Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 630 z 635 (komentarze od 25161 do 25200):
Hej, ile dziś obstawiacie? :D Ja daję 3-0 dla Arsenalu!!!:D
TYLKO NIE TEN KOTLET!!!! cienias przereklamowany + gwałciciel pedofil!!!! przecz z nim
Anglia cieniasy. MAm nadzieje ze nie wyjda z grupy.
KanonierTH1411
Chociaż jeden argument swiadczacy o tym ze ZP w 2012 powinien dostac Żelek?
Oglądał ktoś wywiad z Domenechiem w polskiej telewizji? Ciekawe słowa wypowiedział o Wengerze.
Henry - najlepszy skrzydłowy wszechczasów.
OZil : Podoba mi sie ilosc klubow w Londynie xD
Do Barcelony i Realu nie pojdzie bo tam jest odpowiednio Neymar/cr7. Za to w Arsenalu zawsze się znajdzie miejsce dla takiego cracka!
Townsend > Januzaj
#fanboy kuraka
Brazylia wygra. Mają Neymara...
Co sądzicie o tym, aby wykupić z kuraków Tonwsenda?
Hej, mam pytanko. Wiecie może, gdzie na NC+ bądź cyfrowym polsacie obejrzeć dziś mecz
CHORWACJA - BELGIA?
Chyba jestem sezonowcem bo zupelnie nie pamietam i nie znam tamtych czasow.
12Titi14
No wiesz bramkarz to zupelnie inna sytuacja on nie musi szalec przez 90 min na boisku!
Baines > Gibbss > ca$hley
Jack 5.0. Fuksiarski gol i tyle.
CZEMU sedzia gwizdze wszystko pod WBA!?!?!?!?!? co za ciota
BENIO ;D bedzie remontada:D:D
sedzia cfel!
W grze Wilshere'a jest dużo żaru:D
Hahahhaa. Wilshere sie wypalił xD na lawke z nim:D
Pankracy
repreznetujesz rewolucje przeciwko Henrykowi?
Palacz na ławkę!!!! czemu on jest na boisu!!
Flamini odwdziecza sie za druga szanse jaka dal mu Papcio:D Kocam te jego wslizgi z ktorych kazdy w takiej ogorkowej la lidze zakonczylby sie czerwona kartka ale w Anglii nawet zoltej nie dostaje:D:D:D
do boju Arsenal! stawiam 3-0
Ars3n
Oprocz Milanu.
Damian20;
Ale za to w jakich okolicznosciach..
Niepotrzebny on - przereklamowany gracZ!
Ahahaha widzieliście? Czołowiec strzelił już 2 gole w meczu z Bologną xD
Super snajper wraca :D
meczyki.pl/image_upload/image/450_8802.jpg
tego sie nie spodziewalem:p
Mam pytanie co to znaczy IMO ?
bedzie 0/1 - 4 dla Arsenalu
Sturridge??!?!?!?! za dobicie pustaka jak mu jego ziomal voldemort podal pilke? nie znosze tego murzyna samoluba
Ja obstawiam tak z 4-0 dla Arsenalu. 2x Giroud 1x Rambo i moze Mamut :D
No to chyba nie obejrze arsenalu.
Idę do lodówki po jedzenie a tam mi Ozil wyskoczyl.
Haha, pierwszy transfer Arsenalu i w końcu zawodnicy mogą powiedzieć, co sądzą o nowym koledzE:D:D przez x lat nie mogli wiec teraz sobie to robią.
Nienawidze tego gadania o mariotellim. gosciu nie gra super to po co wszyscy dookola probuja udowodnic jaki to on ma potencjal. nigdy niczego szczegolnego nie pokazal i nie pokaze. koniec kropka.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Do boju Arsenal! Skopac czerwonych