Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 632 z 635 (komentarze od 25241 do 25280):

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:24

realfan

bayern - neuer . mowi ci to cos?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:23

ZAKLADY BUKMACHERSKIE :
CZY ALABA STRZELI KARNEGO

- tak daje 1,00000001 zl za 1 zl
nie daje 20000000000000 zl za 1 zl

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:21

DZISIAJ WSZYSCY JESTESMY MIA SAN MIA ;D;D;D;D;D;;D;D JEB** CHELSEA!!

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:19

TAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIECH ZWYCIEZY PILKA A NIE AUTOBUS !@!!!!!

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:02


VermAlan
Z tych wszystkich ktorych wymieniles dobrzy sa tylko lloris, janek i dembele. Ale lepszy od nich i tak jest Andros Townsend

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:01


kubanski
dokladnie luzdie czytaja na onecie artykuly o jakims capoue i od razu mysla ze jest jakis dobry a nawet nie obejrzeli chociaz 1 jego meczu

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 23:00


Camillo144

Villa? On nie trafia do bramki z 2 metrów.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 22:56

przepraszam czy ktos znal takie gowno jak chelsea zanim wkroczyl tam mafjozo?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 22:51

Pietri

Umyj twarz lamusie. chel$ea nie istnieje bez magnata

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 22:48

ja nie moge ale fart

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 21:59

Ribery mógł przejść do Arsenalu tylko w jednym momencie - kiedy grał w Marsylii - inaczej transfer zawsze był nierealnyXD

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 21:57

Szogun


Ja tam wolę Kroosa. Jest o niebo lespzy

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 30.08.2013, 21:54

No i dobrze nie znoszę tej gównianej chel$ea

Komentowany temat: Klopp: Mamy z Arsenalem rachunki do wyrównania 30.08.2013, 11:03

Widzieliście jak się męczyli u siebie z Brunszwikiem? Borussia wcale nie jest taka trudna do pokonania. Stawiasz autobus i wysyłasz Theo do kontrataku :P

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 20:05

Ramsey bedzie strzelal co mecz i zabijal najlepszych pilkarzy rywali:D zobaczycie
!

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 19:51


Paniu76
Na pierwszym miejscu.

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 19:46

własnie ciekawe czy drewnialo higuain strzeli chociaz 1 gola w tej edycji lm XD

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 19:42


Paniu76
Może i ogarnia ale jest potwornie nudny! Nijak sie ma do Andrew Twarowskiego i angielskiego korespondenta pana Rafala. a z rosloniem pewnie beda sie caly czas jarali bejlem podczas meczu jaki to on dobry itp

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 19:40

Niedziela: 16.55 Arsenal - Tottenham (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ;///////////

TYLKO NIE RUDZKI ZNOWU ZASNE PRZEZ NIEGO NA MECZU!! gosciu tylko gada "pan sam allardyce"
albo " Arsenal nie walczy o top 4". wkurzajacy czlowiek

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal, Olympique, Borussia, Napoli 29.08.2013, 19:38

Wiecie co? Czytałem komentarze przed losowaniem i widziałem wpisy " w grupie na pewno z Marsylią bo to już tradycja". Zobaczyłem ,że naprawdę OM jest z Arsenalem w grupie i tarzałem się ze śmiechu:D:D
Ale grupa ciekawa - znaczy wiadomo, jak się skończy:
1. Arsenal
2. BVB
3 OM/Napoli
4.Napoli/OM

Komentowany temat: Villas-Boas przed derbami północnego Londynu 26.08.2013, 18:27


vP7
Mnie raczej nudzili. Przereklamowany kutinho i chamiacy sie sturridge. nie moge tego ogladac

Komentowany temat: Wenger: Napastnicy udowodnili swoją wartość 26.08.2013, 18:24

Czy slowo jakosc specjalnie jest wypietnowana w tekscie?

