Komentarze użytkownika LordBendtner52

Znaleziono 44 komentarzy użytkownika LordBendtner52.
Pokazuję stronę 1 z 2 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia12następna
Komentowany temat: Times: Magalhaes przeszedł testy medyczne w Arsenalu 22.08.2020, 10:41

Brazylijski zaciąg niczym kiedyś w Pogoni Szczecin xd

Komentowany temat: Maszyna ruszyła: Arsenal 2-0 Manchester United 03.01.2020, 01:03

@illpadrino: @Verminator97: To się moja zagadka rozwiązała xd

Komentowany temat: Maszyna ruszyła: Arsenal 2-0 Manchester United 03.01.2020, 00:55

Auba musi zostać przynajmniej do końca sezonu, bo jest w świetnej formie i tylko dzięki niemu ten sezon nie jest jeszcze większą kompromitacją. W gruncie rzeczy wydaje mi się, że jeżeli nasza gra się poprawi i osiągniemy sukces w LE to Auba dostanie podwyżkę i zostanie u nas. Swoją drogą Auba powinien zostać przesunięty na 9, bo Laca w obecnej formie powinien siedzieć na ławce, a Auba niesamowicie marnuje się na skrzydle i nie może wykorzystywać swojego strzeleckiego instynktu w polu karnym. Ciekawe co się dzieje z Martinellim, że nie łapie się ostatnio nawet do składu na mecz.

Komentowany temat: Bernd Leno antybohaterem, Arsenal 1-2 Chelsea 29.12.2019, 19:04

U nas potrzeba wietrzenia szatni, bo na niektórych zawodników nie są się patrzeć, gdyż prezentują tak mierny poziom. Co ciekawe słabi piłkarze nie próbują nawet nadrobić braku umiejętności swoim zaangażowaniem. Brakuje nam wykonawców szczególnie w obronie oraz pomocy, która jest przeciętna do bólu. W zasadzie to tylko atak jest formacją, która trzyma poziom, ale niedługo pewnie odejdzie Auba i w napadzie potrzebne będzie trafne wzmocnienie. Wychodzi nam bokiem nieudolna polityka transferowa prowadzona przez lata oraz brak zdolnej młodzieży. A nawet jak mieliśmy ciekawych zawodników jak Gnabry czy Mallen to wypchnęliśmy ich za czapkę gruszek. Wypadamy fatalnie, jeżeli chodzi o przygotowanie kondycyjne na tle innych zespołów i sił starcza nam na jedną połowę. Dzisiaj cofając się w drugiej połowie do obrony sami się prosiliśmy o porażkę i finalnie na koniec dostaliśmy 2 gongi, które nam się należały za rozpaczliwe bronienie wyniku 1:0 i totalne oddanie inicjatywy. Przed Artetą i zawodnikami jeszcze wiele pracy, ale bez wzmocnienia środka pola i obrony ciężko będzie o natychmiastową zmianę oblicza zespołu. Ten sezon trzeba spisać na straty i spokojnie przebudować zespół. Jedyne czego oczekuję od Artety to wyrobienie konkretnego stylu i pogonienia na cztery wiatry zawodników, którzy nie wykazują zaangażowania i odpowiedniej jakości.

Komentowany temat: Bernd Leno antybohaterem, Arsenal 1-2 Chelsea 29.12.2019, 18:28

No cóż w ten weekend VAR i rozrysowane linie obrzydzają ludziom tą technologię. Sędzia powinien mieć możliwość interpretacji, bo wcześniej w ten weekend był nieuznany gol Pukkiego i Burns, gdzie spalone były milimetrowe. Przepisy przepisami, ale przydałoby się trochę zdrowego rozsądku.

Komentowany temat: Bernd Leno antybohaterem, Arsenal 1-2 Chelsea 29.12.2019, 16:45

Kurwa mać strzela zawodnik, którego nie powinno być na boisku, ale Leno dostał wylewu. Sami się podczas całej drugiej połowy o to prosiliśmy.

Komentowany temat: Kulisy pierwszego dnia Artety 21.12.2019, 11:41

Zapowiada się, że będzie świetnym menadżerem. Strasznie podoba mi się to co mówi, a w szczególności o przywróceniu strachu u rywali na myśl o starciu z Arsenalem. Z drugiej strony liczą się czynny a nie słowa zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Pozostaje trzymać kciuki za Mikela!

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 17.12.2019, 16:49

@kamilo_oo: Na początek najlepiej jakąś ziołową albo smakową, bo smak samej Yerby nie jest na początku zbyt zachęcający, ale potem człowiek się przyzwyczaja. Polecał bym na początek jakieś Yerby firmy Pajarito.

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 16:18

Wolę młodego, żadnego sukcesów menadżera jak Arteta niż wypalonego szkoleniowca albo takiego, który nie zna angielskiego. Jeżeli ktoś myśli, że uznani szkoleniowcy mają jakąkolwiek chęć podjęcia pracy na grząskim torfowisku jakim obecnie jest Arsenal to jest w błędzie. Mamy olbrzymie braki kadrowe w obronie i pomocy a dodatkowo nie mamy funduszy na transfery w związku z prowadzeniem przez wiele lat nieudolnej polityki transferowej. Atmosfera wokół zespołu też jest tragiczna. Potrzebujemy kogoś kto stworzy długoletni projekt oparty na młodych, perspektywicznych zawodnikach, najlepiej wychowankach. Mieliśmy już doświadczonego szkoleniowca, który 3-krotnie wygrał LE i przez półtora roku drużyna nie wyrobiła nawet własnego stylu. Liczę więc na kogoś kto odbuduje drużynę w oparciu o młodzież i przywróci zjawiskowy styl gry, z którego kiedyś słynęliśmy.

@pLYTEK: Ostatnio takie mecze to były pewnie za Wengera. Bardziej mi chodziło o nieprzewidywalność Arsenalu, a dzisiaj czuję, że chłopaki pokażą pazur i zadadzą kłam przedmeczowym przewidywaniom.

Coś mi się wydaje, że Arsenal dzisiaj wygra. To by było typowo w Arsenalowskim stylu nie grać przez długi czas totalnie nic i nagle wygrać w meczu, w którym każdy skazuje nas na sromotną porażkę.

Ależ rollercoaster! :D

Już pomijając błędną decyzję z drugą żółtą kartką, gramy fatalnie bez jakiegokolwiek stylu. Jedyne co potrafimy to zagarnie długiej piłki w przód w stylu Energii Cottbus albo wrzutka z lewej strony. Ciężko oglądać tak grającą drużynę, która kiedyś słynęła z pięknej gry. Jakby ten bezbarwny styl był chociaż skuteczny to mógłbym przymknąć oko, a tak ani stylu ani wyników. Ostatnie sezony Wengera wyglądały tak samo jak to co teraz prezentuje drużyna Emerego. Czas chyba powoli żegnać się z Hiszpanem, bo nie widać żadnych efektów jego pracy, a wykonawców ma przynajmniej dobrych, zwłaszcza jeżeli chodzi o ofensywę.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:31

Już pomijając błędną decyzję z drugą żółtą kartką, gramy fatalnie bez jakiegokolwiek stylu. Jedyne co potrafimy to zagarnie długiej piłki w przód w stylu Energii Cottbus albo wrzutka z lewej strony. Ciężko oglądać tak grającą drużynę, która kiedyś słynęła z pięknej gry. Jakby ten bezbarwny styl był chociaż skuteczny to mógłbym przymknąć oko, a tak ani stylu ani wyników. Ostatnie sezony Wengera wyglądały tak samo jak to co teraz prezentuje drużyna Emerego. Czas chyba powoli żegnać się z Hiszpanem, bo nie widać żadnych efektów jego pracy, a wykonawców ma przynajmniej dobrych, zwłaszcza jeżeli chodzi o ofensywę.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 16:59

To nie wina Xhaki, że trener wystawia go w pierwszym składzie. Jest to zawodnik, który nie nadąża za tempem Premier League, a szczególnie kiedy ma pełnić rolę box to box. Wytłumaczcie mi jak to jest, że Szwajcar w reprezentacji gram co najmniej dobrze, a w Arsenalu rzadko kiedy gra świetny mecz. Powinien grać jako cofnięty rozgrywający albo nie grać wcale, bo box to box z niego żaden i ta rola odsłania wszystkie jego słabości.

Komentowany temat: Arsenal wycenił Bielika 29.07.2019, 21:19

@ZelGrey: Chodziło mi raczej o to, że jego umiejętności są na tej stronie mocno przeceniane ze względu na narodowość. Wydaje mi się, iż Krystian to nie zawodnik na miarę Arsenalu, zakładając oczywiście powrót Arsenalu do czołówki Premier League. Mam nadzieję, że Bielik kiedyś udowodni mi, iż bardzo się myliłem i zrobi spektakularną karierę. Póki co wygląda jednak na zawodnika na poziomie solidnego ligowca nic więcej.

Komentowany temat: Arsenal wycenił Bielika 29.07.2019, 20:49

Wątpię że ktoś zapłaci za niego 10 baniek. Zawodnik z potencjałem na średniaka Premier League nic więcej. Przeceniany ze względu na bycie Polakiem rodakiem, ale dla swojego dobra powinien odejść.

Komentowany temat: Sky Sports: Testy medyczne Pepe w ciągu kilku dni 29.07.2019, 18:32

@Master10: Nawet kontuzjowany Kallstrom podołał testom medycznym w Arsenalu xd

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 08.07.2019, 19:12

@Gunner18AFC: Domek myśliwski w Karkonoskim Parku Narodowym. Godzina drogi pieszo od cywilizacji, położony w środku świerczyny przy malowniczym potoku. Nic tylko wypoczywać :D

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 19:19

@simson16: No cóż nie dziwię się 30 kg to jednak drastyczna zmiana. Ciężko określić idealną wagę, bo waga wadze nie równa xd Najważniejsze to dobrze czuć się z samym sobą :D

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 19:09

@simson16: Sam nie wiem mi się zdarzyło schudnąć 10 kg w okresie 3 - 4 miesięcy i nie wydawał mi się to zbyt drastyczna redukcja wagi. Ty zaczynałeś od 120 kg i było z czego chudnąć stąd taki wynik. Imponujący wynik bez dwóch zdań pozostaje tylko pogratulować ;). Ja tylko przedstawiam swoje sposoby, które sprawdziłem w sposób empiryczny na swoim organizmie w ciągu 5 lat xd

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 18:58

@simson16: Nigdzie nie powiedziałem, że warunkiem koniecznym do schudnięcia jest ćwiczenie. Wystarczy zmienić nawyki żywieniowe i prowadzić bardziej aktywne życie (zamienić samochód na własne stópki itp.). Jednak moim zdaniem bardziej korzystne jest ćwiczenie niż prowadzenie restrykcyjnej diety. Ale to jest tylko moje zdanie, a oczywiście est dużo więcej opcji na schudnięcie.

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 18:30

@ChatCrapGetBanged: Dietetycy go nienawidzą! Stracił 10 kg w tydzień zobacz jak! Prawda najważniejsza jest systematyczność, a czy będziesz biegał, pływał czy chodził na siłkę to nie ma większego znaczenia. Idealnego sposobu nie ma, bo najzwyczajniej w świecie różnimy się od siebie i każdy lubi coś innego. Jak już się odnajdzie coś co sprawia satysfakcję to wszystko już samo się jakoś buja.

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 18:07

@GROMALL: Jest coraz lepiej, ale wciąż powiela się wiele mitów żywieniowych czy treningowych. Polski youtube dotyczący branży fitness ciężko nazwać wiarygodnym źródłem wiedzy. Często osoby wyglądające doskonale nie potrafią prosto się podciągnąć (oczywiście są w pełni naturalne xddd). Zarabia się często na nieświadomości ludzi, bo przecież jak tak dobrze wygląda to musi wiedzieć co mówi. Nie mam nic do ludzi trenujących na bombie (chociaż nie pochwalam omnandrenowych rycerzy), bo i tak trzeba wiele poświęcić (głównie zdrowie). Szkoda tylko, że nie stać ich na zwykłą szczerość i przyznanie się do dopingu.

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 17:41

@GROMALL: Niestety często spotykam się z twierdzeniami, że chleb czy ziemniaki tuczą. Nie wiem z czego się bierze tak głębokie zakorzenienie tych mitów, ale gdy tylko mam okazję staram się z nimi walczyć. Wiadomo że jakość diety wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie, więc polecam w miarę zbilansowaną dietę, a nie jedzenie pizzy i kebaba co dzień, bo przecież trenuje. Kluczem do sukcesu tak czy siak jest bilans kaloryczny.

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 17:18

@GROMALL: Albo trenuj na tyle intensywnie, że nie ważne co zjesz i tak będziesz wyglądał dobrze.

Komentowany temat: Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 07.07.2019, 17:09

@Siller: Dla mnie największą motywacją do treningu jest jedzenie i świadomość, że mimo zjedzenia dużej pizzy wciąż wyglądam dobrze. Trenuje głównie po to, żeby stawać się silniejszym/sprawniejszym i wygląd jest dla mnie tylko miłym dodatkiem. Kiedyś byłem na tzw. diecie przez 2 miesiące i byłem nie do wytrzymania dla otoczenia. Należy pamiętać, że dieta to wszystko co jemy każdego dnia. Najważniejsze w odchudzaniu jest zachowanie ujemnego bilansu kalorycznego, a czy zjesz pizzę czy kurczaka brokułem i ryżem nie jest tak bardzo istotne o ile chodzi o samą utratę masy. Wiadomo że dieta bogata w warzywa, owoce i białe mięso jest zdrowsza dla organizmu, ale nie jest warunkiem koniecznym do schudnięcia. Na początek polecam raczej więcej trenować i dużo jeść jeść co jest dużo bezpieczniejsze dla psychiki. Nie należy też sugerować się za mocno wagą, bo waga wadze nie równa. Kiedyś ważyłem 86 kg i miałem brzuch wyglądający jak półka, na której mogłem postawić piwo, a teraz ważę 92 kg i na brzuch wygląda estetycznie, chociaż nie ma na nim kraty. Warto też wsłuchać się w głos swojego organizmu, ale takiego instynktu nabierzesz z czasem i będziesz czuł czego w danym momencie potrzebuje organizm. Najważniejsze to na początku nie popadać w skrajności i nie odżywiać się w sposób jałowy (kurczak z warzywami na parze i ryż), bo szybko stracisz motywację . Lepiej trenować więcej i pozwolić sobie na małe grzeszki. Nie należy też spodziewać się cudów, pierwsze efekty w wyglądzie zobaczysz po około roku (trenując naturalnie do czego zachęcam). Jednak efekty w sprawności czy sile powinny poprawiać się z miesiąca na miesiąc, o ile trenujesz uczciwie xd Niewątpliwym plusem intensywnych ćwiczeń jest dobre samopoczucie i możliwość swoistej medytacji w czasie treningu oraz wzmacniane charakteru.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem! 03.07.2019, 10:15

Podejrzewam że gdyby administratorzy pozwalali na większą swobodę w używaniu wulgaryzmów to wielu ludzi zwyczajnie by tego nadużywało i poziom dyskusji spadłby znacząco, a strona zamieniłaby się w stajniekońcu Augiasza. A tak widmo warna jest dobrym środkiem zapobiegawczym i przynosi oczekiwane rezultaty. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem! 02.07.2019, 17:14

Nie sprowadzamy młodych talentów - źle.
Kupujemy młodego perspektywicznego gracza - źle.
Kanonierzy.com w pigułce xd

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 29.06.2019, 16:47

@kanapka: Masz poczęstuj się żydowską metodą xd https://www.youtube.com/watch?v=_6Pm5cQ0RMg

Komentowany temat: Oficjalnie: Lichtsteiner odchodzi z Arsenalu! 06.06.2019, 18:04

Zaczynają się plotki ploteczki i Arsenal łączą ze wszystkimi możliwymi zawodnikami, nic tylko czekać na transfer Salomona Kalou. Radziłbym się nie napalać, bo zapewne skończy się jak zwykle. Swoją drogą nie rozumiem brania na poważnie wszystkich domniemanych ofert, przecież dziennikarze muszą mieć o czym pisać. A już plotki o wielkości budżetu transferowego można całkowicie włożyć między bajki. Nawet jakbyśmy mieli 200 mln funtów do wydania to nie widzę sensu ukazywania tego światu, zdecydowanie lepiej przystępować do negocjacji z pozycji biedaka. Zresztą nawet jakby Stan chciał wydać 200 mln w jednym okienku to jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ oddajemy piłkarzy za darmo lub za ułamek wartości i przy zwiększonych wydatkach bilans byłby mocno ujemny w kontekście FFP. Osobiście w przyszłym sezonie liczę na danie szansy młodzieży z akademii oraz transfery młodych, perspektywicznych graczy. Czas skończyć z graniem szrotem bez ambicji i powrócić do grania młodzieżą, z czego kiedyś słynęliśmy.

