Komentarze użytkownika Gambino88
Znaleziono 97 komentarzy użytkownika Gambino88.
Pokazuję stronę 1 z 3 (komentarze od 1 do 40):
Macie panowie jakąś fajną zapowiedź meczy żeby wrzucić sobie na rolkę?
Szkoda już tego oglądać. Narazie panowie
Noni piękna zmiana
Oddaliśmy ten mecz bez walki. Pocieszające że nasi kibice nie będą mieli daleko do domu.
@zonadlapersiego: Kepa gra od pierwszego meczu w tym pucharze i nagle Raya miałby odebrać mu finał?
Totalna żenada w naszym wykonaniu w tej połowie. Zrobili nas jak dzieci
Ten Kepa to jest totalny kiep
Rzygać już się chce tym klubem. Rok w rok ten sam schemat. Dziękuję za ten niedzielny wieczór
Dramat co my gramy.
@krzykus1990: dokładnie. Ale jeszcze dziś *******nie brameczke i zamknie gęby
Świetny otwarty mecz. Dobrze się to ogląda
Kolosalna różnica między Jesusem a Gyo
@volginxy: człowieku ten Gyo kompletnie nie nadaje się do naszej taktyki. Wolny jak smoła, źle się ustawia. Jesus dużo nie lepszy ale wolę go widzieć na 9
Niema co się oszukiwać Gyo to *****y flop. Zero dynamiki zero dryblingu. Jesus w drugiej połówce musi wyjść
Madueke strasznie chaotyczny piłkarz. Szybkość jest drybling te niczego sobie ale no coś mu brakuje
No dzisiaj mają piękne popołudnie fani gospodarzy.
Gdzie powtórka tego spalonego
@drewniane_krzeslo: Dokładnie. Ten mecz to dobra okazja na przełamanie się dla Gyo
Gunners jaka strona jest godna zaufania strona gdzie zakupię bilety na mecz? Może ktoś tutaj ogarnia bezpośrednio dajcie znać. Dzięki z góry
Hahahah Eze
@BizoNxd6: poprawnie. Duzo roboty na boisku nie miał
Niema spalonego nie grajcie w bola
No nie wierzę ewidentna ręką
Ewidentny karny kpina ***** co robią sędziowie
Dlaczego jeszcze niema kartki dla Donnarumy
@Er4s: znajdź mi jeden mój komentarz gamoniu podparty Twoja tezą
I co płaczki? Teraz nagle brawo Arsenal będziecie pisać hahha
Jojczycie jak stara baba nad trumną. Atlethico dobrze wywiązuje się taktycznie w obronie. Co nie znaczy że powinniśmy już wygrywać i kontrolować ten mecz
A tak poza tym mam do sprzedania koszulkę Arsenal 2021/22 away tą kanarkową w stanie idealnym byłem w niej może 3 razy. Jestem za duży w barkach na nią. Tylko konkretne priv
@Skotii: dzięki
@Garfield_pl: sprawdzę dzięki Garfield
Kanonierzy żaden nie ma konkretnej odpowiedzi co do biletów co jest z Wami. Wszyscy jesteście tutaj dla komentarzy?
@Pikinier: Lokonga to piłkarska kaleka. Niewiem jakim cudem on w ogóle znalazł się w Arsenalu. Idąc myślą Wichniarka za 100 tys funtów sam bym go kupił do ogródka. Hahaha Pozdro
@Pikinier: Saliba skręcona kostka także sprawdź sobie ile mu to zajmie. Ja myśle że 4 tygodnie i wróci do treningu
Siema.
Kanonierzy powiedzcie jak najlepiej i pewnie pochytać bilety na mecz domowy Arsenalu? Macie jakieś sprawdzone stronki a może kto tutaj sprawdzony ogarnia? Dzięki za odpowiedź
Kanonierzy będzie ten Gyorkes dziś czy nie?
@sonic: faktycznie dzięki Sonic
Ludziska gdzie oglądne finał Kanonierek?
Redaktor dopiero chyba wstał. Dodaj ankietę co sądzimy o nowych koszulkach
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Duży niedosyt po wczorajszym meczu bo było bardzo blisko. No ale karne to 50/50. Jedynie co mnie kuje w oczy to nonszalancja Eze