 1 bramkę??
I czemu w komentarzach jest kursywa?
Dla postronnego kibica to naprawdę wspaniały mecz.
Mógłbym oglądać tę akcję godzinami.
Jeszcze jeden!
@praptak:
Nie pomogę Ci niestety. Spróbuj z jakimś innym linkiem.
http://www.sport247.live/pl/player/5a229b8a01bee645163741/14/117/5a22ed2fc2006/ArsenalFC-ManchesterUnited/768/432
Dobry link po polsku.
Dobra, nadzieja matką głupich, ale naprawdę wierzę, że wyjdziemy chociaż na remis. Jeżeli będziemy dalej robić swoje, to coś wpadnie.
Do boju Kanonierzy! COYG!!!!!!
To byłaby bardzo dobra połowa, gdyby nie pierwsze 12 minut.
Tu już dawno powinien być remis.
Matko boska...
Może to jakaś dalsza część pranku z Lacazettem.
***** mać
Także ten
COYG!
No to niezła intryga Wengera, specjalnie zdjął wcześniej Lacazette'a i nałgał, że jest kontuzjowany, żeby zaskoczyć Mourinho ;D
Z bohatera finału Ligi Europy do rezerw West Bromu, to się nazywa piłkarski upadek. Mam nadzieję, że Krychowiak jeszcze się odbuduje.
Co do samego Ramseya, to rzeczywiście robi dobre liczby w tym sezonie. Brał udział przy 8 golach, tyle samo mają na koncie tylko Sanchez i Lacazette. Niestety, spora część strony go hejtuje, chyba bo tak trzeba.
Skąd wy to zdjęcie wytrzasnęliście xd
@Gunner012:
Z dwojga złego, lepsze pisanie o pewnym zwycięstwie, niż o pewnym wpierdzielu.
Na devilpage z resztą podobne nastroje.
Czyli Welbeck vs Lindelof. Cóż to będzie za pojedynek.
@Jaro13579:
Zapewne dostanie, bo regularnie gra w reprezentacji.
Wenger ma z Mourinho tragiczny bilans, ale jako trener MU Jose z nami nie wygrał. A na ostatnich 5 meczy górą był tylko raz.
Ja w tej kolejce wjeżdżam z Free Hitem, bo spora część składu świeci się na czerwono. Dopakowałem skład jak mogłem, dając na ławkę jaśków po 4 mln. Zobaczymy, co z tego będzie.
Mecz z Senegalem jednak o 17.
@Marioht:
Mecz z Senegalem o 14
Mecz z Kolumbią o 20
Mecz z Japonią o 16
O ile dobrze pokazuje Wikipedia i ja dobrze przekładam z czasu rosyjskiego na nasz.
@RIVALDO700:
Każdy musi mieć swój Bayern.
@karmel567:
Dzięki za spoiler :/
Pół roku do mundialu, a ci już drzewka układają xD
@schnor25:
W 1/8 będzie ktoś z grupy G, czyli pewnie Belgia lub Anglia.
Potem:
- Z 1 miejsca trafiamy na 1F/2E, czyli możliwe, że Niemcy
- Z 2 miejsca mamy 1E/2F, czyli prawdopodobnie Brazylia
Szanse będzie można ocenić przed mundialem. Do tego czasu może się zdarzyć jeszcze wiele kontuzji, ktoś może usiąść na ławce i z niej nie wstać.
Dzisiaj można tylko wróżyć z fusów, ale gdyby mundial zaczynał się jutro, to powiedziałbym, że grupa jest bardzo wyrównana i każdy może z niej wyjść.
Czyli Japonia.
D zdecydowanie grupa śmierci.
W grupie B już chyba wiadomo, kto wyjdzie ;D
Rosja-Arabia Saudyjska, cóż za otwarcie ;D
Senegal!
Elneny z gospodarzami i Suarezem ;p
Czyli Kolumbia, mogło być gorzej.
Argentyna z Chorwacją też ciekawie.
Uuu, no to grubo, Portugalia-Hiszpania
Jak widać, organizatorzy samego losowania nie odstępuję TVP w sztucznym przedłużaniu losowania i zapychaniu go jakimiś przemowami i występami, które nikogo nie obchodzą.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Będzie remis, zaufajcie mi.