Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 104 z 680 (komentarze od 4121 do 4160):

@Patriko:

Na pewno czesc kibicow uwaza jak ja, jakby tak Saka przeciw nam celebrowal w barwach Chelsea to fajne by było ?? Tlumaczenie bo to Lewy , ja tam pamietam jeszcze w barwach Bayernu jak pajacowal w meczu z nami.

@Patriko:

Glupia logika , ja tam szanuje pilkarzy co potrafia sie powstrzymac. Sam wolalbym byc lubianym ,a nie palic mosty.

Wywawalone w niego i w Barce w sumie ,najwazniejszy Arsenal, mogla by byc juz ta sroda.

@Catalonczyk:

ja nie mowie, ze teraz celebruje wczesniej celebrowal to tez frajerskie zachowanie.

Troche slabe te zachowanie Lewego i celebrowanie goli przeciw bylemu klubowi, jedak spora karte zapisał w BvB.

@alexis1908:

Uwazam nas za lepsza druzyne ,ale nie z tyloma kontuzjami. Barca mogla by nas ograc.

Komentowany temat: Ile Arsenal zarobi na tegorocznej Lidze Mistrzów? 09.04.2025, 16:32

@1886gunner1886:

Aha oks

Komentowany temat: Ile Arsenal zarobi na tegorocznej Lidze Mistrzów? 09.04.2025, 15:31

Wczesniej podawali ,ze ponad 100mln zarobilismy to ja juz nic nie wiem

Ja tam Barcy nie cierpie niech odpadaja

Barca bedzie miala ciezary z takim Interem ,ktory ma zelazna obrone i potrafi z kontry zaatakowac.

Z Villa odpasc to byl by wstyd ,a te ciule tylko by na kontry liczyly.

@adek504:

No to gitara dodalbym jeszcze ,ze arteta z Brentford oszczedzi pewnie paru pilkarzy.

Wolicie psg czy ville jesli sie uda awansowac.
Niby z psg nam idzie dobrze ,a villa nam nie lezy. Z drugiej strony francuzi w formie ,a Villa nie gra z nami w EPL gdzie jej sedziowie pomoga.

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 09.04.2025, 11:38

Kogo wolicie z dwojki PSG/Villa ?

Psg niby lepsza kadra insa w formie. Z drugiej strony potrsfimy z nimi grac a z the villans nie za bardzo. Tylko ,ze tym razem Villa nie ma co liczyc na to ,ze sedziowie im beda poblazac jak w premier league.

Sam nie wiem ,ale wiadomo trzeba jeszcze przejsc real nie moge sie doczekac rewanxu.

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 23:29

Zauwazyliscie ,ze to Saka wywalczyl oba wolne jak sie nie myle.

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 23:08

Teraz oby tylko saka i rice byli zdrowi

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:49

Raya to jest pewny w tej bramce

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:40

Po minie rice xhyba nic powaznego

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:30

Kocham rice

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:27

@minio7:

Jak bedziemy mieli taka s****cznosc fo sie skonczy jak zwykle

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:27

Tak sie odpada z LM

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:18

Ale urwal

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:16

Paru specjalistow jest ,komentator to niezly zartownis.

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:13

@minio7:

To sa hamulcowi arsenalu

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:13

Partey co odwala

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 22:09

Merino zenujac

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:54

@arsenallord:

Moze dlatego ,ze my tez juz od wielu miesiecy jestesmy pod forma z wieloma urazami.
Nie oszukujmy sie taka jest prawda.

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:52

Bayern przegrywa do przerwy

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:41

To nie jest na moje slabe nerwy

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:39

Wdzysfki gramy saka ,a gabi lepszy na fym skrzydle

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:37

Czuje ,ze juz dzisiaj przewaliny z taka gra

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:32

Tylko raya dojechal na mecz

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:32

Ale nasza gra irytuje

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:29

Ile ode tych pilek traci

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:24

Timber zaraz zejdzie ja pierdu

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 08.04.2025, 21:21

Odegaard irytuje

Komentowany temat: This is It! Arsenal vs Real Madryt 07.04.2025, 21:10

@Furgunn:

Postaw na Real jak jestes taki pewny calkiem dobre kursy.

Komentowany temat: Arsenal remisuje z Evertonem 1:1 07.04.2025, 16:27

Ogladalem mecz z Valencia i taktyka Realu to laga na Mbappe doslownie oni skladnej akcji nie potrafia zrobic, ale na nas to moze wypalic.

Komentowany temat: Wyjazd na Goodison Park: Everton vs Arsenal 05.04.2025, 23:05

@Garfield_pl:

White to narazie tylko nazwisko slaby po tej kontuzji moze faktycznie Kiwior musi zagrac mi sie kazda opcja wydaje zla.

Komentowany temat: Wyjazd na Goodison Park: Everton vs Arsenal 05.04.2025, 18:54

Moze real jest wypompowany grali co 3 dni od powrotu na repry plus 120minit z sociedad.

W sumie real lawke ma slaba kogo oni maja wpuscic za bellinghama, mbappe czy vinniego?

Komentowany temat: Wyjazd na Goodison Park: Everton vs Arsenal 05.04.2025, 17:17

Real mi dupczy kupon

Komentowany temat: Wyjazd na Goodison Park: Everton vs Arsenal 05.04.2025, 15:30

@M4rcin:

Sprzedac i brac Wirtza ten przynajmniej potrafi gole zdobywac.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady