Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 71 z 680 (komentarze od 2801 do 2840):
Ciekawe czy kogos sprzedamy poza Kawiorem.
@wajktor1998:
Jakie bany tylko kary finansowe podostawali Barcelona , Lyon. Mamy zagrożony psr tylko od uefa nie od epl.
Skoro bylo duzo ofert to trzeba bylo odrzucic Porto i kto da więcej,a jak nie to zostajesz.
Mam nadzieje ,ze procent od sprzedazy czy cos bedzie.
Ale lipa z tym Kiwiorem ograny w najlepszej lidze ,a dostaniemy marne 26mln euro , gdzie zaplaciliamy za niego 25.
Jestem pewien ,ze te sprzedaze sie poprawia za Berty ,ale potrzeba czasu.
@Marcinafc93:
Masz 11 : d
@Rynkos7:
a co on ma tam za konkurencje oprocz Realu nawet bez transferow powinni pojechac reszte ligi.
@sebastix11:
ano tak :D
ale zaczeli nasi obrony Timber i Calafior po 3 w kanadyjce na 2 mecze.
Calafior to juz w ogole mega liczbowy 31m 4g i 4a jako SO
Mam Timbera w fpl , ogien
71 gol i zrownuje sie anglik z Lacazette , teraz gonimy Sancheza
Saka krol
@enrique:
O ile wygramy LM lub EPL to spoko.
Jesli nie to zastanwiam sie czy inny trener z tym skladem nie zrobil by wiexej.
Jover powinien dostac sroga podwyzke.
Dla mnie przy tej padace niech wchodzi Dowman poki go arteta nie zepsuł.
@Moegi14:
Musi po tym co nasz niby glowny norweski kreator gra.
Moze nabijajky ich specjalnie ,zeby miec jak najwiexej roznych to wygramy.
Ode zostal na boisku ,zeby zwalniać te akcjr
Mamy juz nie kosmiczny sklad tylko kosmiczno kadre i z roku na roku gramy coraz wieksza padline z Arteta.
Kalafior co ty odwalasz
@zwierz:
Nie strzeli mam go na kapitanie :d
Nie chce kontuzji ,ale akurat norweg jest slaby moze w tym meczu wyjdzie nam na dobre.
Znow plaga kontuzji?
Jak nie bedzie wysokiego wyniku pewnie Arteta spietra i nie wpusci dowmana
Styl zarzyganego menela wciaz grany za Artety
@Garfield_pl:
Rice jak trzeba to zagra do przodu lepiej jak norweg.
Rice musi grax no moze czasem odpoczac os niego to sie zaczyna wybieranie 11
Eze wejdzie jak zlota za Norwega
Zle podanie anglika
Przewidywania po 2 kolejkach xD.
Dla mnie najważniejsze ,zeby Arsenal wygrywal wszystko jak leci i beda mial caly czas dobry humor.
@Mickeylo:
Na pewno to zrobi w zeszlym sezonie tez City nie bylo super mocne ,ale na slabszych rywalach potrafi strzelac i ma karne.
Jest szansa dobrze wystartowac mimo trudnego terminarzu. Dzisiaj oby latwe zwyciestwo.
Pieknie
Chelsea bez Palmera i Pedro.
@Olczyck:
Super chyba jesen z lepszych duetow w tej biedziznie canal plusa. Gutke bardzo lubie
Frimpong kontuzja ,miesiac lub poltora
@NicolasJover:
Oczywiscie ,ze kasa nie jest 1 do 1 to chyba kazdy wie ,że teraz 10zl wazy mniej niz 10 lat temu.
Nie no jak ktos mi bedzie pisal ,ze z taka kasa musial wygrać to wtf. To nie liga gdzie jestesmy sami jak Bayern.
Liverpool , city,crc nawet utd ,kazdy na papierze mial mocne okno.
@NicolasJover:
Nie no prosze co z tego ,ze papa zrobil 1 transfer jak na reszte pozycji musiał brac zapchaj dziury.
Teraz stac nas wzmocnic pozycje top graczami i dobrymi graczami na lawke
Wenger nie mial możliwości jak arteta.
@Marzag:
Zestawienie Squilacciego obok Merte jest nie na miejscu. Tego pierwszego to bardziej z silvestrwm lub Debuchym. Nawet Cedric lepiej od nich gral.
Eze juz zagral dobry mecz w 1 kolejce dobrze ,ze jest w formie od zeszlego sezonu.
akurat dzisiaj mam impreze i dowiedzialem sie teraz ,ze Eze u nas. Ja pierdyle taki gruby transfer zalatwiony w 1 dzien.
Berta wymitata
Ja dzisiaj popijawa teraz wchodze ,a tu arsenal z oferta za eze szok.
@Garfield_pl:
Od razu pisalem ,ze sprowadzimy jakas zapchajdziure. Byle to juz nie byl totalny leszcz bo jak ma ktos przychodzić i zaprezentować sie jak Sterling to wole juz brak transferu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Garfield_pl:
27mln euro w tym sa te bonusy czy to dodatkowa kasa. Oplata za rok wypozyczenia?