Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 150 z 273 (komentarze od 5961 do 6000):
Chambers nie może grać, czy autor śmieszkuje z tym Elnenym na ŚO?
W ogóle jakiś dziwny ten przewidywany skład.
Alexis Sanchez kończy dziś 29 lat.
Ciekawe, że tyle był na stronie i dopiero się administracja zorientowała. Niektórzy ledwo 5 komentarzy napiszą i już wylatują za multi.
Nie hejtuję czy coś, po prostu zastanawiam się, jak to działa.
Pod koniec zeszłego sezonu też prezentował się nawet nieźle na wahadle. Przyznam, że byłem przeciwnikiem jego transferu do Liverpoolu, ale jak już tam przeszedł i widziałem jego wyczyny, to dziękowałem Bogu, że się go pozbyliśmy za taką kasę ;D
To chyba ten mecz, co go chcieli w Wigilię zorganizować ;D
Dla mnie święta to nie tylko prezenty. Dla mnie to jeszcze barszcz z uszkami.
Gdyby to Bornemouth zamiast WBA strzeliło bramkę, miałbym 42 punkty, tak to tylko 20 ;D
@AceVenturaLFC:
Jako, że przed świętami już się prawdopodobnie nie spotkamy, to Wesołych i smacznego barszczyku.
Kaka oficjalnie zakończył karierę.
W tym roku naprawdę sporo legend poodchodziło.
No i oczywiście po finale Wenger ogłasza swoje odejście, ale to jest dość nierealna wizja xD
@macc:
Wolałbym, żeby Mertesacker podniósł jako zwieńczenie kariery, albo Cazorla, który by wszedł na ostatnie 5 minut finału ;)
https://www.twitch.tv/fantasypomaga
Wspierajcie akcje, bo inicjatywa jest naprawdę wielka, a cel szczytny.
Sam stream też się przyjemnie ogląda, ale jeżeli was nie interesuje, możecie wpłacić choć drobną dotację. Za chwilę pójdzie donate ode mnie z pozdrowieniami dla całego kanonierzy.com.
Tutaj link: https://www.siepomaga.pl/72h
Oglądanie meczów Arsenalu to dla mnie coraz większe męki.
Mimo to wciąż jakiś tajemniczy głos w mojej głowie przekonuje mnie do włączenia kolejnego spotkania i zapewnia, że tym razem będzie inaczej.
Ajjj Wilshere :/
Co do sędziów:
Stuart Attwell z Newcastle
Martin Atkinson z Liverpoolem
Michael Oliver z Crystal Palace
Mike Dean z WBA
Anthony Taylor z Chelsea
Leicester benzyny nie miało, a jakoś dojechało do mistrzostwa. Do tamtego sezonu można było mieć jeszcze złudzenia, że w Premier League najważniejsza jest kasa.
"Londyn ma opuścić ośmiu graczy"
Oczekiwania: Debuchy, Walcott, Jenkinson, Martinez, Elneny, Campbell, Perez, Akpom
Rzeczywistość: Alexis, Ozil, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Giroud,, Wilshere, Monreal
Mi dawno się chyba tak nie chciało naszego meczu oglądać. Ale i tak pewnie to zrobię.
Były piłkarz Arsenalu, Kim Kallstrom, zakończył karierę.
"Tak jak mówiłem, Aaron będzie pauzował nieco dłużej, może nawet 3 tygodnie."
Przecież ostatnio mówił, że to nic poważnego i tylko krótkotrwały uraz.
https://www.twitch.tv/fantasypomaga
Nawet, jeżeli nie interesujecie się FIFĄ, to polecam zajrzeć na stream charytatywny. Nie musicie oglądać, ale wesprzyjcie akcję drobną cegiełką ;)
@Dewry:
Pewnie administracja usunęła 7 komentarzy. Z tego samego powodu wielu użytkowników ma inną liczbę komentarzy tutaj, a inną w profilu.
@DexteR_000:
Czyli nawet do końca życia nie starczy, Za 30 lat będzie nas trenował z zaświatów ;D
@DexteR_000:
Do końca czego? Tygodnia? Sezonu? Życia?
@darros:
Spokojnie, wystarczy raz napisać.
Myślałem, że dużo użytkowników zapomni o tej kolejce, ale niestety. Tylko niewielki mój awans.
A City dzisiaj nasz rekord pobiło w ilości wygranych z rzędu.
Dowolna ekipa mędrców spod Biedronki lepiej by sobie poradziła w obronie w sytuacji ze strzałem Chicharito.
Już mógł Laca w ogóle nie wchodzić.
Ja pier...
COYG!
A ja znowu nie zmieniłem kapitana w Fantasy :/ Najgorsze, że Laca pewnie wejdzie na 5 minut i dostanę za niego 2 punkty...
@XandeR:
e) Xander w znajomości alfabetu
Mnie tu kiedyś posądzali, że Quebonafide to ja ;D
@Szebson:
"Nie zabieraj pracy Simpllemanowi"
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. W tym roku ja informowałem na stronie o każdych urodzinach, u Simpllemanna tych komentarzy nie widziałem ;)
Santi Cazorla kończy dziś 33 lata.
Niestety kibice też dokładają swoją cegiełkę. Te same osoby, które oczekują od zawodników woli walki, nazywają nas średniakami, a przed każdym meczem z rywalem z czołówki wieszczą pewny wpierdziel.
Niestety mentalność naszych zawodników jest właśnie taka.
My nie wychodzimy na mecze z Southamptonami z nastawieniem "Walczymy o mistrzostwo, 3 punkty to obowiązek", a raczej: "Będzie ciężko, ale 1 punkt będzie sukcesem, bo pomoże nam w walce o TOP4".
@Gryzek:
Po co wypisujesz trofea Tottenhamu w XXI wieku? ;D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Mihex:
Wiem, że zagrają rezerwy, ale Niles na ŚPD, Nelson na ŚPO no i Elneny wyglądają dość dziwinie ;D
Raczej spodziewam się wahadeł, ale zobaczymy.