Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 103 z 680 (komentarze od 4081 do 4120):
Beznadziejny karny na takiego wysokiego bramkarza
Co on odwalil
Nieeee czemu norweg
@djmacius:
Co z tego hak faul jak uj
Za duzo miejsca im dajemy
usiedziec nie moge chodze po pokoju przed 1 gwizdkiem.
Jaraja sie w studiu tą obroną Interu , daja szanse Realowi, ale nikt nie widzi ,ze to Arsenal jest najlepszy w defie. Goli straconych Inter ma mniej ,tam jestesmy na 2 pozycji ,ale w wszystkich innych statystykach w defie jestesmy na 1 miejscu. CI eksperci to pozal sie boze
@pietraz:
1 mecz gdzies puszczali w multi gdzies mi sie chyba obiło.
Ja kibicuje od 1 gimnazjum wiec juz z ponad 20 lat i bylismy tylko 2 razy w polfinalem wiec, nie wiem jak ludzie moga nie pamietac, no chyba ,ze krotko sa za Arsenalem.
@Jogurt:
bzdura przegralismy z Manchesterem Utd
Udalo sie przejsc Villareal
Tak w sumie to PSG nie ma nikogo tak dobrego jak Saka, ten na mecz z nimi juz wejdzie na obroty.
Tylko dzisiaj nie odwalic niczego
@Bartek_:
nic nie przegramy w polfinale , jedziemy do Monachium :)
@ZielonyLisc:
tak jak u mnie :)
@Be4Again:
Tu sie zgadzam , na Real trzeba sie ustawic na kontre to sie rozbija o nasz mur.
@thegunners101:
Tylko na ogolnych forach jak czytam polskie strony Realu to 90% nie wierzy.
Mi to rybka czy wierzą czy nie zrobmy swoje.
Ja uwazam ,ze z PSG jestesmy faworytem , a final to juz beda ciezary. Licze na Inter ,ze pokona Bayern ,w potem Barce
@Garfield_pl:
Uuuu lipa liczylem ,ze go sprowadzimy zapowiada sie na mega grajka.
Po tej przebitce az sie prosilo o strzal Odegaarda
Nawet Kiwior ma wiecej odwagi ,zeby uderzyc od Odegaarda. To jest kapitan?
@bobslej22:
Dokladnie duzo lepiej gralismy.
Co to za mloda dupencja z naszym dyrem?
@Marcel90:
No co ty sedziow epl nie znasz.
Martinelli dzisiaj bramecKa będzie
Raya niech goni Selsa w czystych kontach
Brighton niszczy mi kupon , zostalo tylko to i Barca ja pierdu
Ale brama Watkinsa ladne to bylo
Pakt migracyjny nigdy nie wejdzie w zycie bo my na to nie pozwolimy -Trzaskowski xD
ja tez nie wiem co to za cymbal
Trzaskowki hhahahh jaki to jest dzbanuch wszystko juz robia wcielaja w zycie ,a po wyborach wiadomo
Ja nie wierze w te sondaze i ,ze tylu ludzi glosuje na Trzaskowskiego ,ktory w ostatnim meisiacu skompromitowal sie niezliczona ilosc razy.
Kamala Harris tez wygrywala w kazdym sondazu przed wyborami, a potem dostała baty.
Lepiej niech Havertz juz nie wraca , moze byc w wszystkim lepszy od Merino, ale jak dochodzi do sytuacji i trzeba uderzać piłkę to hiszpan zrobi to lepiej ,a tego u nas brakowało.
Jak by sie udalo wygrac LM to bylo byc cos mysle ,ze nikt by nie myslal o odejaciu. W dodatku 1 okienko Berty bedzie pewnie mocarne.
Gabriel zarabia chyba tylko 100 powinni mu dac mimo bycia obronca z 220tys tyg i by pasowalo
@adek504:
Gabriel ma tu byc legenda , o ile chce zostac e zyciu bym go nie sprzedal.
Sesko dobry talent ,ale on jeszcze z rok w bundes potrzebuje ,a gdzie mu teraz do eng.
Jak bedzie robil top3 strzelcow bundes to pogadamy. Gyokeres powinien byc celem nr 1
Dla mnie w viaplay Michal Zachodny to najlepszy ekspert. I potrafi sie obiektywnie wypowiedziec o kazdym klubie,a jest fanem Chelsea.
@Womanizer:
Poza studiem w viaplay reszta to matoly mniejsze lub wieksze ,ale matoly
@Rowerinho:
Jaja sobie robisz ? Wiadomo ,ze za Arsenalem.
@mel75:
Tez tego nie rozumiem.
@Reamoner:
Pewnie nikt by od nas nie wygral ,ale to malo wazne. Wygranie Ligi Mistrzow to jest sukces.
Na pewno ktos od nas bedzie wysoko.
Nie wiadomo jak sie potocza mecze moze Rice bedzie strzelal ,az do finalu i wygra : d
@ozzy95:
Dla mnie tez Inter to moze wygrac defensywa tak jak to zrobil z Bayernem, pisalem juz to wczoraj .
Bayern w niczym Barcy nie ustepuje.
@ozzy95:
Pelno tu bylo komentarzy o wydzwieku jakby ta Barca to na 100% juz czeka na nas w finale.
Tu polowa strony chyba tym katalnskim szujom kibicuje. Oby odpadli z Interem lub Bayernem i skonczy sie pisanie o nich.
Nastepne okienko czuje bedzie mocarne bo Berta dopiero zaczyna to bedzie chcial pokazac pkus potrzeba napadziora.
Roznie moze byc przycisna jak strzela szybko gola to jeszcze moga byc emocje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Beznadziejny karny na takiego wysokiego bramkarza