Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 157 z 273 (komentarze od 6241 do 6280):

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 21.11.2017, 19:02

Pisał ktoś dzisiaj maturę próbną z polskiego?
Przyznam, że dali dość trudny temat do rozprawki, ale i tak najciekawiej było w zadaniu ze znanym na świecie polskim artystą, gdzie moi znajomi dawali Lewandowskiego, Martyniuka, czy Pudzianowskiego xD

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 21.11.2017, 18:11

@Womanizer:

Nie no, nie sądzę.
Wiadomo, że podpisze trochę wcześniej.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 12. kolejki 21.11.2017, 06:44

Trochę podgoniłem, 2 wyniki trafione i już jestem na 166 miejscu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mislintat nowym szefem skautingu Arsenalu 20.11.2017, 21:36

@Elastico07:

Co do Walcotta się zgodzę, ale Koscielny jeszcze pogra na wysokim poziomie i myślę, że nie warto się go pozbywać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mislintat nowym szefem skautingu Arsenalu 20.11.2017, 20:06

Oby znalazł młode talenty w przystępnej cenie.
Oby też Wenger dał im potem szanse.
Nasza kadra najmłodsza nie jest i na pewno przydałoby się odmłodzenie składu.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 20.11.2017, 19:05

@Marioht:

Oficjalnie, dopiero co wrzuciłem.

https://www.arsenal.com/news/sven-mislintat-appointed-head-recruitment

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 20.11.2017, 17:50

Oficjalnie: Sven Mislintat w Arsenalu!

https://www.arsenal.com/news/sven-mislintat-appointed-head-recruitment

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 20.11.2017, 17:47

W końcu odzyskaliśmy Kanonierów!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 19.11.2017, 20:38

Dla mnie takie wymachiwanie racami mija się z definicją kibica. Dobrą atmosferę można zrobić i bez tego, a kluby niejednokrotnie muszą płacić za głupotę swoich fanów.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs Spurs 19.11.2017, 17:22

Mustafi i Iwobi jakieś małe te avatary mają ;p

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 19.11.2017, 16:44

Jednak Rysiek Piątek zepsuł, no i Stoch drugi. Brawo!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 19.11.2017, 16:35

Brawo Stoch! Chyba będzie podium.

Komentowany temat: Wenger: Özil i Alexis kochają klub 19.11.2017, 15:55

Alexis na pewno odejdzie. W przypadku Ozila wciąż jest cicha nadzieja, że jednak podpisze.
Nie przeszkadza mi to tak długo, jak dają z siebie wszystko na boisku. A ostatnio było z tym różnie.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 22:51

@Gunner012:

To ten z siostrą Indyjką?
Dla mnie głównym problemem było to, że na cały odcinek przenieśli akcję gdzie indziej. Jakby normalnie to wpletli między inne wątki to pewnie inaczej bym na to patrzył.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 20:15

@DawidAFC:

I tak Cię dogonię, jeszcze tylko 210 punktów ;D

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 20:12

https://www.facebook.com/BleacherReportFootball/videos/1705993862796409/

The King in the North!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 19:35

@Rosomak:

Może wszystkie typy nie, ale fajnie by było ujawnić, kto trafił z wynikiem ;D
Ja sam dałem 1:0, ale nie narzekam, że nie trafiłem.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 19:32

Ale ładna kolejka w typerze, 2 wyniki i 72 punkty ;D

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 16:08

Crystal Palace z Evertonem już w 6 minucie 1:1 ;D

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:32

Mógłbym teraz odnieść się do porannego komentarza i zacząć szkalować tych, którzy nie wierzyli w zespół.
Ale w obliczu tak znakomitego występu myślę, że najlepiej będzie nie wyciągać brudów i pozwolić każdemu cieszyć się tak samo.
BRAWO ARSENAL!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:25

Przede wszystkim zagraliśmy dzisiaj świetnie w obronie. Majstersztyk, nie dopuściliśmy Tottenhamu do głosu nawet na chwilę.
Nie było słabych punktów, choć rzeczywiście pod koniec mogło być 3-0. Ale nie ma co narzekać, najważniejsze, że Londyn znów jest czerwony!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:21

Tottenham pogubiony, ale nasi nie potrafią wykończyć.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:10

Brawo Gustlik!