Komentowany temat: Wenger: Liczę, że nie zawiodę kibiców 26.08.2013, 18:22

Wenger, spłaciłeś stadion za 400 mln funtów nie wypadając przez kolejne lata z TOP 4. To ze jakies bezmozgi oburzaja sie ze nie ma transferow to ich problem. LEpiej nie kupowac w ogole niz brac jakis szrot typu higuain

Komentowany temat: Villas-Boas przed derbami północnego Londynu 26.08.2013, 14:45


Damian20
Nie gadaj głupot. KFC to jedna z najnudniejszych drużyn. Na ich drodze stoi jeszcze Stoke i Liverpool ( ktory jest potwornie nudny!!!).

Komentowany temat: Gibbs: Ramsey pokazuje swój potencjał 26.08.2013, 14:42

Ale nie oszukujmy się, poziomu Fabriego nigdy nie osiągnie...

Komentowany temat: Gibbs: Ramsey pokazuje swój potencjał 26.08.2013, 14:39

Dla mnie Gibbs pokazuje swoją jakoś. Ostatnio gra naprawdę dobrze. Widać , że ciągle się rozwija.

Komentowany temat: Villas-Boas przed derbami północnego Londynu 26.08.2013, 12:33

Tottenham zawsze grał mega topornie nawet bez Bale. Papcio kiedyś powiedział " probowalem obejrzec mecz kfc ale od razu zasnalem" XD zgadzam sie z nim w 100 % !!!

Komentowany temat: Villas-Boas przed derbami północnego Londynu 26.08.2013, 12:01

Będzie 5-2.

Komentowany temat: Wenger: Nie panikujmy w przypadku porażki 26.08.2013, 10:04

Szkoda, że wtedy nie udało się wyeliminować Bayernu : (. Ale trzeba podziękować nieszczęsnemu za dwa babole w pierwszym meczu na ES ;/

Komentowany temat: Pokażmy na co nas stać. Fulham - Arsenal 24.08.2013, 10:41


Trequartista
36 Benzema? Na jakim swiecie ty zyjesz? Chyba w tej swojej fpl utknales. Benzema to jest MAX 20.

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 20:13

NAHORNY I TWAROWSKI komentują Arsenal!!!!:D:D:D:D:D SUPCIO ;D;D;D;D;D;;D;D

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 19:52

Podolski to typowy rzemieślnik. Tylko szybkość , wypuszczenie daleko piłki i mocny strzał. Cazorla > Podolski

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 19:49

Ja się powtórzę: Fenerbache to ogórki:D Poza tym , co to ma być, że Arsenal ma się bać jakiegoś rywala w drodze do LM! The Gunners to drużyna, która jest jedną z wizytówek LM, nie ma prawa nikogo się obawiać na swej drodze!!!

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 19:46


VermAlan
Wez nie gadaj glupot:D Arsenal wygra. Czuje wysoka forme Jacka w tym meczu;D

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 19:44

Ludzie , co wy piszecie o remisie! Fenerbache to straszne ogórki! Będzie z 0:3 dla Arsenalu i po płaczu:D! Zobaczycie !

Komentowany temat: Wenger odpowiada na krytykę 21.08.2013, 12:47

Wenger na zdjęciu wygląda jak prawdziwy ekonomista. Zupełnie jak on .

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 21.08.2013, 12:04

Wolfsburg proponuj NIESAMOWITE zarobki. Więc nie ma co się dziwić, że tam poszedł. Brazol chce kasy!

Komentowany temat: Zaczynamy walkę o Ligę Mistrzów: Fenerbahce vs Arsenal 21.08.2013, 11:56

Będzie 3-0 dla Arsenalu
1x Giroud, 1x Rosa i 1x Walcott

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 21.08.2013, 11:56

W obliczu kontuzji na pozycji LO spróbowałbym na miejscu Wengera wyciągnąć Wawrzyniaka z Legii. Solidny obrońca z ogromnym ciągiem na bramkę rywali! Poza tym odciążyłby Sagnę z zadań defenswynych, ponieważ ktoś trener rywali powiedziałby " Grajcie na Wawrzyniaka!"

Komentowany temat: Transferowy poker 20.08.2013, 21:44


LoveTheGunners
Słyszałeś po reklamach Grzesia " muzse do toalety"?:D Ja tam sie ciesze ze pyta Mielcarskiego, bo Rudzki to straszny nudziarz!!!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady