Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 104 z 680 (komentarze od 4121 do 4160):
@Patriko:
Glupia logika , ja tam szanuje pilkarzy co potrafia sie powstrzymac. Sam wolalbym byc lubianym ,a nie palic mosty.
Wywawalone w niego i w Barce w sumie ,najwazniejszy Arsenal, mogla by byc juz ta sroda.
@Catalonczyk:
ja nie mowie, ze teraz celebruje wczesniej celebrowal to tez frajerskie zachowanie.
Troche slabe te zachowanie Lewego i celebrowanie goli przeciw bylemu klubowi, jedak spora karte zapisał w BvB.
@alexis1908:
Uwazam nas za lepsza druzyne ,ale nie z tyloma kontuzjami. Barca mogla by nas ograc.
@1886gunner1886:
Aha oks
Wczesniej podawali ,ze ponad 100mln zarobilismy to ja juz nic nie wiem
Ja tam Barcy nie cierpie niech odpadaja
Barca bedzie miala ciezary z takim Interem ,ktory ma zelazna obrone i potrafi z kontry zaatakowac.
Z Villa odpasc to byl by wstyd ,a te ciule tylko by na kontry liczyly.
@adek504:
No to gitara dodalbym jeszcze ,ze arteta z Brentford oszczedzi pewnie paru pilkarzy.
Wolicie psg czy ville jesli sie uda awansowac.
Niby z psg nam idzie dobrze ,a villa nam nie lezy. Z drugiej strony francuzi w formie ,a Villa nie gra z nami w EPL gdzie jej sedziowie pomoga.
Kogo wolicie z dwojki PSG/Villa ?
Psg niby lepsza kadra insa w formie. Z drugiej strony potrsfimy z nimi grac a z the villans nie za bardzo. Tylko ,ze tym razem Villa nie ma co liczyc na to ,ze sedziowie im beda poblazac jak w premier league.
Sam nie wiem ,ale wiadomo trzeba jeszcze przejsc real nie moge sie doczekac rewanxu.
Zauwazyliscie ,ze to Saka wywalczyl oba wolne jak sie nie myle.
Teraz oby tylko saka i rice byli zdrowi
Raya to jest pewny w tej bramce
Po minie rice xhyba nic powaznego
Kocham rice
@minio7:
Jak bedziemy mieli taka s****cznosc fo sie skonczy jak zwykle
Tak sie odpada z LM
Ale urwal
Paru specjalistow jest ,komentator to niezly zartownis.
@minio7:
To sa hamulcowi arsenalu
Partey co odwala
Merino zenujac
@arsenallord:
Moze dlatego ,ze my tez juz od wielu miesiecy jestesmy pod forma z wieloma urazami.
Nie oszukujmy sie taka jest prawda.
Bayern przegrywa do przerwy
To nie jest na moje slabe nerwy
Wdzysfki gramy saka ,a gabi lepszy na fym skrzydle
Czuje ,ze juz dzisiaj przewaliny z taka gra
Tylko raya dojechal na mecz
Ale nasza gra irytuje
Ile ode tych pilek traci
Timber zaraz zejdzie ja pierdu
Odegaard irytuje
@Furgunn:
Postaw na Real jak jestes taki pewny calkiem dobre kursy.
Ogladalem mecz z Valencia i taktyka Realu to laga na Mbappe doslownie oni skladnej akcji nie potrafia zrobic, ale na nas to moze wypalic.
@Garfield_pl:
White to narazie tylko nazwisko slaby po tej kontuzji moze faktycznie Kiwior musi zagrac mi sie kazda opcja wydaje zla.
Moze real jest wypompowany grali co 3 dni od powrotu na repry plus 120minit z sociedad.
W sumie real lawke ma slaba kogo oni maja wpuscic za bellinghama, mbappe czy vinniego?
Real mi dupczy kupon
@M4rcin:
Sprzedac i brac Wirtza ten przynajmniej potrafi gole zdobywac.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Patriko:
Na pewno czesc kibicow uwaza jak ja, jakby tak Saka przeciw nam celebrowal w barwach Chelsea to fajne by było ?? Tlumaczenie bo to Lewy , ja tam pamietam jeszcze w barwach Bayernu jak pajacowal w meczu z nami.