Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 155 z 273 (komentarze od 6161 do 6200):
Niby trochę to nudne, że cały czas przewijają się te same nazwiska, podobnie, jak w Ekstraklasie.
Ale z drugiej strony w środku sezonu nie ma czasu na eksperymenty i lepiej pozyskać obeznanego w lidze trenera, który prędzej wyciągnie zespół z kryzysu, niż nowicjusz. Na trenerów z zagranicy lepiej sięgać latem, między sezonami.
@hubert260893:
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws
Trafimy na Chorwację, Kostarykę i Maroko. Takie mam przecieki.
@tomek_13:
Jakąś reklamę ze swoimi psami.
Btw, to one mają nawet swoje konto:
https://www.instagram.com/atomhumberoficia1/
Będziecie musieli się jakoś podzielić konsolą ;D
Wszyscy tak ubolewają nad Lazazettem, a prawda jest taka, że nawet gdyby był zdrowy, to i tak na United wyszedłby Welbeck xd
Listopad jak nie listopad, poszło nam bardzo dobrze, 9 punktów w 4 meczach i bardzo dobra gra w meczach ze Spurs i Huddersfield.
Średnia 2,25 - ostatni raz taką mieliśmy w sezonie 13/14.
Natomiast Tottenham tak bardzo przypomina nas sprzed kilku lat, że przejęli nawet listopadową klątwę ;p
Haha i City strzeliło
Mesut Ozil has had a hand in three goals in a single Premier League game for the first time in his career (one goal, two assists).
No player has scored more home @premierleague goals than Alexandre Lacazette this season.
No i od siebie dodam, że już 6 mecz trio Musrealny zachowało czyste konto.
No dobra, to może być jednak dobra kolejka, jak dojdą bonusy to mogę mieć około 50 punktów ;D
Teraz przyznać się: Kto trafił wynik w typerze? ;D
@Meirid:
U mnie na odwrót, Lacazette na kapitanie. Szkoda, że Wenger go tak szybko zdjął, może by jeszcze coś strzelił.
No dobra, przynajmniej Kolasinac coś zapunktuje ;)
@Meirid:
Też mam Warda i też nie jestem zadowolony, zwłaszcza, że w tej kolejce nikt mi nie punktuje.
A dobra, już zmienili. Przed chwila na Flashscore był Begovic jako strzelec bramki.
Begovic strzelił gola? Jak? ;D
Ozil włączył swoje Turbo.
Nie powiem, że się nie cieszę, ale wolałbym zostać przy 2:0, bo tak mam w typerze ;D
Co pograli :o
Chłop się fair-play zachował, a Wy jeszcze pretensje macie ;p
Pewnie wiedział, że spalony i specjalnie nie trafił.
Brawo Czesiek!
Wenger zdecydowanie nie ma Lacazette'a na kapitanie ;/
Xhaka ma w lidze chyba najwięcej wykreowanych okazji.
Dla przeciwników oczywiście.
Lacaa!
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=11
COYG!
Mounie, już zdążyłem o nim zapomnieć xd Miał być odkryciem sezonu, a gdzieś zniknął w czeluściach ligi.
Czyli jednak pierwszy skład. Oby nie odbiło nam to się czkawką w sobotę.
@ares765:
Wenger mógłby pójść w jego ślady i zająć się jakimś żeglarstwem czy czymś ;D
No tak, karma wróciła. Ptak ją zeżarł, a potem wys*ał do ust Younga.
@Gunner012:
Ściągnięcie Gibbsa z wypożyczenia może być o tyle trudne, że nie jest wypożyczony, a został sprzedany definitywnie do WBA.
@Kysio2607:
Welbeck na United to nie jest taki zły pomysł, on ma na nich patent ;D
@depu:
Znam ten ból... 61 typów i 7 wyników ;(
Ciekawe, że zdobyłem 20 punktów i awansowałem o 9 miejsc. Czyżby niektórzy zapomnieli o tej kolejce?
Mocarny Tottenham przegrywa z 12 drużyną ligi. Ojojoj...
Chciałbym tylko, żeby wyszedł Lacazette i coś ukąsił, bo mam go na kapitanie.
Możemy zobaczyć eksperymentalny skład, spodziewam się Holdinga i Welbecka, może wyjdą Wilshere i Giroud, ewentualnie Chambers i Debuchy. Z resztą, na to właśnie liczę, bo taki skład powinien starczyć na Huddersfield, a pierwszy garnitur lepiej oszczędzać na United.
Skaut z Borussi, dyrektor sportowy z Barcelony. Jak już tak idziemy w kierunku zmian, to przydaliby się jeszcze trener i prezes z jakichś mocnych klubów.
@RIVALDO700:
Rodzinka.pl to jeszcze nic, każdy ma swoje poczucie humoru i ja na przykład nawet ten serial lubię.
Ale kiedyś co nie wszedłem na youtube, to tam połowa "Na czasie" to były jakieś urywki z Warsaw Shore, wtedy naprawdę zacząłem się zastanawiać, dokąd zmierzamy, skoro Polacy to oglądają.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zgadzam się z tym, co ktoś rano napisał. Nie rozumiem tej całej otoczki, półgodzinne studio, grupy marzeń, grupy śmierci, jaki w tym sens?
Wystarczyłby kilkuminutowy wstęp i ewentualnie jakieś dłuższe studio już po losowaniu z oceną szans i przewidywaniami. Chociaż i one są teraz bez sensu, bo do czerwca może jeszcze wiele się zmienić.