Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 626 z 635 (komentarze od 25001 do 25040):

Jack odgrywaj szybicej!!!!!!!!!

Kurde tak się zastanawiam, patrząc na Chamakha, czemu on kurna sobie przeszczepu włosów nie zrobi!!?!?!??

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Tottenham 04.01.2014, 17:52

Wow, kuraki ofensywnie. Pewnie sie skonczy 5-1, ew. 5-2 jak pilka sie odbije od nogi soldado xD

GOL BLACKBURN !!!!!!!!!;D


DawidAL
Orłowski jest spoko. Ludziom przeszkadza, że nie mówi "R", ale ze wszystkich komentatorów w Polsce ma największą wiedzę na temat la lipy.

Nie wiem, czy już było :

Arjen Robben
37 minut(y) temu
It's almost official. Welcome Robert Lewandowski

Komentowany temat: Matić na oku Wengera 04.01.2014, 14:22

@szogun

On jest ponad dwoma wymienionymi. Jest szybszy, lepiej czyści i w dodatku sporo daje w ataku. Nawet w meczach przeciwko Barcie w LM prawie zatrzymał Messiego :D

Komentowany temat: Matić na oku Wengera 04.01.2014, 13:55

Genialny na CDMie. Bardzo podoba mi się jego gra, ale pewnie cena za wysoka. Że też ****si nie wykorzystali jego potencjału^^ Noobki

Komentowany temat: Drużyna roku według użytkowników Premierleague.com 03.01.2014, 18:36

Howard ma chyba 2. najlepszą skuteczność obronionych strzałow, więc wcale nie ejst taką pomyłką.

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 02.01.2014, 18:00

MatczaK

Najgorsze jest to, że ten drewniak oscar wszedł i gola strzelił. Williana to rozumiem - on jest o niebo lepszy od Maty. Ale Oscar?!?1?!?!? pleeeeeeeeeease

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 02.01.2014, 17:58

Midgardsorm

Na FB już to było:P To BFG ma coś znaczyć, czy jakiś losowy skrót?

Komentowany temat: Wenger: Zmiany wpłynęły na naszą grę 02.01.2014, 17:57

pauleta19
Cazorla i kreatywność?!?! God damn. On tylko strzela z dystansu. Kreatywny to jest Jack albo Iniesta. Na pewno nie Cazorla.

Komentowany temat: Wilshere: Po raz kolejny pokazaliśmy charakter 02.01.2014, 17:55

smolny
100 % racji. Można ograć tych z topu, a na ogórach potracić punkty i mistrzostwa nie będzie. Właśnie takimi meczami jak z Cardiff wygrywa się majstra!

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 01.01.2014, 19:11

Dla Soldado gole nie z karnych to coś zbyt mainstreamowego.

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 01.01.2014, 19:10


pauleta19
Lepiej, żeby wygrały Kuraki, bo oni w następnych 5 meczach pewnie ze 3 razy stracą punkty.

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 01.01.2014, 19:07

I jak tu nie lubić Adebayora :D

Komentowany temat: Lord Bendtner ratuje Arsenal, 2-0 z Cardiff! 01.01.2014, 17:45

Dajcie 250 mln za Messiego i będzie po problemie..............

Komentowany temat: Umocnić się na pozycji lidera! 01.01.2014, 16:52

Ma ktoś linka do czerwo Nolana?

Komentowany temat: Umocnić się na pozycji lidera! 01.01.2014, 16:10

Ma ktoś jakąś ładną transmisję?

Komentowany temat: Umocnić się na pozycji lidera! 01.01.2014, 14:40

City chce wygrać z Barca a dają się zdominować Swansea ;)' jestem spokojny

Mnie najbardziej podoba się gra Kosy. Szybki, ogarnięty i nie wywala piłki w trubuny.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 15:34

Ja w sylwestra nie imprezuję, bo Arsenal gra o 16.
#priorytety

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 15:32

Dawid Kwiatkowski leci na EskaTV *.* aaaaaaaaaaaah

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 15:31


Szogun
Ja czytałem, że okienko trwa :
01.01 - 30/30.01

Z wyjątkami.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 15:26

A tak w ogole to strony Barcy zeszly na psy, odkad oni zaczeli wygrywac. Jak tam Rijkarda zwalniano, to jeszcze sie tak ludzie nie panoszyli:D

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 15:23


TakKrzysiu
Ja jestem Barceloniarzem :D ale takim spokojnym, raczej na fcbarca.com szaleję.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 14:28

turysta
Tak w ogole to Cie zasmuce;D Deulofeu > 100000000000000000000x Tello.

Everton wypozyczyl o niebo lepszego pilkarza:D

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 14:25


Arsenal23
Montoya tam nie pojdzie. On niedlugo wygryzie Alvesa ze skladu Barcy. Po co ma isc do klubu, ktorego kibice nie wiedza, co to "champions league evening" xD?

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 14:18

Właśnie przeczytałem na onecie, że po sezonie za darmo do wzięcia jest Bafetimbi Gomis *.*

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 14:07

pauleta19
JEszcze teraz mi sie przypomnial karny na nim niepodyktowany w meczu City. Zagral dobrze, ale jakby to powiedziec jego koledzy z druzyny = shit.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 13:47


darek250s
Morata to nie wzmocnienie.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 13:46

Co ja czytam. Suarez gral slabo z City?!?!? Jakby nie ciotki klotki kutinho i rahim to miałby 2 piękne asysty.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 13:04

turysta
Ale on nie scina do srodka. Schodzi do linii koncowej i wrzuca na pale, moze ktos dolozy noge hehe.

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 13:02

thide
giroud > balotelli

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 30.12.2013, 12:59

turysta
Tello to tylko struś pędziwiatr. Lepszy niż Moses, Smith ( hhahahaha^^) ale moim zdaniem gorszy od Sterlinga. Gracz tylko na kontry.

Komentowany temat: Flamini: Mecz z Newcastle to dobry znak 30.12.2013, 12:54

Ja to lubię Flaminiego jak i Aggera.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Newcastle vs Arsenal 29.12.2013, 20:31

Jest może gdzieś statystyka celnych podań poszczególnych zawodników?

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 29.12.2013, 19:39


turysta
Nie ludz sie, ze bedziecie za Evertonem:D Deul w derbach znowu wam pokaze, jak sie gra w pilke

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 29.12.2013, 19:37


Rafson95
To wyjatki potwierdzajace regule. Lloris sam nie mial LM bo gral w Lyonie, a Janek pewnie chcial sie wyrwac szybko z Ajaxu.

Komentowany temat: Jonathan Moss sędzią meczu z Cardiff City 29.12.2013, 19:35

Znowu jakiś łysol? Oni nie lubią Arsenalu, bo zazdroszczą Papciowi bujnej czupryny!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady