Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 146 z 274 (komentarze od 5801 do 5840):

Komentowany temat: Zwycięsko rozpocząć 2021 rok! West Bromwich v Arsenal 02.01.2021, 21:40

Holding sztosik zagranie, nowy kontrakt!

Komentowany temat: Zwycięsko rozpocząć 2021 rok! West Bromwich v Arsenal 02.01.2021, 21:30

Brawo brawo, ESR robi różnicę a nie jakieś Joe czy inne Nketiahy

Komentowany temat: Zwycięsko rozpocząć 2021 rok! West Bromwich v Arsenal 02.01.2021, 21:25

Auba ucz się, brawo Tierney

Komentowany temat: L'Equipe: Saliba może zostać sprzedany 02.01.2021, 18:32

Zart, gosc mimo bardzo mlodego wieku byl liderem SE a u nas nawet nie moze pograc w pucharach bo musza grac ziomeczki Artety. Razem z Gabrielem mieli stworzyc pare stoperow na lata, mamy kolejny slaby sezon to jaki jest problem zglosic go na druga czesc sezonu i dac im sie ogrywac ? Zarowno wypozyczenie jak i sprzedaz w tym momencie bedzie kompromitacja

Komentowany temat: Real skróci wypożyczenie Ceballosa? 02.01.2021, 18:26

Najlepsze co dla nas zrobil to bramka na 2:1 w pucharze w ostatnich minutach. Nie liczac tego i jego pierwszych dwoch wystepow jeszcze w zeszlym sezonie to tylko pikował w dól. Nikt za nim tesknic nie bedzie

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:51

Mecz w fatalnym stylu, Arteta dalej do zwolnienia. Nie zmienia to faktu, że 6 pkt w kilka dni cieszy

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:22

Kolegi prezciez nie sciagnie, mlody zrozumie i sie dostosuje

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:18

@tomash473 napisał: "Ja nie wiem, kiedy Arteta chce Lace wpuścić. Przecież tu trzeba reagować, bo nie mamy napastnika"

Daj mu dopic kawe i sie na spokojnie zastanowic co idzie nie tak

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:11

ESR, za gosciem przemawia wiek, wola walki, potencjal ale Arteta woli ogrywac pol sezonu Eddiego czy tez Joe. Auba kolejny ktory gra tylko i wylacznie za nazwisko bo w zaden sposob na gre w pierwszym obecnie nie zasluguje. Brakuje tylko zeby w nastepnym meczu Willian gral w pierwszym skladzie

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:06

Brawo Gabi i Saka

Komentowany temat: Lacazette zapewnia 3 punkty: Brighton 0-1 Arsenal 29.12.2020, 20:01

Niestety, podaniami do tylu nie zaczniemy prezentowac ofensywnego stylu gry. Arteta tak jak gral zachowawczo na boisku, tak samo ustawia naszych co przynosi efekty w postaci padaki jaka gramy.

Komentowany temat: Pójść za ciosem. Brighton - Arsenal 29.12.2020, 18:04

@Szewa7: po prostu grają lepsza piłkę od nas w tym momencie

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 20:18

Jak idzie to idzie

Komentowany temat: Spróbujmy odbić się od dna, Arsenal - Chelsea 26.12.2020, 19:15

Granit xD

Komentowany temat: Kanonierzy odpadają z EFL Cup, Arsenal 1-4 Man City 23.12.2020, 14:37

@Slaviola napisał: "Ja to będę miał bekę, jak Mustafi faktycznie przejdzie do Barcelony i będzie zostanie jednym z najlepszych defensorów w LaLipie!

Wtedy by to tylko potwierdziło, iż niemal wszyscy co do Nas przychodzą zaliczają zjazd formy, a Tym co odchodzą forma idzie w górę.

Oczywiście nie wliczając w to takiego Ramseya XD"


Akurat z Barca ta zasada dziala w druga strone, odchodza jako topowi pilkarze a graja w FCB przecietnie ( Hleb, Henry, Fabregas). Moze z Mustafim by bylo inaczej, w Valencii byl liderem

Komentowany temat: Kanonierzy odpadają z EFL Cup, Arsenal 1-4 Man City 23.12.2020, 14:12

@michalmsos: Jest nadzieja, juz jednego rudego za krocie kupili ( Mathieu). Kazdy go wypychal na sile z VCF zeby sie go tylko pozbyc a nagle Barca przyszla z bajeczna oferta, moze tak samo stanie sie z Mustafim :)

Komentowany temat: Kanonierzy odpadają z EFL Cup, Arsenal 1-4 Man City 23.12.2020, 08:24

@Simpllemann napisał: "Villarreal nie przegrał 19. z rzędu meczu. Emery pobił tym samym klubowy rekord."

Arteta tez zaraz pobije rekord meczow z rzedu bez wygranej w EPL

Komentowany temat: Arteta po meczu z Manchesterem City 23.12.2020, 08:18

Przeciez to jest porazka, odsuwamy od skladu Ozila w momencie kiedy kulejemy w kreowaniu sytuacji. Nie zwalniamy wysokiej tygodniowki Sokratisa po to, zeby gosciu gral w mlodzikach i kluczowe, zamiast wprowadzac Salibe do pierwszej druzyny skoro byl jednym z liderow S-E to najpierw nie zglaszamy go do zadnych rozgrywek tylko po to, zeby pozniej rowniez nigdzie go nie wypozyczyc. Biorac pod uwage fakt, ze jeszcze zablokowalismy mu mozliwosc gry w finale z bylymi kolegami ( tutaj byl jakis dziwny zapis o kase dla S-E + ryzyko kontuzji) to wychodzi na to, ze Arsenal gorzej traktuje Williama niz np PSG Rabiota gdy ten wymuszal transfer

Komentowany temat: Arteta: Ustaliliśmy już plan na okienka transferowe 22.12.2020, 15:07

Wieloletnie plany, wsparcie, kolko wzajemnej adoracji z ktorej niestety nic nie wynika. Powinna pojawic sie osoba ktora wprowadzi troche rygoru bo dobra atmosfera to jedno a brak presji to drugie. Ciagle tylko slysze, ze "czujemy presje ze strony kibicow", tylko ze w zaden sposob nie przeklada sie to na wyniki i gre. Mozliwe, ze z powrotem kibicow jakby ich wygwizdali raz czy drugi to cos by sie zmienilo ale na chwile obecna wyglada to tak, ze jest fatalnie ale stabilnie, nikt wiecej teraz pracy nie straci. Mikel patrzy w przyszlosc, tymczasem terazniejszosc jest tak fatalna jak w latach ktorych nikt z nas nie pamieta

Komentowany temat: Holding z nowym kontraktem? 22.12.2020, 09:47

Kolejny zloty chlopak ktory skonczy max jak Theo

Komentowany temat: Kolejne rozczarowanie: Everton 2:1 Arsenal 21.12.2020, 09:49

To co, jutro City konczy kariere Mikela w AFC? Watpie, akurat w pucharach sobie dobrze dajemy rade

Komentowany temat: Arteta po meczu z Evertonem 20.12.2020, 13:20

Zenada

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 20:26

To kto tym razem będzie bronił Artety? Leno za gwarancję pierwszego miejsca już to zrobił, Auba za kontrakt też, chyba czas na Eddiego za to, że w ogóle dalej znajduje się w klubie

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 20:20

Kolejny wspaniały mecz. Arteta pakuj sie

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:18

Jesteśmy strasznie slabi

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 19:13

Cebula to jest dramat

Komentowany temat: Kolejna szansa na przełamanie - Everton vs Arsenal 19.12.2020, 18:56

Eddie! Nasza gwiazda

Komentowany temat: Składy: Everton vs Arsenal 19.12.2020, 17:53

Ten sklad to chyba nieoficjalna rezygnacja ze stanowiska :P

Komentowany temat: Mikel Arteta po meczu z Southamptonem 17.12.2020, 13:08

Wyjatkowo spokojne te konferencje biorac pod uwage, ze gramy na poziomie WBA i wynikow wcale od nich lepszych nie mamy. Najwyzsza pora zeby zarzad przestal glaskac Mikela po glowce

Komentowany temat: Auba: Nie chodzi o mnie, chodzi o zespół 17.12.2020, 12:49

"Powinnismy wygrac ten mecz", w ktorym momencie ? Kolejny mecz w ktorym gralismy kaszane. Zaczelismy dobrze wygladac w drugiej polowie to Gabriel szybko wylapal dwie zolte i to by bylo na tyle. Mecz na remis ze wskazaniem na Swietych. Nie dziwie sie, ze sa wyniki jakie sa skoro kapitan po takim meczu uwaza, ze zasluzylismy na 3 punkty. Wezcie sie w garsc, zacznijcie gryzc trawe i pokazcie na boisku, ze Wam zalezy a nie ciagle wymowki i dobra atmosfera na treningu polaczona z wewnetrznymi konfliktami

Komentowany temat: Kolejna czerwona kartka. Arsenal 1-1 Southampton 16.12.2020, 21:34

Maja dobre kontry

Komentowany temat: Kolejna czerwona kartka. Arsenal 1-1 Southampton 16.12.2020, 20:20

Co on w ogole myslal lapiac go w tej sytuacji

Komentowany temat: Wrócić na zwycięskie tory: Arsenal vs Southampton 16.12.2020, 19:48

kolejne 45 minut amatorki w naszym wykonaniu, niech ktos wreszcie ogarnie ten syf

Komentowany temat: Wrócić na zwycięskie tory: Arsenal vs Southampton 16.12.2020, 19:18

Ruszyla maszyna Mikela

Komentowany temat: Atletico chce skrócić wypożyczenie Torreiry? 16.12.2020, 09:37

Ciekawe jakie teraz ma podejscie Lucas do "rodziny" z Madrytu, w koncu w Londynie nigdy nie czul sie tak dobrze jak tam po 3 dniach

Komentowany temat: Arteta skłócony z wieloma piłkarzami? 14.12.2020, 22:40

Obudzicie sie, po co w ogole bronic Artete ? Poklocil sie z pilkarzami ale na boisku nie widac, zeby pilarze grali na zwolnienie trenera. Widac za to nieudolna taktyke, lagi do przodu i wrzucania gornych pilek w pole karne ktorych nasi nie maja szans zgarnac. Nie wierze w to, ze nasi sobie sami tak wymyslili, ze nagle ich gra bedzie opierala sie na zejsciu do boku i wrzuceniu pilki w pole karne. Jak sa osoby toksyczne wewnatrz klubu to powinnismy sie ich pozbyc, Mikela powinnismy sie pozbyc niezaleznie od tego czy jest profesjonalista czy wuefista, w chwili obecnej jest po prostu zdecydowanie za slaby.

@Rynkos7: Masz racje, Arteta chcial ofensywnego pomocnika a dostal "tylko" Gabriela, Thomasa i Williana. Z takimi zawodnikami jakimi dysponujemy to powinnismy bic sie o gre w LM a nie o utrzymanie w lidze. Zawodnicy nie sa zmotywowani do gry, czyja to wina w takim razie ? Brak motywacji moze dotyczyc 1 czy 2 zawodnikow a nie calego zespolu, jezeli wieksza czesc osob nie ma motywacji do gry to winny jest trener.

Potrzebne sa zmiany na juz, Projekt Arteta to projekt bez przyszlosci. Nie gramy zupelnie nic, nasza gra w zaden sposob nie wyglada, zawodnicy graja tak jakby grali za kare. Skoro tak czy tak wszystko w lidze konczy sie przegrana to dlaczego nie wystawi mlodych ? Ma Nelsona, Joe, Eddiego, ESR, teraz wrocil Gabi. Uwazam, ze wszyscy z nich ( nie liczac Gabiego, i ESR'a ktoremu bym dal szanse na wypozyczeniu jeszcze) nie nadaja sie do gry w Arsenalu, nie zmienia to faktu, ze raczej gorzej niz obecnie by nie bylo. Posadzic wszystkie gwiazdy typu Willian, Auba, Laca na lawke i moze przynajmniej mlodzi swoja mlodziencza motywacja zrobia roznice bo w poprawne motywowanie zawodnikow przez Artete to juz mi sie nawet wierzyc nie chce

To jakie wymowki tym razem? Gra wygladala dobrze ale musimy byc bardziej skuteczni pod bramka rywali? Glupia czerwona kartka odmienila spotkanie ale koniec koncow jestem zadowolony z postawy moich graczy ? Mikel czekam na Twoje tlumaczenie zeby bronic swoj tylek

Xhaka na tą czerwień zasłużyl ale ilość takich kartek jak ta teraz czy też Pepe bierze się głównie z frustracji która powoduje nasza bezradność. Gramy bez pomysłu, bez taktyki. Próbujemy przedostać się najprostszymi środkami (wrzutki) które są fatalnie dobrane do naszych zawodników. Dodatkowo za Mikela każdy nasz zawodnik wygląda jak cień siebie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady