Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 103 z 680 (komentarze od 4081 do 4120):

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:17

Beznadziejny karny na takiego wysokiego bramkarza

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:15

Beznadziejny karny na takiego wysokiego bramkarza

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:15

Co on odwalil

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:14

Nieeee czemu norweg

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:13

@djmacius:

Co z tego hak faul jak uj

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 21:06

Za duzo miejsca im dajemy

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 20:52

usiedziec nie moge chodze po pokoju przed 1 gwizdkiem.

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 20:40

Jaraja sie w studiu tą obroną Interu , daja szanse Realowi, ale nikt nie widzi ,ze to Arsenal jest najlepszy w defie. Goli straconych Inter ma mniej ,tam jestesmy na 2 pozycji ,ale w wszystkich innych statystykach w defie jestesmy na 1 miejscu. CI eksperci to pozal sie boze

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 19:37

@pietraz:

1 mecz gdzies puszczali w multi gdzies mi sie chyba obiło.

Ja kibicuje od 1 gimnazjum wiec juz z ponad 20 lat i bylismy tylko 2 razy w polfinalem wiec, nie wiem jak ludzie moga nie pamietac, no chyba ,ze krotko sa za Arsenalem.

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 19:12

@Jogurt:

bzdura przegralismy z Manchesterem Utd

Udalo sie przejsc Villareal

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 19:09

Tak w sumie to PSG nie ma nikogo tak dobrego jak Saka, ten na mecz z nimi juz wejdzie na obroty.

Tylko dzisiaj nie odwalic niczego

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 18:35

@Bartek_:

nic nie przegramy w polfinale , jedziemy do Monachium :)

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 18:29

@ZielonyLisc:

tak jak u mnie :)

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 14:59

@Be4Again:

Tu sie zgadzam , na Real trzeba sie ustawic na kontre to sie rozbija o nasz mur.

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 12:34

@thegunners101:

Tylko na ogolnych forach jak czytam polskie strony Realu to 90% nie wierzy.

Mi to rybka czy wierzą czy nie zrobmy swoje.

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 16.04.2025, 09:09

Ja uwazam ,ze z PSG jestesmy faworytem , a final to juz beda ciezary. Licze na Inter ,ze pokona Bayern ,w potem Barce

Komentowany temat: Rewanż na Bernabéu: Real Madryt vs Arsenal 15.04.2025, 09:40

@Garfield_pl:

Uuuu lipa liczylem ,ze go sprowadzimy zapowiada sie na mega grajka.

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 20:22

Po tej przebitce az sie prosilo o strzal Odegaarda

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 20:21

Nawet Kiwior ma wiecej odwagi ,zeby uderzyc od Odegaarda. To jest kapitan?

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 20:06

@bobslej22:

Dokladnie duzo lepiej gralismy.

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 19:12

Co to za mloda dupencja z naszym dyrem?

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 18:59

@Marcel90:

No co ty sedziow epl nie znasz.

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 18:53

Martinelli dzisiaj bramecKa będzie

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 18:48

Raya niech goni Selsa w czystych kontach

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 17:35

Brighton niszczy mi kupon , zostalo tylko to i Barca ja pierdu

Komentowany temat: Użądlić i nie dać się użądlić 12.04.2025, 17:33

Ale brama Watkinsa ladne to bylo

Pakt migracyjny nigdy nie wejdzie w zycie bo my na to nie pozwolimy -Trzaskowski xD

ja tez nie wiem co to za cymbal

Trzaskowki hhahahh jaki to jest dzbanuch wszystko juz robia wcielaja w zycie ,a po wyborach wiadomo

Ja nie wierze w te sondaze i ,ze tylu ludzi glosuje na Trzaskowskiego ,ktory w ostatnim meisiacu skompromitowal sie niezliczona ilosc razy.

Kamala Harris tez wygrywala w kazdym sondazu przed wyborami, a potem dostała baty.

Lepiej niech Havertz juz nie wraca , moze byc w wszystkim lepszy od Merino, ale jak dochodzi do sytuacji i trzeba uderzać piłkę to hiszpan zrobi to lepiej ,a tego u nas brakowało.

Jak by sie udalo wygrac LM to bylo byc cos mysle ,ze nikt by nie myslal o odejaciu. W dodatku 1 okienko Berty bedzie pewnie mocarne.
Gabriel zarabia chyba tylko 100 powinni mu dac mimo bycia obronca z 220tys tyg i by pasowalo

@adek504:

Gabriel ma tu byc legenda , o ile chce zostac e zyciu bym go nie sprzedal.

Komentowany temat: Ornstein: Arsenal preferuje Isaka lub Gyokeresa niż Sesko 11.04.2025, 10:25

Sesko dobry talent ,ale on jeszcze z rok w bundes potrzebuje ,a gdzie mu teraz do eng.
Jak bedzie robil top3 strzelcow bundes to pogadamy. Gyokeres powinien byc celem nr 1

Dla mnie w viaplay Michal Zachodny to najlepszy ekspert. I potrafi sie obiektywnie wypowiedziec o kazdym klubie,a jest fanem Chelsea.

@Womanizer:

Poza studiem w viaplay reszta to matoly mniejsze lub wieksze ,ale matoly

@Rowerinho:

Jaja sobie robisz ? Wiadomo ,ze za Arsenalem.

@mel75:

Tez tego nie rozumiem.

@Reamoner:

Pewnie nikt by od nas nie wygral ,ale to malo wazne. Wygranie Ligi Mistrzow to jest sukces.
Na pewno ktos od nas bedzie wysoko.
Nie wiadomo jak sie potocza mecze moze Rice bedzie strzelal ,az do finalu i wygra : d

@ozzy95:

Dla mnie tez Inter to moze wygrac defensywa tak jak to zrobil z Bayernem, pisalem juz to wczoraj .
Bayern w niczym Barcy nie ustepuje.

@ozzy95:

Pelno tu bylo komentarzy o wydzwieku jakby ta Barca to na 100% juz czeka na nas w finale.

Tu polowa strony chyba tym katalnskim szujom kibicuje. Oby odpadli z Interem lub Bayernem i skonczy sie pisanie o nich.

Nastepne okienko czuje bedzie mocarne bo Berta dopiero zaczyna to bedzie chcial pokazac pkus potrzeba napadziora.

Roznie moze byc przycisna jak strzela szybko gola to jeszcze moga byc emocje.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady