Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 247 z 273 (komentarze od 9841 do 9880):
Theo!!
COYG!
Iwobi za Oxa? Ostatnio Nigeryjczyk ma zniżkę formy, więc wolałbym Chamberlaina. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
gnabry_
Kompletnie nie rozumiem komentarza o Ozilu... Chcesz odejścia czołowego zawodnika, po to, by udowodnić innym, że bez niego nasze wyniki się pogorszą?
https://pbs.twimg.com/media/Czk9VDeXEAEJAfV.jpg:large
Santi Cazorla kończy dziś 32 lata.
Legendarne trzy tygodnie. Wróci na rewanż z Bayernem.
Tottenham vs Gent
Już we wrześniu przewidziałem, że wygramy grupę i zagramy z drugim Bayernem. Teraz jestem niemal przekonany, że do awansu znów zabraknie jednej bramki.
Hahaha wiedziałem :/
Nie kupił rezerwowego dla Hectora? W sumie nie miał po co, było jeszcze dwóch kandydatów na tę pozycję. A tego, że Debuchy się pokruszy, gdy tylko wejdzie na murawę, a Jenkinson będzie grał kaszankę, Wenger nie mógł przewidzieć. Natomiast z Sanchezem to racja - gdyby napastnik został wcześniej kupiony, to być może Sanchez nigdy nie zagrałby na ŚN. Mieliśmy furę szczęścia, że Vardy postanowił zostać w Leicester.
Sevilla v Napoli
Benfica v Atlético Madrid
Manchester City v Borussia Dortmund
Real Madrid vJ uventus
Bayer Leverkusen v FC Barcelona
Paris Saint-Germain v Leicester City
FC Porto v AS Monaco
Bayern München v Arsenal
Moje losowanie niezbyt optymistyczne.
Marzy mi się Kopenhaga/Porto, ale na kogokolwiek byśmy nie trafili, ciężko będzie teraz ocenić nasze szanse. Do marca jeszcze się sporo może zmienić, nie wiadomo, w jakiej formie wtedy będziemy i czy będą jakieś kontuzje najważniejszych graczy (odpukać).
No i 2-2 w Paryżu... Kupon prze.ebany, ale w taki sposób, że się tym nie przejmuję ani trochę.
No i 2-2 w Paryżu... Kupon prze.ebany, ale w taki sposób, że się tym nie przejmuję ani trochę.
No i hat-trick! Brawo Lucas!
Ta przyśpiewka kibiców w rytm piosenki "Sway" xd
Dwie bliżniacze akcje i dwa gole Lucasa. Byłoby śmiesznie, gdyby ustrzelił hat-tricka w ten sposób, ale cóż. Ważne, że dzięki temu nabiera pewności siebie i możemy mieć z niego pożytek w przyszłości.
Myślałem, że to nasi wygwizdali Ramseya :P
Jutro ważny dzień, więc warto byłoby się odprężyć przy meczu ulubionej drużyny.
COYG!
Niezły skład, chociaż Ozila i Alexisa bym oszczędził.
Najlepszy byłby przeciwnik z niższej ligi, żeby młodzież sobie pograła.
Byłby to typowy nasz transfer w zimowym okienku, czyli jakiś średni no-name.
Dobra, pogubiłem się :D Jeszcze był mecz z Nordsjaelland w grudniu 2012.
Chociaż nie, przepraszam, ten karny był przestrzelony. W takim razie masz rację.
maciekbe
http://www.transfermarkt.pl/petr-cech/elfmeterstatistik/spieler/5658
Ostatni obroniony rzut karny to mecz z Mariborem w LM w 2014. W Arsenalu jeszcze nie obronił jedenastki.
Widzieliście zwiastun "The Last of Us 2"? Nie wiem, jak wy, ale ja nie mogę się doczekać kontynuacji.
No i gdzie są ci, którzy wróżyli nam remis?? Brawo Arsenal!!
Ten moment, gdy Mustafi ma tyle samo asyst w lidze, co Ozil.
TAK!!!
No tak. Strzelał Ramsey. Wszystko jasne.
Ramsey gotowy do gry, idą wzmocnienia :P
Póki co nasz najlepszy mecz od jakiegoś czasu. Szkoda, że tylko jedna bramka, ale co tam. Po prostu to wygrajmy.
Ox Jezus Maria
West Ham póki co tragicznie.
Spodziewałem się bardziej obfitego w bramki El Classico. Tymczasem PSG niespodziewanie 2-0 w plecy.
Brawo Polacy! A pamiętam, jaki hejt był na nowego trenera, gdy go wybrano.
No nie wierzę. Dokładnie taki skład, jaki chciałem.
Ja nawet nie próbuję szukać streama do Gran Derbi. Nienawidzę oglądać meczu w jakości 360p, czy też pokazu slajdów. Robię wyjątek tylko dla naszych meczy. Inne mecze odpuszczam, gdy nie mam dobrego streama.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie najgorsza pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Nie jesteśmy o wiele gorsi od City, wciąż brakuje jednak kreatywności w ataku. Rzuca się niestety w oczy brak formy Ozila. Ale w tej najważniejszej statystyce póki co pokonujemy Obywateli i oby tak do końca.