Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 157 z 273 (komentarze od 6241 do 6280):
@Womanizer:
Nie no, nie sądzę.
Wiadomo, że podpisze trochę wcześniej.
Trochę podgoniłem, 2 wyniki trafione i już jestem na 166 miejscu.
@Elastico07:
Co do Walcotta się zgodzę, ale Koscielny jeszcze pogra na wysokim poziomie i myślę, że nie warto się go pozbywać.
Oby znalazł młode talenty w przystępnej cenie.
Oby też Wenger dał im potem szanse.
Nasza kadra najmłodsza nie jest i na pewno przydałoby się odmłodzenie składu.
@Marioht:
Oficjalnie, dopiero co wrzuciłem.
https://www.arsenal.com/news/sven-mislintat-appointed-head-recruitment
Oficjalnie: Sven Mislintat w Arsenalu!
https://www.arsenal.com/news/sven-mislintat-appointed-head-recruitment
W końcu odzyskaliśmy Kanonierów!
Dla mnie takie wymachiwanie racami mija się z definicją kibica. Dobrą atmosferę można zrobić i bez tego, a kluby niejednokrotnie muszą płacić za głupotę swoich fanów.
Mustafi i Iwobi jakieś małe te avatary mają ;p
Jednak Rysiek Piątek zepsuł, no i Stoch drugi. Brawo!
Brawo Stoch! Chyba będzie podium.
Alexis na pewno odejdzie. W przypadku Ozila wciąż jest cicha nadzieja, że jednak podpisze.
Nie przeszkadza mi to tak długo, jak dają z siebie wszystko na boisku. A ostatnio było z tym różnie.
@Gunner012:
To ten z siostrą Indyjką?
Dla mnie głównym problemem było to, że na cały odcinek przenieśli akcję gdzie indziej. Jakby normalnie to wpletli między inne wątki to pewnie inaczej bym na to patrzył.
@DawidAFC:
I tak Cię dogonię, jeszcze tylko 210 punktów ;D
https://www.facebook.com/BleacherReportFootball/videos/1705993862796409/
The King in the North!
@Rosomak:
Może wszystkie typy nie, ale fajnie by było ujawnić, kto trafił z wynikiem ;D
Ja sam dałem 1:0, ale nie narzekam, że nie trafiłem.
Ale ładna kolejka w typerze, 2 wyniki i 72 punkty ;D
Crystal Palace z Evertonem już w 6 minucie 1:1 ;D
Mógłbym teraz odnieść się do porannego komentarza i zacząć szkalować tych, którzy nie wierzyli w zespół.
Ale w obliczu tak znakomitego występu myślę, że najlepiej będzie nie wyciągać brudów i pozwolić każdemu cieszyć się tak samo.
BRAWO ARSENAL!
Przede wszystkim zagraliśmy dzisiaj świetnie w obronie. Majstersztyk, nie dopuściliśmy Tottenhamu do głosu nawet na chwilę.
Nie było słabych punktów, choć rzeczywiście pod koniec mogło być 3-0. Ale nie ma co narzekać, najważniejsze, że Londyn znów jest czerwony!
Tottenham pogubiony, ale nasi nie potrafią wykończyć.
Brawo Gustlik!
Ciekawostka: Kane zdobył dzisiaj tyle samo bramek, co ogółem trofeów w Tottenhamie.
Coq za Lacę? Co?
Dobrze gramy, nie dopuszczamy Tottenhamu do akcji i spokojnie wyczekujemy swoich szans.
Już raz nam nie uznali takiego gola, bodajże Lacazette ze Stoke. Dzisiaj nam oddali, chociaż tam był chyba nawet większy.
Świetna pierwsza połowa, aż nie chce się wierzyć, że to listopad i sędziuje Dean.
Nasi nie dopuszczają Tottenhamu do głosu i oby tak samo było w drugiej.
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!
TAK!
COYG!
@Kanonier204:
Aluzja do obrazka, zniżka dla wszystkich trzech fanów Tottenhamu nie jest zbyt dobrym interesem.
(Wiem, że Tottenham ma dużo kibiców, ale pośmieszkować można)
@Kanonier204:
Wielu klientów tam chyba nie mają.
Optymalny skład, oby nasi pokazali, kto rządzi w Północnym Londynie.
@Qarol:
Zgadzam się i wcale nie zakłamuję rzeczywistości. Sam widzę, jak to wygląda i nie nastawiam się na rozgromienie Tottenhamu.
Denerwują mnie tylko ci, którzy już na starcie spisują nas na straty i widziałem już komentarze o pewnym wpierdzielu. Nie wiem, co tacy ludzie tutaj robią.
Ostatnio trochę czytałem komentarzy i mam apel.
Niech wszyscy, którzy uważają, że remis w tym meczu będzie sukcesem, a Tottenham jest o klasę lepszy, nie włączają meczu, albo przynajmniej nie komentują tutaj, by nie psuć innym przyjemności z oglądania.
Bo ktoś, kto nie wierzy w swoją drużynę, nie jest godzien nazywać się kibicem.
COYG!
Mike Dean has officiated Arsenal v Spurs five times. The Gunners have won two, drawn two & lost just one.
Four of those games were at White Hart Lane.
He's sent off one player from each team, shown 10 yellows to Arsenal players, 12 to Spurs' & given two penalties, both to Spurs.
Oby Sane zachował formę.
A Monreal to jaką nagrodę zdobył?
"na ringu zapaśniczym"? A jest coś takiego? Bardziej na macie ;D
Do Theo mam wielki sentyment. Ma najdłuższy staż w Arsenalu z obecnych zawodników i w głębi serca wierzę, że może zostać jego legendą. Niestety, tak się raczej nie stanie, prawdopodobnie za niedługo odejdzie i raczej nie będzie wtedy słychać błagań o zostanie, a oddechy ulgi tych, których zamęczał swoją grą. Szkoda.
Swoją drogą autor chyba musi cierpieć na bezsenność, skoro wrzuca newsy o 3:52 ;p
"Wystarczy wymienić Harry'ego Kane'a, Dele Allego, Christiana Eriksena, czy chociażby Mike'a Deana."
Dzięki autorze, rozśmieszyło mnie to niemiłosiernie xD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Pisał ktoś dzisiaj maturę próbną z polskiego?
Przyznam, że dali dość trudny temat do rozprawki, ale i tak najciekawiej było w zadaniu ze znanym na świecie polskim artystą, gdzie moi znajomi dawali Lewandowskiego, Martyniuka, czy Pudzianowskiego xD