Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 70 z 679 (komentarze od 2761 do 2800):
Dawac Eze , arteta nie spij
Madueke na PS daje rade
To sie zle skonczy
Madueke szybki skubany
Ja juz nie wytrzymuje psychicznie tych kontuzji
Jak znow gowno wygramy to artety wina. To niemozliwe ,ze tylko u nas taka plaga kontuzji
Po kij on go wystawia i ktos mi powie ,ze arteta to jest top
Cos czuje ,ze to teeningi arcziwgo wtchodza
Juz jestem wkurzony ta kontuzja
@Dawid04111:
Nie wierze w przypadki
Sztab medyczny do wy*****ia ,albo arteta za te urazy
Slaby sklad oby dali rade
@artur759:
Jackson juz nieaktualny bo sie Delap polamal
@ksowa90:
A to nie wiedzialem ,dzieki :)
Jutro deadlinw day ,ciekawe czy kogos sie uda sprzedac oprocz Kiwiora
@pablofan:
Calkiem mozliwe z tymi sprzedazami ciezko idzie.
Mam nadzieje ,ze sie to poprawi z sezonu na sezon.
Hand of Arsenal napisal ,ze planuja Vieira opchnac , Sttuttgart i 3 inne zainteresowane kluby.
Panuje optymizm ,ze uda sie opchnac Fabio.
Ja mowilem przed sezonem to sporo osob bronilo Edu, mniej bylych pilkarzy więcej fachowcow.
Dziwne ,ze tak czesto gramy w bialych ,gdy uzywa sie ich pare razy na caly sezon. Koszulki sie spodobaly i pewnie dlatego.
@thegunner4life:
Tez wlasnie , jeszcze powołują ludzi na te szkolenia w tym wieku ja tez mam A bo bylo okej ,a potem zaczelo sie sypac zdrowie.
@thegunner4life:
Kumpel ma dysk roz*****y i oroblemy z kregoslupem 30 lat.
Jak ktos pracuje fizycznie i sie schyla caly czas to 90% predzej czy pozniej problemy z pleccami.
Ludzie robiacy fizycznie powinni miec wczesniej emeryture ,a nie kobiety co dluzej zyja.
Kasy nie ma i tak na to wiadomo
@thegunner4life:
Powinno tak byc ,a u mnie to juz generycznie cos moze byc bo tata, ciotka i kuzynka tez mieli odme.
No mozliwe ,ze im sie nie pali,zeby zmniejszac liczbe poborowych.
Ja mam chore pluca lewe po operacji , prawe caly czas wraca odma w zeszlym roku 2 razy w szpitalu.
Wpisane w papiery ,ze brak ciezkich wysilkow i dzwigania. Nie jewiem jaki ze mnie mial by byc pozytek. W google wpisane ,ze po odmie kategoria D ,a E jesli ktos ma nawracajaca.
@GenzoArs:
Czlowieku nie masz pojecia jakie mam zdrowie.
Chcesz to sobie gin za nasz rzad twoja sprawa.
@thegunner4life:
Spokojnie najpierw sie udam osobiscie moze jakas przywalona babka w biurze nie chce miec dodatkowej roboty. Czytam w necie ,ze nie maja prawa odmowic jan ktos ma poprawnie wypisany wniosek.
@MutatedBlueberry:
Zona zanosila ,wybiore sie w wtorek jak dluzej czynne osobiscie.
Zna sie ktos ma wku jesli przynoszę dobrze wypelniony wniosek z dokumentacja medyczna o zmiane kategorii ,a babka mowi ze nie przyjmuja i mam przyjsc jak dostane wezwanie na szkolenie.
Wczesniej dzwonilem inna baba kazala zlozyc wniosek.
Mi sie wydaje ,ze nie maja prawa go nie przyjac.
Nkunku za 42mln ojro w Milanie.
Jak chca tu maja kase wloskie kluby
Pamiętacie tego mlodego conod nas odszedl do MU Obi cos tam , wczoraj sie nawet na lawke z 4 liga nie zalapal. Warto bylo marnowac kariere dla lepszej tygodniowki.
Hey ,a na kogo trafiła reszta czołówki?
13 kolejek karnych no grubo , niezle emocje musialy byc
@Marzag:
Jeszcze niedawno musielismy ,ale teraz fakt nie trzeba. Nelson ma 100k ciekawe ile norgaard ma ktory jest zmiennikiem i gra na tej samej pozycji praktycznie
A po sieci fruwa ,ze niby Zubi zarania raptem 75k ,az sie wierzyc nie chce.
@Matelko:
On nie wyjedzie póki my sie nie dogadamy z Leverkusen.
Jutro losowanie LM z tego co widze.
@ZielonyLisc:
Przeciez Eze to pozycja Ode i ewentualnie LS.
@Matelko:
No ciekawe jakis talent na przyszlosc.
Hincapie do tego ,okno marzenie jedynie do pelni szczescia brakuje jakis sprzedazy za lepsza kase.
Benedetti ten za 700tys wartosci ns tm ,25 lat xD
@Garfield_pl:
27mln euro w tym sa te bonusy czy to dodatkowa kasa. Oplata za rok wypozyczenia?
Ciekawe czy kogos sprzedamy poza Kawiorem.
@wajktor1998:
Jakie bany tylko kary finansowe podostawali Barcelona , Lyon. Mamy zagrożony psr tylko od uefa nie od epl.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Arteta zamiast wpuscic graczy ze swiezymi silami to znow oszczany.
G
Po co nam ta kadra