Komentowany temat: Giroud przed meczem z Arsenalem 21.05.2019, 11:31

@erykgunner: Mi najbardziej brakuje wprowadzania młodzieży z akademii do pierwszej drużyny. Najlepiej wspominam czas "młodych wilków" Wengera, kiedy Arsenal grał radosny futbol, a na boisku widać było zadziorność i determinację. Teraz natomiast nie ma radosnego futbolu, a o braku charyzmatycznych graczy jak Lehmann czy Vieira już nawet nie wspominam. Coraz częściej mam wrażenie, że to nie ten sam Arsenal, który pokochałem. Obecny skład to w większości zbierania przeciętniaków w dodatku pozbawionych charakteru. Pozostaje czekać na lepsze czasy, a dużo zależy od wyniku finału LE, który może mieć realny wpływ na kierunek w jakim będzie zmierzać Arsenal.

Komentowany temat: Seria zwycięstw trwa! Arsenal 3-1 Leicester 22.10.2018, 22:25

huhuhu co tu się staneło :0

Komentowany temat: Pozostać na właściwych torach. Newcastle - Arsenal 15.09.2018, 04:41

@Gunner012: W moim poprzednim komentarzu masz odpowiedź komentarzu masz odpowiedź na nurtujące Cię zagadnienie pracy zdalnej. Zapomniałem o opcji odpowiedzi xd

Komentowany temat: Pozostać na właściwych torach. Newcastle - Arsenal 15.09.2018, 04:19

@Gunner012 No cóż najczęściej taka propozycja okazuje się fejkiem. Ostatnio miałem taką propozycję w Poznaniu i finalnie gdy poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, okazało się, iż chodzi o zakładanie kont bankowych i testowanie usług banków. Raczej radziłbym sceptycznie podchodzić do takich ofert, bo zdecydowana większość to fejki. Wydaje mi się, że dużo zależy od tego jak wygląda treść danej oferty pracy, jeżeli faktycznie jest w niej wszystko opisane precyzyjnie i rzeczowo to taka oferta może być rzeczywista. Jeżeli jednak mamy do czynienia z ofertą typu nie wymagamy doświadczenia, wykształcenia, wszystkiego nauczymy, a jedyny wymóg to pełnoletność i dyspozycyjność, to w zdecydowanej większości są to fejki.

Komentowany temat: Skuteczni w ataku, słabi w obronie: Cardiff 2-3 Arsenal 02.09.2018, 15:53

Bellerin się chyba założył z kimś o to ile razy uda mu się w trakcie meczu trafić w obrońcę XD Jego dośrodkowania są naprawdę tragiczne.

Komentowany temat: Nabrać wiatru w żagle, Cardiff City - Arsenal 02.09.2018, 15:38

Ile można oglądać tego niebieskiego sabotażystę ...

Komentowany temat: Nabrać wiatru w żagle, Cardiff City - Arsenal 02.09.2018, 15:22

Powinno być z 2:0, a skończyło się 1:1 do przerwy na własne życzenie. Czemu mnie to nie dziwi XD

Komentowany temat: Z obozu rywala: West Ham United 23.08.2018, 20:41

3 punkty to obowiązek, jeżeli na poważnie myślimy o powrocie do czołowej czwórki. Czas pokazać odpowiednią jakość i odpowiedzieć na porażkę.

Komentowany temat: Media: Ramsey jest sfrustrowany obecną sytuacją 23.08.2018, 16:10

Jak nie chce podpisać to arrivederci Roma. Jest to piłkarz zbyt chimeryczny i nazbyt często kontuzjowany, żeby płacić mu horrendalną pensję. Jedyne co go ratuje to status HG. Danie Ozilowi tak wysokiej tygodniówki przynosi teraz swoje efekty.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl