Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 246 z 273 (komentarze od 9801 do 9840):

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 29.12.2016, 14:22

Racja, nie jest jedną z najsilniejszych, jest najsilniejszą.

Komentowany temat: Oxlade-Chamberlain na celowniku Kloppa 29.12.2016, 14:12

Jeżeli rzucą jakieś 30 mln, to mógłby spokojnie odejść. Z tym, że raczej w lecie. Póki co nie warto pozbywać się nawet zmienników, bo znaleźć kogoś na jego miejsce będzie ciężko.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 29.12.2016, 14:10

Ja chyba nigdy nie zrozumiem decyzji Nikolicia i odejściu do Chicago. Mógł sobie spokojnie pykać w jednej z najsilniejszych lig Europy, a zamiast tego poszedł do średniaka amerykańskiej ligi.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 18. kolejki 29.12.2016, 13:32

Swoją drogą, co z Dancerem? Jeszcze niedawno był w czołówce, teraz jest 131. Jeżeli dobrze patrzę, to od 15 kolejki nic nie obstawiał. Bo raczej wątpię, że nie trafił ani jednego typu.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 18. kolejki 29.12.2016, 00:57

Jak tak zobaczyłem, to mało kto ma więcej trafionych typów ode mnie. Z drugiej strony. mało kto w pierwszej setce ma mniej wyników. Ale wciąż pnę się w górę i to jest najważniejsze :)

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 28.12.2016, 19:01

Allegri? Jestem za!

Komentowany temat: Lauren o Bellerinie: Może stać się najlepszy 28.12.2016, 14:22

Aktualnie Hector to mój ulubiony piłkarz w Arsenalu. Wierzę, że jeszcze będziemy mieli z niego dużo pociechy.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 28.12.2016, 13:59

Pierwszy! :D

Osobiście nie zamierzam dołączyć do redakcji, ale z niecierpliwością czekam na kolejne zmiany na stronie. Cieszy mnie, że serwis się rozwija, a szczególnie jestem ciekaw, jak będzie się prezentowała nowa szata graficzna.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 28.12.2016, 00:02

Arsenal win percentage with Cazorla starting since Aug 2013 - 66%. Without Cazorla 44%.

To wiele tłumaczy. Przyznam szczerze, że sam nie zdawałem sobie sprawy, jak ważną częścią drużyny jest Santi, aż nie doznał kontuzji w tym sezonie.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 27.12.2016, 16:28

Arsenal zanotował wczoraj 817 podań. Od 2003, zanotowali więcej tylko w jednym meczu (828 z Wolves w 2012)

Komentowany temat: Raport zdrowotny 26.12.2016, 21:02

Coś czuję, że obu mamy z głowy na dłuższy okres.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:54

Mam wrażenie, że tylko Bellerin i Alexis pracują w ofensywie. Giroud tylko czeka na wrzutkę, a Ozil to by najchętniej już pod prysznic szedł. Co najśmieszniejsze, właśnie ta dwójka dala nam dziś zwycięstwo.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:52

No żeby tak zrypać akcję... Szkoda gadać.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:45

No w końcu! Giroooooooooooooooooooooooud!

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:29

Tradycyjnie - jedna zmiana zarezerwowana dla kontuzjowanego zawodnika.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:17

Diam51

No Walcott to chyba raczej nie wejdzie :P

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:16

Mam wrażenie, że gra nieco się ożywiła i nasi grają lepiej, niż w pierwszej połowie. Oby to się przełożyło na wynik.

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 17:13

Jeszcze 35 minut męczenia buły, trzeba wreszcie otworzyć worek z golami.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 15:59

COYG!

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 15:47

Gibbs i Giroud? Tu mnie Wenger pozytywnie zaskoczył. Do tego na ławce Reine-Adelaide, pytanie tylko, co z Walcottem.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 10:39

Gerwciu

Dobre xD
Ja słyszałem żart o kibicu, który zakłada koszulkę Arsenalu "przed", żeby mieć pewność, że nie skończy pierwszy.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 10:20

Bowie,Prince,Cohen,Michael - jakieś fatum ciąży w 2016 nad światową muzyką. Ramsey teraz musi chyba w końcu coś strzelić, żeby zdjąć klątwę.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 09:10

Ramsey ma dzisiaj 26 urodziny.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 25.12.2016, 16:23

Wybaczcie, ale chyba jestem trochę nie w temacie - co takiego zrobił Berahino, że został odsunięty od drużyny?

Komentowany temat: Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! 25.12.2016, 15:16

Redzik

Myślę, że to najwyższy czas, żeby wysłać Bielika na wypożyczenie. Pora, by chłopak zaczął się ogrywać w Championship.

Komentowany temat: Top 100 zawodników 2016 roku 25.12.2016, 15:12

Ranking bazujący tylko na statystykach i to widać. 12. Perotti, a Griezzman, Godin, czy Auba w drugiej połówce rankingu. "Stu najlepszych piłkarzy" to nietrafione sformułowanie.

Komentowany temat: Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! 24.12.2016, 08:46

Wesołych świąt, Kanonierzy!

Komentowany temat: Wenger o powrocie Welbecka 23.12.2016, 16:56

Corthal

Mówiąc o "spektakularnym powrocie" miałem na myśli wejście smoka w meczu z Leicester.
Natomiast myślę, że może dać nam dużo jakości na skrzydle, bo na flankach obecnie mizeria, każdy kontuzjowany, albo bez formy.

Komentowany temat: Wenger o powrocie Welbecka 23.12.2016, 16:19

Liczę, że jego powrót będzie równie spektakularny, jak ten ostatni. Ale nie ma co się spieszyć, najważniejsze, by wrócił do pełni zdrowia.

Komentowany temat: Nelson z profesjonalnym kontraktem 23.12.2016, 16:18

Ja mam wrażenie, że wszyscy zawodnicy z naszej młodzieżówki wyglądają tak samo.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z West Bromem 23.12.2016, 12:23

Oby tylko Welbeck nie wrócił za wcześnie, bo może to się skończyć kolejnym nawrotem.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 23.12.2016, 11:05

Pikinier

Wybacz, ale trochę nie pojmuję twojego toku rozumowania.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 23.12.2016, 09:48

Pusto tu, więc wrzucę kolędę:

https://www.youtube.com/watch?v=5U07AWwIMp4

"Pochetino płacze w nocy,
Wenger znowu go przeskoczy"

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 22.12.2016, 19:36

A ktoś w ogóle wierzył, że on do nas trafi zimą? Przecież to transfer w ogóle nie w stylu Arsene'a. W najbliższym okienku nie należy się spodziewać nikogo więcej, niż jakiegoś średnio znanego zawodnika.

Komentowany temat: Mirror: Wenger chce pozyskać obrońcę Valencii 21.12.2016, 20:16

Aktualnie na lewej obronie mamy deficyt, a Monreal i Gibbs już chyba pewnego poziomu nie osiągną. Dlatego trzeba szukać zastępstwa, a Gaya byłby bardzo dobrym wzmocnieniem na lata.

Komentowany temat: Reus potencjalnym następcą Sancheza lub Özila 20.12.2016, 18:25

Ja wolałbym, żeby nie był zastępstwem, tylko uzupełnieniem dla tej dwójki. Z atakiem Reus-Sanchez-Ozil o mistrzostwo mogłoby być znacznie łatwiej. Ale póki co to tylko sfera marzeń.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 19.12.2016, 16:50

"Br-Perin/Donnarumma"

Po co temu klubowi kolejny bramkarz, skoro mamy już trzech na wysokim poziomie?

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 19.12.2016, 15:46

Raczej nie "odpali", tylko wróci do formy. I myślę, że to się wydarzy prędzej, czy później. Przypominam, że Ozil początek sezonu miał dobry. Aktualnie zalicza dołek, ale za miesiąc-dwa znów zacznie zaliczać dobre występy. Od początku pobytu w klubie cały czas ma takie wahania i musimy to po prostu zaakceptować. A pisanie o natychmiastowej sprzedaży jest niepoważne. Gdybyśmy chcieli go zastąpić, musielibyśmy rzucić jakieś 60-70 mln co najmniej.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 18.12.2016, 21:32

pauleta19

Tego nie wie chyba nawet sam Wenger.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 18.12.2016, 21:29

Druga połowa to była po prostu tragedia, a tłumacząc się spalonymi, Wenger się tylko pogrąża.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady