Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 68 z 679 (komentarze od 2681 do 2720):
@Artetaballer:
Czy ja wiem Newcastle jest w bardzo slabej formie od poczatku sezonu.
@Garfield_pl:
Aha ,dzieki kojarzycie ile moga bilety kosztowac mniej wiecej?
Jak jezdzicie na wyjazdy gdzie bilety ogarniacie ?
Siemka wiecie moze jak nazywala sie ta sprawdzona strona na facebooku gdzie oni ci ogarnija wyjazd na mecz afc. Jestem ciekaw jakie ceny na mecz w Czechach.
@Er4s:
Dokładnie w takiej formie LFC to nasi powinni grać bardziej otwarta piłkę ,a nie taktyka.
Pamiętam za artety jak byliśmy w formie i potem jedziemy na jakieś Anfield czy pod trafford o gramy syf.
@JosifArtety:
Gówno nie mentalność frajerska ręką.
Najbardziej mnie wkurza ,że ten Bradley mógł mieć czerwo skoro tak piszecie. Kij jak wcisnęli uczciwie w końcówce. Oby się ich szczęście skonczylo
Karmy xD
Odświeżam jak debil co 30 sekund
Nie oglądam faktycznie Bradley powinien wylecieć?
@arsenallord:
A faktycznie pewnie kartki. Maclister też zmiana czy uraz ? Ja się cieszę ,że nie oglądam bo zawsze włączę w 70m przy niekorzystnym dla nich wyniku i kończy się ich wygrana
@Socjopata:
Serio te trochę policzek w gracza jak zmieniony w 30 ktorejs minucie, az taki piach gral?
Nie ogladam jest w wypizdziejewie na urodzinach i ledwo zasieg lapie. Kerkez kontuzja?
Nie ogladam jest w wypizdziejewie na urodzinach i ledwo zasieg lapie. Kerkez kontuzja?
@Dawid04111:
niestety to tak nie dziala u Mikela
Pieknie panowie :)
Wysoka wygrana i wczesne zmiany jak by nie kontuzja Ode to bylo by idealnie.
Szwed chyba zagral dwa razy po 90m w Szwecji to oszczedzamy bo caly wrzesien to gra 2 razy w tyg.
Ulalalal
@FabsFAN:
Uuu szybko
Ktos musi beknac za te kontuzje no ja w to nie wierze.
@vitold:
Aaaa oks
My w kazdym jednym meczu musimy kontuzje miec
@kamo99111:
Merino strzelal
Eze w tunelu widac ,ze zadowolony i nie moze sie doczekac debiutu.
Mamy mega kadre nie ma na boisku naszych dwoch najlepszych pilkarzy ,a i tak wyglada mocnie sklad jak i lawka.
@songoku95:
Mam dwoch z kontuzja i 2 bramkarzy z marna szansa na czyste konto, w dodatku 6m w banku.
@maniekuw:
Wyszlo chociaz ja jak bym mial dac statystyki to jak robie wildcardy to wychodzi jeszcze gorzej jak bylo :D
moj sklad Henderson, Areaola, timber,guehli,bogle, aina(kontuzja),pedro porro
semenyo,iwobi,marmoush(kontuzja)gibbs white,johnson,
welbeck ,pedro,gyokeres
Siema oplaca sie teraz wildcarda robic? W ktorej koleje sie odnawia,
Jakos w polowie ligi to podwojnych kolejek nie bedzie
Juz sie nie moge doczekac meczyku ,bedzie ogien :)
Oby Gyok cos strzelil , grał ktos u buka ja rzadko gram ,ale jutro cos zagram.
Dajcie jakis kupon ,moze cos podejrze :)
@Pawelars:
To City juz wyszlo bez szwanku tak?
Lokonga to chyba jeden z najgorszych zawodnikow przez ostatnia dekade, 39 wystepow 0g,0a xD
@Olczyck:
Vieira na pewno z opcja , Nelson faktycznie chyba bez.
Wiadomo jaka opcje wykupu ma Fabio Vieira i Reiss Nelson?
@silvano95:
Ronaldo gra za nazwisko na duzych turniejach lepeij by poradzili sobie bez niego.
4 naszych w podstawie Anglii przynajmniej sie rozegraja razem zwlaszcza Skelly ,Eze i Madueke,.
Siema zna sie ktos na UFC myslicie ,ze Ruchala ma szanse wygrac dzisiaj?
Pierwsze 2 kolejki bylo gadanie, ze lfc slabo w obronie ,ale jak sie ich nie nacisnie go bledow nie popelnia.
Arteta jak zwykle minimalista w 2 wyszedl po remis
To ywpozyczony Zinczenko i za rok koniec kontraktu xD ile zarobimy z 2mln
@Garfield_pl:
Przeciez caly czas tak gramy.
Ten Hincapie gdzie ,zeby jak nie bylo.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Siema jak by ktos sie wybieral na Arsenal do Pragi to piszcie bo nigdy nie zalatwialem tego nie wiem kiedy rusza sprzedaz i gdzie te bilety kupowac przez strone uefy