Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 248 z 273 (komentarze od 9881 do 9920):

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 14:20

Powiem szczerze, nie spodziewałem się takiego przebiegu spotkania. Spodziewałem się raczej dominacji Chelsea, ale póki co to City prowadzi grę. Mam jednak nadzieję, że The Blues wyrównają. Remis dwóch silnych rywali zawsze jest najkorzystniejszy.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 14:15

No i City 1-0.

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 10:33

Cech-Gabriel,Koscielny,Mustafi,Monreal-Coq,Xhaka-Ox,Ozil,Walcott-Sanchez

Dzisiaj chcę wyjść czymś takim. Ewentualnie Iwobi zamiast Oxa. Nawet nie chcę widzieć Ramseya i Carla w pierwszym składzie. Ale coś czuję, że się przeliczę.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 02.12.2016, 21:49

Jezus Maria, co tam się odwala w tym Nottingham... Jeżeli Newcastle wyjedzie stamtąd z trzema punktami, to chyba czuwa nade mną boża opatrzność.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z West Hamem 02.12.2016, 13:36

Szkoda Debuchy'ego, miał dobry początek z Bournemouth.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 01.12.2016, 22:12

Jak Fabregas będzie chciał wrócić, to możemy go przygarnąć. W sumie i tak w zimowym okienku nikogo lepszego nie ściągniemy.

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń: Gole Asano i Torala 01.12.2016, 20:24

Co ten Asano szaleje.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 01.12.2016, 20:20

Jeżeli na West Ham wyjdziemy Ramseyem w pomocy, to ja wysiadam. Bo o tym, że na prawej obronie już wolałbym Giroud ze złamaną nogą, niż Jenkinsona, chyba nie muszę pisać. Mam nadzieję, że Wenger widział, jakie cuda wyprawiała ta dwójka z Southampton i wyciągnie wnioski.

Komentowany temat: Głosowanie na najładniejszego gola listopada 01.12.2016, 19:45

Myślę, że Ozil i długo, długo nic.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 30.11.2016, 22:42

No i fajnie, że MU wygrało. Będę miał satysfakcję, jak będą się cieszyć jak dzieci z wygrania podrzędnego pucharu, będąc w środku ligi :D

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 30.11.2016, 22:39

Taki mecz, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać... Podobał mi się Maitland-Niles, jak na swój wiek dobry występ.Zaryzykowałbym wystawieniem go na WHU. Jeszcze Iwobi i Xhaka coś tam grali, reszta dno. Jenkinson i Ramsey powinni zostać wygnani z kraju bez możliwości powrotu.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 30.11.2016, 22:08

Oby gra Nilesa była lepsza, niż jego fryzura.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 30.11.2016, 22:03

"No i co, że piłka wyszła, kółeczko trza zrobić" xd

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:49

Swoją drogą, to chyba pierwsza kontuzja Elneny'ego w Arsenalu.

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:34

No co tu dużo mówić - tragedia.

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 18:40

Theo Walcott has scored 94 goals for Arsenal and three of them have been headers - two this season.

Jak ktoś szuka ciekawych statystyk związanych z Arsenalem, to polecam profil @Orbinho na twitterze.

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 18:27

Aktualnie Teodorczyk>Milik, bo Arek ledwo co wrócił do treningów.

Komentowany temat: Zola nie wierzy w Arsenal 30.11.2016, 14:44

Ja wierzę w mistrzostwo. Gdybym nie wierzył, nie mógłbym nazywać siebie kibicem. A zdanie byłych piłkarzy, czy innych "ekspertów", mnie średnio interesuje.

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 28.11.2016, 22:00

The last time Arsenal's club captain started a league match was 22 November 2014 - Mikel Arteta v Man Utd

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 28.11.2016, 20:00

-Arsenal had 7 shots on target in the last 4 matches, they scored 7 goals!
-Man United had 91 shots against Stoke, Burnely, Arsenal and Westham, they scored 3 goals!

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 13. kolejki 27.11.2016, 19:44

58 trafionych typów - tutaj mogę się równać z czołówką. Szkoda tylko, że wyników mam ledwie 8. W tej kolejce pierwszy raz poprawnie wytypowałem wynik Arsenalu.

