Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 71 z 679 (komentarze od 2801 do 2840):

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 11:45

Skoro bylo duzo ofert to trzeba bylo odrzucic Porto i kto da więcej,a jak nie to zostajesz.
Mam nadzieje ,ze procent od sprzedazy czy cos bedzie.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 26.08.2025, 11:20

Ale lipa z tym Kiwiorem ograny w najlepszej lidze ,a dostaniemy marne 26mln euro , gdzie zaplaciliamy za niego 25.

Jestem pewien ,ze te sprzedaze sie poprawia za Berty ,ale potrzeba czasu.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 25.08.2025, 22:51

@Marcinafc93:

Masz 11 : d

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 24.08.2025, 13:22

@Rynkos7:

a co on ma tam za konkurencje oprocz Realu nawet bez transferow powinni pojechac reszte ligi.

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 24.08.2025, 01:01

@sebastix11:

ano tak :D

Komentowany temat: Arsenal demoluje Leeds 5-0, ale traci Odegaarda i Sakę! 24.08.2025, 00:48

ale zaczeli nasi obrony Timber i Calafior po 3 w kanadyjce na 2 mecze.

Calafior to juz w ogole mega liczbowy 31m 4g i 4a jako SO

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:18

Mam Timbera w fpl , ogien

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:17

71 gol i zrownuje sie anglik z Lacazette , teraz gonimy Sancheza

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:17

Saka krol

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:16

@enrique:

O ile wygramy LM lub EPL to spoko.

Jesli nie to zastanwiam sie czy inny trener z tym skladem nie zrobil by wiexej.

Jover powinien dostac sroga podwyzke.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:14

Dla mnie przy tej padace niech wchodzi Dowman poki go arteta nie zepsuł.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:13

@Moegi14:

Musi po tym co nasz niby glowny norweski kreator gra.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:04

Moze nabijajky ich specjalnie ,zeby miec jak najwiexej roznych to wygramy.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:03

Ode zostal na boisku ,zeby zwalniać te akcjr

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:01

Mamy juz nie kosmiczny sklad tylko kosmiczno kadre i z roku na roku gramy coraz wieksza padline z Arteta.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 19:00

Kalafior co ty odwalasz

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:59

@zwierz:

Nie strzeli mam go na kapitanie :d

Nie chce kontuzji ,ale akurat norweg jest slaby moze w tym meczu wyjdzie nam na dobre.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:57

Znow plaga kontuzji?

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:56

Jak nie bedzie wysokiego wyniku pewnie Arteta spietra i nie wpusci dowmana

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:55

Styl zarzyganego menela wciaz grany za Artety

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:54

@Garfield_pl:

Rice jak trzeba to zagra do przodu lepiej jak norweg.
Rice musi grax no moze czasem odpoczac os niego to sie zaczyna wybieranie 11

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:49

Eze wejdzie jak zlota za Norwega

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 18:48

Zle podanie anglika

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:50

Przewidywania po 2 kolejkach xD.

Dla mnie najważniejsze ,zeby Arsenal wygrywal wszystko jak leci i beda mial caly czas dobry humor.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:36

@Mickeylo:

Na pewno to zrobi w zeszlym sezonie tez City nie bylo super mocne ,ale na slabszych rywalach potrafi strzelac i ma karne.

Komentowany temat: Premier League wraca na The Emirates: Arsenal vs Leeds 23.08.2025, 15:02

Jest szansa dobrze wystartowac mimo trudnego terminarzu. Dzisiaj oby latwe zwyciestwo.

Pieknie

Chelsea bez Palmera i Pedro.

@Olczyck:

Super chyba jesen z lepszych duetow w tej biedziznie canal plusa. Gutke bardzo lubie

Frimpong kontuzja ,miesiac lub poltora

@NicolasJover:

Oczywiscie ,ze kasa nie jest 1 do 1 to chyba kazdy wie ,że teraz 10zl wazy mniej niz 10 lat temu.

Nie no jak ktos mi bedzie pisal ,ze z taka kasa musial wygrać to wtf. To nie liga gdzie jestesmy sami jak Bayern.
Liverpool , city,crc nawet utd ,kazdy na papierze mial mocne okno.

@NicolasJover:

Nie no prosze co z tego ,ze papa zrobil 1 transfer jak na reszte pozycji musiał brac zapchaj dziury.
Teraz stac nas wzmocnic pozycje top graczami i dobrymi graczami na lawke
Wenger nie mial możliwości jak arteta.

@Marzag:

Zestawienie Squilacciego obok Merte jest nie na miejscu. Tego pierwszego to bardziej z silvestrwm lub Debuchym. Nawet Cedric lepiej od nich gral.

Eze juz zagral dobry mecz w 1 kolejce dobrze ,ze jest w formie od zeszlego sezonu.

akurat dzisiaj mam impreze i dowiedzialem sie teraz ,ze Eze u nas. Ja pierdyle taki gruby transfer zalatwiony w 1 dzien.

Berta wymitata

Ja dzisiaj popijawa teraz wchodze ,a tu arsenal z oferta za eze szok.

@Garfield_pl:

Od razu pisalem ,ze sprowadzimy jakas zapchajdziure. Byle to juz nie byl totalny leszcz bo jak ma ktos przychodzić i zaprezentować sie jak Sterling to wole juz brak transferu.

@Szogun:

bo mielismy wzmocnic lawke rezerwowych i to zrobilismy. Nie liczac LS mamy super sklad i silna lawke. Niby kogo mielismy kupic kogos za Salibe do podstawy czy o co chodzi czy Rice za slaby ??

Nie wiadomo jak powazna jest kontuzja ,narazie sie arsenal rozglada.

O ile nie ruszymy ze sprzedaza to pewnie przyjdzie jakis przecietniak.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady