Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 143 z 274 (komentarze od 5681 do 5720):
@Garfield_pl: chciałbym bo wiele razy sędziowie nas krzywdzili ale obiektywnie patrząc karnego nie było. Gdyby to był Rashford czy Salah to bym się wkurzał, że ładny nurek
I teraz uczciwy karny więc osoby które tak płaczą z poprzedniej słusznej decyzji proszę o spokoj
Dobra decyzja, nie bylo karnego
Przeciez Dani wroci do Realu i udowodni swoja wartosc :D
Joe, głupia sprawa. Wracaj
w 70 min bedzie juz 1:3 :)
ESR w przerwie powinien zejść za Odegarda
W Poprzednim meczu strzały w środek od Lingarda wpuszczał, na Arsenal musiał się spiac :/
@mallen napisał: "Sędzia popełnił duży błąd pokazując Davidowi Luizowi czerwoną kartkę. Zawodnicy Arsenalu mają prawo czuć się skrzywdzeni. Zgadza się, Brazylijczyk sfaulował przeciwnika w polu karnym i Wolves należała się jedenastka, a zasada braku podwójnego karania dotyczy jedynie sytuacji, kiedy piłkarz stara się odebrać rywalowi piłkę, ale w żadnym wypadku Luiz nie zrobił tego celowo i przepisy przewidują w takiej sytuacji pokazanie jedynie żółtej kartki oraz odgwizdanie karnego. Natomiast nikt nie powinien mieć wątpliwość, że Bernd Leno został słusznie wyrzucony z boiska za zagranie ręką.
/ Mark Clattenburg"
Ewidentne czerwo, Luiz dzban sabotażysta
/Eksperci Kanonierzy.com
Roznica taka, ze Soton zostalo przekrecone w momencie ktory juz nie mial znaczenia na wynik tego meczu
Xhaka rozegrał kolejny solidny mecz a ludzie dalej się go trzepiaja. Zacznijcie oglądać mecze i samemu oceniać zawodników a nie pisać to co było popularne jakiś czas temu
Wtf..
Schodzi Pepe który grał dobrze i stwarzam zagrożenie a został na boisku niewidoczny dzisiaj ESR
@Reucik napisał: "***** po **** ten idiota to zrobił. Jak mozna byc takim *****ym imbecylem. Co z tego ze gosc gra dobrze 5 meczy jak co 6 daje taki blad."
A co dokładnie zrobił? Tam nie widać kontaktu a co dopiero mówić o czerwonej
Pepe solo gol z prawej nogi. Da się?
Pięknie pięknie, teraz pójść za ciosem
Marzenie
@Forever4 napisał: "Ja w sumie nie wiem skąd ten hype na Baloguna? Chłopak jeszcze na dobrą sprawę nigdzie się nie pokazał, a wszyscy tutaj jednym głosem chcą go w pierwszej drużynie jako podstawowy zastępca dla Lacazetta."
Obecnie zastepca Alexa jest Eddie, naprawde trzeba cos wiecej dodawac ?
Najlepsze mozliwe rozwiazanie w tym momencie
Osobiscie uwazam, ze bedzie bardzo solidnym wzmocnieniem dla Schalke
Z Mustafim sytuacja jest lepsza niz sie wydaje. Zwolnili tygodniowke + oddali gracza do walczacego sie o utrzymanie Schalke, na pewno prezentuje wyzszy poziom niz gracze z ostatniej druzyny Bundesligi. Dzieki temu jest wieksza szansa, ze po sezonie Schalke wykupi od nas Seada
@lordpat: Ogladasz jakies mecze w ostatnim czasie? Xhaka od kad wrocil po czerwonej gra bardzo solidnie
Anglia - Everton
Hiszpania - Valencia
Niemcy - BVB
Wlochy - Inter
Jestem ciekaw jak bardzo Leno bylby jechany tutaj po takim meczu jaki dzisiaj rozegral Martinez. Zarowno jeden jak i drugi prezentuja solidny poziom jednak niemiec jest lepszym bramkarzem i zarzad dobrze zrobil puszczajac Martineza
@NineBiteWolf: Dokladnie to samo masz przy wyrzutach z autu, podbiega zawodnik jednej z druzyn do wyrzucenia pilki a gdy sie okazuje, ze nie jego druzyna zaczyna to wywala pilke kilka metrow od zawodnika druzyny przeciwnej
Brawo, Willian tego juz nie zepsuje
Oby to byly tylko skurcze
Kevin Friend moglby przestac byc taki przyjazny dla graczy Soton i zaczac karac ich zoltymi kartkami
Martinez by tak akcji nie rozpoczął
Once a Gunner, Always a Gunner *
Stary dobry Theo, Once the Gunner, always the Gunner
Swoją drogą słabe ustawienie ESRa w tej sytuacji, krok w tył i Pepe mógł mu na pusta podawać a tak był na spalonym
Brawo Xhaka
Nie ma co mówić o pechu, powinien zapytać w który róg wpakować bramkę. Beznadziejne wykończenie i tyle
@tenZparagwaju napisał: "Oby z Auba nie było jak z Oezilem. Wysoka tygodniówka, zjazd, dziwne absencje. Na razie tak się zaczyna"
Mega dziwna absencja, pierwszy raz od dawna nie moze zagrac a w mediach mowi sie o rozwodzie/smierci jego mamy. Normalnie wypisz wymaluj sytuacja jak z El catarro i jego plecami
Sokratisowi konczy sie kontrakt za pol roku, brak chetnych na jego kupo - rozwiazalismy kontrakt.
Z Mustafim chodza glosy, ze bedzie to wygladalo tak samo.
Tymczasem PSG probuje nam opchnac goscia ktory jest w takiej samej sytuacji jaki w/w dwojka za utalentowanego malolata, deal zycia dla nas nie ma co
@matikanonier napisał: "Widzieliście jak Balogun się bawił ostatnio w meczu młodzieży?"
Arteta tak czy tak woli stawiac na kiepskiego Eddiego
Po prostu z Pepe jest tak samo jak z Xhaka. Ma juz przypieta latke i niezaleznie od tego czy zagra dobrze czy slabo to bedzie hejtowany przez wielu uzytkownikow
Var woli sprawdzac po 3 minuty milimetrowe spalone
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Przed meczem zastanawialem sie z jakiej racji gra Auba w pierwszym, jednak to byla zdecydowanie dobra decyzja Mikela