Alexis: Henry nie powiedział mi, żebym odszedł z Arsenalu!

Alexis: Henry nie powiedział mi, żebym odszedł z Arsenalu! 24.01.2018, 15:33, MVTI 22 komentarzy

Alexis Sanchez, nowy nabytek Manchesteru United, przyznał, że osoba Thierry'ego Henry'ego nie miała wpływu na jego decyzje związaną z opuszczeniem Arsenalu. Chilijczyk, za pomocą portalów społecznościowych, wspomniał, że było to tylko jego postanowienie.

29-latek w swoim pożegnaniu, które przesłał do kibiców The Gunners za pośrednictwem Instagrama wspomniał, że opuszcza ekipę z The Emirates z tych samych powodów co niegdyś Thierry Henry. Wielu kibiców uznało, że Francuz namawiał Chilijczyka do tego, aby odszedł on z klubu z północnego Londynu.

Henry, który był zniesmaczony obecnymi wydarzeniami, napisał na swoim oficjalnym Facebooku, że nigdy nie skłaniał Alexisa do tego, aby ten opuścił Arsenal.

- Wiem, że nie mam obowiązku wyjaśniać sprawy związanej z Alexisem Sanchezem, ale, wbrew spekulacjom z różnych stron, chciałbym zakomunikować, że nigdy nie namawiałem go do tego, aby odszedł z Arsenalu. Nie miałem pojęcia, że zamierza opuścić The Gunners i dowiedziałem się tego z wiadomości - tak jak wy - napisał Henry.

- Chciałbym oświadczyć, że Henry nigdy nie namawiał mnie do tego, abym odszedł z Arsenalu. To była moja decyzja. Francuz kocha ekipę Kanonierów i pragnąłbym go zobaczyć w przyszłości jako trenera tej drużyny. Właśnie z tego powodu - zakończył Alexis.

Alexis SanchezThierry Henry autor: MVTI źrodło: BBC
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kanonier21afc komentarzy: 225525.01.2018, 12:02

Mógł napisać że odszedł z tego samego powodu co RvP. Wtedy by pasowało.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3865 newsów: 12725.01.2018, 08:41

Burza z niczego, z igły widły.

dudekns komentarzy: 605025.01.2018, 08:23

Kłania się czytanie ze zrozumieniem - nagminny problem ostatnimi czasy...

Peter_HK44 komentarzy: 165325.01.2018, 07:15

Tępota umysłowa i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem zbierają swoje żniwo.

Barney komentarzy: 1551424.01.2018, 18:48

To wina głupich kibiców, że tak sobie tą zinterpretowali bo on nic takiego nie powiedział.

Miszhka komentarzy: 29024.01.2018, 18:30

Mam dość czytania o tym najemniku i co on tam pod nosem powiedział. Brakuje jeszcze tylko newsa o tej Polce której rzekomo płacił za seks.

Jsatrzab komentarzy: 22224.01.2018, 18:30

Tak się kończy rzucanie czyimś nazwiskiem by usprawiedliwić swoją głupotę.

f4bregas komentarzy: 103724.01.2018, 18:19

Mam już dosyć informacji o nim, boli czytanie tego typu newsów.

Marioht komentarzy: 606924.01.2018, 18:02

Tak to jest jak dzieciarnia nie potrafi czytać ze zrozumieniem słów Alexisa.

Amadi komentarzy: 40424.01.2018, 17:27

nie widzę nic złego w tym co Alexis tu sprostował. Macie ból d***, ale nie musicie wykazywać się tak dobitnie brakiem kultury.

natomiast Henry niby nie powiedział, że ma odejść, ale na pewno mówił, po którymś meczu (chyba po Watwordzie) coś w stylu: dlaczego Alexis miałby podpisać nowy kontrakt z Arsenalem, skoro tak wygląda gra Arsenalu

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1624.01.2018, 17:16

@bocian18:
Hmm.. Moze po to, by dziennikarze oraz kibice nie kryrykowali go za slowa, ktorych nie wypowiedzial? Kazdy ma prawo do obrony i wypowiedzi.

bocian18 komentarzy: 1468 newsów: 124.01.2018, 17:10

Jest już w United to po co drążyć temat już nie powinnien sie wypowiadać moim zdaniem

zwudzik komentarzy: 10524.01.2018, 16:35

Mozna jechac po Alexisie ale trzeba powiedziec ze Wenger to juz menager wypalony i ludzie ktorzy to widza odchodza z klubu

Devlin komentarzy: 15024.01.2018, 16:06

To ja pojadę klasykiem:

dlaczego niby czytelników k.com miałoby interesować co tam gdzieś powiedział jakiś zawodnik Man Utd?

Ja już się naoglądałem jego facjaty przez ostatnie tygodnie wszędzie gdzie się dało, wystarczy.

JanoAFC komentarzy: 25524.01.2018, 16:05

I jeszcze napisał Arsenal z małej litery... :-(

minio7 komentarzy: 87124.01.2018, 15:55

Kolejna szpila Alexisa w stronę Papcia. Elegancko, nie ma co... ^^.

Forever_gunner komentarzy: 255524.01.2018, 15:49

Pseudodziennikarze zrobili gównoburzę i teraz wszyscy się muszą tłumaczyć. A wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem.

michalal komentarzy: 1040924.01.2018, 15:44

Trochę frajerska zagrywka z strony Alexisa.

Archiwald komentarzy: 109224.01.2018, 15:44

Heh, ale ma tupet zeby sobie mordę Henrym wycierać

kaljot komentarzy: 42024.01.2018, 15:44

Moda na sukces odcinek 54 332....

silvano95 komentarzy: 783224.01.2018, 15:43

Śkończcie już z tym alexisem

michalal komentarzy: 1040924.01.2018, 15:42

Ale beka hahahaha.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United431010
2. Chelsea431010
3. Liverpool431010
4. Everton431010
5. Manchester City43019
6. Brighton43019
7. Tottenham43019
8. West Ham42208
9. Leicester42026
10. Brentford41215
11. Crystal Palace41215
12. Aston Villa41124
13. Wolves41033
14. Southampton40313
15. Watford41033
16. Arsenal41033
17. Leeds40222
18. Burnley40131
19. Newcastle40131
20. Norwich40040
ZawodnikBramkiAsysty
M. Antonio43
Bruno Fernandes40
Mohamed Salah32
M. Greenwood30
R. Lukaku30
D. Calvert-Lewin30
S. Benrahma22
D. Ings21
C. Gallagher21
Pablo Fornals21
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
5.53
Gracz sierpnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl