Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 628 z 635 (komentarze od 25081 do 25120):
JEST !!!!!!!!!!!!!!!
Ja nie moge, kolejny
Blagam Podol strzel cos
DOBITKA W SRODKE BRAMKI NO NIEEEEEEEEEEEEEEEE ;/
Roslon : "YOLO" xD
Jakis karton ich jedzie . Matko ze to nie wpadlo. jaki fart
lol, przeciez to byl karny!
Czy Giroud wie, co JEST SPALONY?!?!?!?!?!?1?!
Chamakh wroc!!!!!!
OMGGGGGGGGGGG
OMGGGGGGGGGGG
pauleta19
Najwiekszy plusem jest to, ze Rambo znowu ogarnia, co sie dzieje. Dzisiaj na pewno dorzuci do kanadyjskiej.
A tak w ogole czuje ze Everton straci punkty dzis. Nie ma Deula + czerwo.
Gdyby w Arsenalu grał Suarez to byłoby już z 3-0 ; /
Bendtner to legenda. Trzeba dać mu szansę, to zgarnie złotą piłkę.
Arex
Bus fan detected.
Ja na miejscu Artety bym mu odpowiedział : "on nie wie co mówi. Nigdy nie był piłkarzem"
Shinev
Dzieki Pulis za analize:D
Oggy
No wiesz, widzialem wszystkie jego mecze w Barcie i przyjecie pilki mi akurat idealne + zastawienie sie i jakies koleczko w miejscu. Jego najwieksza wada to szybkosc. Truchtajacy Giroud jest szybszy niz "sprintujacy" Fabs.
Nie jestem pewien, ale chyba w tym okienku byla szansa na wypozyczenie Deulofeu z Barcy. Myslicie ze jakby byl w Arsenalu, to cos by pomogl???
łysego ze Swansea
#fail
Arsenal23
Zmien avatara bo brat Ślusarskiego postanowil sie upodobnic do swojego idola łysego z Liverpoolu:D
Oggy
Ja myslalem ze Arteta jako Hiszpan i ten niby lepszy technicznie ma potrafic zagrac pilke w bok na 25 metrow. On nie zrobil dzis chyba tak ani razu a jak juz probowal to byl to fail. To samo Rambo, ale on to jest od strzelania.
Pauleta19
Nie chodzi mi o granie górnymi piłkami. Wspominając Busquetsa, mówię o rozegraniu piłki, podaniach między liniami czy grze z klepki. On jednym balansem ciała mija 1-2 zawodników. Arteta, jak ktoś do niego podbiega to od razu miękkie nogi a Ramsey troszeńke drewniany. Piłka mu odskakuje od nogi. Nie ma w Arsenalu kogoś, kto weźmie piłkę i stworzy w środku pola przewagę! Dziura po FAbsie nadal niezałatana; /
Nikt nie potrafił rozrzucac piłek z defensywnych pomocników. Smialiscie się z Busquetsa a on wciąga nosem Artete i Ramseya. Spokój, technika i rozegranie. Brakuje mi w Arsenalu takiego organizatora gry ;/. Kto ogląda mecze Barcy ten wie o czym piszę.
Charles
Turysta to i na wakacjach jest. heh
Też mi się wydaje że Busquets to koks. Te jego balansy ciałem i no look passy. Robi różnicę.
#octopus
MAm do was pytanie! Kto jest waszym zdaniem najlepszym defensywnym pomocnikiem świata? Ja stawiam na Busquetsa, czekam na wasze opinie!!
Sposób Chelsea na pokonanie Arsenalu :
- zostawienie Torresa na ławie.
To i tak nie wystarczy :)
Ca$ley. Pamietam jak komentatorzy podawali kiedys plotke ze podobno Mou naklanial w jakims hotelu do przejscia z Arsenalu do mafijnego chelsea. I to sie niestety okazalo prawda......
Ciekawe, ile bedzie zarabial
Ja Cię, Arsenal dopiero gra w poniedziałek ; / Jak ŻYĆ?!?!?!
duzy469
Pewnie legendą by był, jakby odszedł do Realu Madryt co nie?
Kogo dzisiaj wolicie? Liverpool czy kuraki?
Rozumiem Mesuta :) Sedzia frajer, Ozil chcial po prostu isc pod prysznic i troche sobie ulzyc.
RIVALDO700
meczów a nie "meczy
Co do Costy - uwielbiam goscia. Typ prowokatora jak Suarez. Moi ulubieni.
O nie, nie cierpie tego czarnego pastucha.
Torres i szamak strzelaja gola w tym samym meczu.
#koniecswiata
sobwid
Arsenal sie otworzyl, dlatego tyle stracil.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fajnie by bylo jakby wszedl Benio i strzelil gola na 2-1XDDDD