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:06

Ciekawostka: Kane zdobył dzisiaj tyle samo bramek, co ogółem trofeów w Tottenhamie.

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 15:02

Coq za Lacę? Co?

Dobrze gramy, nie dopuszczamy Tottenhamu do akcji i spokojnie wyczekujemy swoich szans.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 14:30

Już raz nam nie uznali takiego gola, bodajże Lacazette ze Stoke. Dzisiaj nam oddali, chociaż tam był chyba nawet większy.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 14:21

Świetna pierwsza połowa, aż nie chce się wierzyć, że to listopad i sędziuje Dean.
Nasi nie dopuszczają Tottenhamu do głosu i oby tak samo było w drugiej.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 14:12

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 14:07

TAK!

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 13:24

COYG!

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 13:17

@Kanonier204:

Aluzja do obrazka, zniżka dla wszystkich trzech fanów Tottenhamu nie jest zbyt dobrym interesem.

(Wiem, że Tottenham ma dużo kibiców, ale pośmieszkować można)

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 13:11

@Kanonier204:

Wielu klientów tam chyba nie mają.

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Tottenham 18.11.2017, 13:10

Optymalny skład, oby nasi pokazali, kto rządzi w Północnym Londynie.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 09:48

@Qarol:

Zgadzam się i wcale nie zakłamuję rzeczywistości. Sam widzę, jak to wygląda i nie nastawiam się na rozgromienie Tottenhamu.
Denerwują mnie tylko ci, którzy już na starcie spisują nas na straty i widziałem już komentarze o pewnym wpierdzielu. Nie wiem, co tacy ludzie tutaj robią.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 09:28

Ostatnio trochę czytałem komentarzy i mam apel.
Niech wszyscy, którzy uważają, że remis w tym meczu będzie sukcesem, a Tottenham jest o klasę lepszy, nie włączają meczu, albo przynajmniej nie komentują tutaj, by nie psuć innym przyjemności z oglądania.
Bo ktoś, kto nie wierzy w swoją drużynę, nie jest godzien nazywać się kibicem.
COYG!

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 09:18

Mike Dean has officiated Arsenal v Spurs five times. The Gunners have won two, drawn two & lost just one.

Four of those games were at White Hart Lane.

He's sent off one player from each team, shown 10 yellows to Arsenal players, 12 to Spurs' & given two penalties, both to Spurs.

Komentowany temat: Duet z Manchesteru City najlepszy w PL w październiku 17.11.2017, 17:06

Oby Sane zachował formę.

A Monreal to jaką nagrodę zdobył?

Komentowany temat: What's wrong, Theo? 17.11.2017, 16:35

"na ringu zapaśniczym"? A jest coś takiego? Bardziej na macie ;D

Do Theo mam wielki sentyment. Ma najdłuższy staż w Arsenalu z obecnych zawodników i w głębi serca wierzę, że może zostać jego legendą. Niestety, tak się raczej nie stanie, prawdopodobnie za niedługo odejdzie i raczej nie będzie wtedy słychać błagań o zostanie, a oddechy ulgi tych, których zamęczał swoją grą. Szkoda.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 17.11.2017, 07:12

Swoją drogą autor chyba musi cierpieć na bezsenność, skoro wrzuca newsy o 3:52 ;p

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 17.11.2017, 06:33

"Wystarczy wymienić Harry'ego Kane'a, Dele Allego, Christiana Eriksena, czy chociażby Mike'a Deana."

Dzięki autorze, rozśmieszyło mnie to niemiłosiernie xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady