Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 66 z 679 (komentarze od 2601 do 2640):
@determinat00r:
Chyba nie bylo meczu w tym sezonie ,zeby ktos nie mial kontuzji. Cos czuje ,ze ich arteta zajezdza na tych treningach bo to jest normalnie niemozliwe.
Nawet taka kadra tego nie wyrobi ,a dopiero 5 kolejek za nami.
@alexis1908:
Tez uwazam Suareza za najlepszego o ile nie liczymy jako 9 messiego i cr
U nas narzekanie na Gyo ,a tu lezy kreacja. Gosc nie dostaje pilek.
@thegunner4life:
Ten Arsenal sie tylko wlacza jak dostajemy w dupsko.
@sonic:
Kiedy wygraliśmy 15 meczy z rzedu w lidze?
@sonic:
Ale jak sie prezentowalismy z tak mocarnym skladem. Bardzo slabo ,a na Old Trafford tragicznie.
Gra pozostawia wiele do zyczenia.
Dla mnie juz rok temu powinni sie go pozbyc.
Arteta to jest beton z top trenerem na ktorego nas stac bylo by mistrzostwo bo City w tym sezonie to juz nie to samo co wczesniej.
Gyo niby zbudowany ,a go przepychaja.
Ja powiem tak z tym pajacem arteta gowno wygramy
Arteta do zwolnienia
Wrzutki na alibi , arteta musi byc zwolniony
@Marzag:
Moze gdyby nas trenował jakis fachowiec ,a nie hiszpanski kasztan
Nie spieszy nam sie
Doliczy pewnie 5 minut ,a powinien z 8
Arteta to jest taki pastuch ,ze glowa mala
To nie jest te City co kiedy ewidentnie przyjechali bronic i po remis lub wygrana jak sie uda
@Marcel90:
Dajcie mu pilke najpierw ten zespol to dno
Trossard zle zagral
Partey wroc
Eze swojaka chcial wbic ?
@Cysiowo:
To jest caly arteta on nie patrzy na forme maja grac pupile.
@swistak86:
Tam jakis bot to ocenia zawsze z dupy sa te oceny.
Najgroszym padalcem to jest arteta obudzicie sie jak ktos orzyjszietza niego i zacznie wykorzystywac piłkarzy ofensywnych.
Arteta wystawia merino w jakim celu ktos mi to wyjasni?
@arsenallord:
Najlepszy jaki ty mecz ogladasz wszystki gramt prawo tylko madueke zasluzyl na brawa reszta syf.
Bernardo i tross powinni miex po zoltej.
@Kiepomen:
Ale typ pieprzy bebly co mial madueke A sytuacje to ostatnia zrobil z niczego
Trossard zejdz z boiska
Madueke jedyny ktory cos gra
Z areta jestesmy skazani na takie gowno
To sa zarty ,ze sobą donnaruma nie ma zoltej
@Arsenal2004:
Tak to jest jak nasz zespol zie tylko uczy obeony i stalych fragmentów, arteta zabija ta druzyne
Nawet jak wygramy ja uwazam ,ze arteta to zaden top trener
Ten zespol nie potrafi wymienic sYbko paru podan atak pozycyjny to jest dno
Areta skonczy za pare lat w Stoke City i to bedzie beka
Ja nadal uwazam ,ze arteta powinien byc zwolniony juz w zeszlym roku. Z tym skladem to sie robi mistrza ,albo przegrywa go max 3-5pkt z lfc. City juz jest slabsze
Bija glowa w mur
Nadal jestesmy seuzyna przegrywow nie ma gwizdka to sie gra , a nie sie czaisz
Sedzia kupiony przez City
Kompletnie nie potrafimy grac w pilke nic do przodu jak przegrywamy to na 90% po ptakach. Kim bysmg nie grali
Czemu arteta gra merino ,ani z przodu ani z tylu nic nie daje na tej pozycji
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@monterpg12345:
Bardziej prawdopodobne ,ze to Mikel jest winowajca , no chyba ,ze arsenal zatrudnia jakis znachorow ,a nie fachowcow.