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 27.11.2016, 17:10

Nie było to spektakularne zwycięstwo, ale najważniejsze są trzy punkty. Szkoda Debuchy'ego, martwi mnie dyspozycja Ozila, który jest coraz mniej efektywny. Sanchez na swoim, wysokim poziomie.

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 27.11.2016, 16:49

Karny w pierwszej połowie nam się nie należał, więc nawet, jeżeli tu była jedenastka, to wychodzimy na 0.

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 27.11.2016, 16:26

No i pięknie!

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 16:09

Patrząc na nasze poprzednie mecze, pierwszą połowę trzeba ocenić pozytywnie. Boli karny z kapelusza, ogólnie sędziowanie na żenującym poziomie. Obyśmy wepchnęli tą drugą bramkę i niech ten listopad już się kończy.

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 15:59

Zagranie roku :DD

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 15:14

Kurde, nie wyszło :/ COYG!

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 15:13

No to jedziemy!

/ /\ \/ /_ I
\ \/ / \/ .

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 14:22

No proszę, Debuchy w pierwszym Czyli albo Carl się połamał, albo Wenger też stracił cierpliwość do niego.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 22:15

Wenger o Wilsherze: Co tydzień pytam, jak grał. Czytam raporty ze spotkań, oglądam skróty i mecze, jeśli akurat mogę. Cieszę się, że nie doznał żadnej kontuzji, odkąd nas opuścił. Tak, to będzie najlepsze rozwiązanie. Nowy kontrakt? Mamy taki plan (propozycji kontraktu) w okolicach Nowego Roku.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 22:11

Tylko, że Debuchy ostatni mecz w Premier League rozegrał 08.11.2015, a wtym sezonie zagrał tylko 70 minut w kadrze U-23. Jego forma jest wielką niewiadomą, dlatego stawianie na niego w lidze byłoby zbyt dużym ryzykiem. Jeżeli jest zdrowy, to niech najpierw zagra w środę z Soton. Jutro musi zagrać Carl, oczy mi krwawią od jego wrzutek, ale to jedyna rozsądna opcja.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 18:54

Frytek, grasseater

Dzięki panowie!

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 18:46

No i Tottenham 1-0. Passa Courtios bez wpuszczonej bramki zakończona. Wie ktoś, jaki jest w ogóle rekord? I ile miał dokładnie Belg? Chodzi mi o Premier League.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 15:42

Mi zwycięstwo Obywateli jest na rękę, bo ratuje mi kupon. Nie ma co się łamać, i tak za tydzień dostaną wpierdziel od Chelsea. A my musimy robić swoje i nie oglądać się na rywali.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 11:15

Ostatnio pojawiły się plotki, że Ox spotyka się z Perrie Edwards, z tego co wyczytałem, to wygrała brytyjskiego X-Factora z zespołem Little Mix.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 10:58

Moim zdaniem, jeżeli ktoś jest "inny", to jedynym sposobem, by pokazać naszą tolerancję, jest traktowanie go, jak resztę społeczeństwa. Podkreślanie solidarności z nim na każdym kroku nie pomoże, a najbardziej zaszkodzi samemu zainteresowanemu. Nie mam nic do homoseksualistów, ale wolę, żeby byli traktowani tak, jak wszyscy. I myślę, że oni też tego chcą.

Komentowany temat: Konferencja prasowa Wengera 26.11.2016, 10:21

Nie ma co się dziwić, że Arsene jest przeciwnikiem goli na wyjeździe. Tyle razy już odpadaliśmy z LM przez tą zasadę...

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 10:12

Dzisiaj Welbeck i Gabriel kończą 26 lat.
No to co, Welbeckowi należy życzyć zdrowia, a Gabrielowi postępów w nauce angielskiego :p

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 25.11.2016, 18:44

Upadek Prevca, Kot na piątym miejscu. Mogło być lepiej, ale i tak trzeba to uznać za sukces.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Bournemouth 25.11.2016, 18:14

U nas i tak mało kto jest w formie, a z dwojga złego wolę Santiego bez formy, niż Ramseya.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady