Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 147 z 274 (komentarze od 5841 do 5880):

Czerwo powinno być, kolejny pokaz rozsadku Granita

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 21:05

Arteta pograza sie z kazdym meczem. Odsunal Ozila od skladu, fajnie poniewaz zaden zawodnik nie jest wiekszy niz klub jednak fakt, ze go nawet nie zglosil do rozgrywek to juz jest porazka. Nie interesuja mnie zapisy w jego kontrakcie i to czy dostaje wiecej kasy jak siedzi na lawce, jezeli moze nam obecnie pomoc to powinien grac. Odsunal goscia ktory swego czasu byl jednym z najlepszych na swojej pozycji i od pol roku cierpimy na totalny brak dobrego rozegrania. Ozil jest oczywiscie do wywalenia ale Arteta razem z nim

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 20:56

Widać rękę trenera, widać, że mamy dobra taktykę która zawodnicy wreszcie zaczynają rozumieć. Porażka, kolejny raz nie da się nas oglądać na tle słabego rywala

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo: Arsenal vs Burnley 13.12.2020, 20:45

Laca bezwzględny jak zawsze xD

Co Salah wlepił

Komentowany temat: Arteta po meczu z Tottenhamem 07.12.2020, 23:09

To co Arteta w tym wywiadzie powiedzial to jest jakis niesmieszny zart.

" Starałem się popchnąć go z powrotem do akcji, bo chyba nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji" - to chyba Mikel na czele ze sztabem medycznym nie zdawali sobie sprawy z powagi sytuacji gdzie zgodzili sie na gre Thomasa tak szybko na dodatek w derbowym meczu.

"Zawodnicy wykonali wszystko to, o co ich poprosiłem. Absolutnie wszystko. Graliśmy w sposób, w jaki według mnie powinniśmy grać."
Kolejna perełka, swietna taktyka wrzutek - szkoda, ze nasi napastnicy nie potrafia grac dobrze glowa.

Podsumowujac, bylem wielkim przeciwnikiem Artety przed jego przyjsciem do Arsenalu. Gdy objal Arsenal zaczalem pluc sobie w brode poniewaz wszystko wskazywalo na to, ze zmierzamy w dobrym kierunku a Mikel to byl strzal w 10 co potwierdzil zdobywajac 2 trofea. Niestety od dluzszego czasu jedyne co pokazuje Arsenal, to brak taktyki, przygotowania, motywacji a za to jest odpowiedzialny w glownej mierze trener. Co z tego, ze mamy 70% posiadania pilki skoro nasza taktyka opiera sie na wrzutce na pale do zawodnikow ktorzy nie czuja sie dobrze w walce o pilke w powietrzu ? Taktyka dokladnie taka sama jak mojego znajomego ktory gra od swieta w fife, wrzucic w pole karne i moze cos wpadnie. Na pytanie dlaczego nie sprobuje czegos innego zawsze odpowiada "jak nie potrafisz kogos rozpracowac to przynajmniej wrzuc pilke w pole karne, wtedy co jakis czas na farcie cos wpadnie". Problem w tym, ze Mikel jest trenerem Arsenalu a nie Stoke

Komentowany temat: Holding: Jesteśmy sfrustrowani, że zawodzimy fanów 07.12.2020, 22:57

Rob "Bob" Holding, jeden z najlepszych transferow ostatniej dekady xDD Nie rozsmieszajcie mnie z takimi zestawieniami juz Benayoun sie bardziej wyroznial. Gosc bedzie jechal pol kariery w AFC na dobrym meczu przeciwko City i na jednym zwodzie na Aguero ktory poszedl na raz

Szkoda, że jeszcze więcej miejsca mu nie zostawili

Dobra, dzisiaj tylko 3 punkty!

Granada ładny comeback :)

Komentowany temat: Najlepsze transfery dekady 05.12.2020, 16:06

Dla mnie osobiscie Rob jest tak samo slaby jak Joe czy Eddie wiec nie ma znaczenia ile kosztowal

Komentowany temat: Kibice na stadionie i wysoka wygrana: Arsenal 4-1 Rapid 03.12.2020, 22:40

Arteta klasa, zdejmuje Eddiego aby ten mogl zebrac zasluzone owacje na stojaco

Komentowany temat: Kibice na stadionie i wysoka wygrana: Arsenal 4-1 Rapid 03.12.2020, 22:27

Eddie jest wychwalany tylko dlatego, ze jest anglikiem. Oni lubia sobie upodobac kogos i robic z niego kocura nawet jezeli ktos jest sredni czy tez tak jak w przypadku Eddiego - slaby

Komentowany temat: Kibice wracają na stadion: Arsenal vs Rapid Wiedeń 02.12.2020, 21:25

Żółta xD kpina

Komentowany temat: Ornstein: Arteta ma pełne poparcie zarządu 02.12.2020, 19:04

@metjuAFC: Dodatkowe srodki to jedno, wydobycie z zawodnikow tego co najlepsze + dobra taktyka to drugie. Mamy sklad ktorym spokojnie mozemy bic sie o gre w LM a juz na pewno powinnismy byc spokojnie w top 7. Tymaczasem gramy totalna padake, nie potrafimy skleic nawet jednej ladnej akcji na mecz i okupujemy 14 miejsce w lidze. Fajnie, ze Mikel ma zarzad za soba ale tez nie ma co go glaskac po glowce w momencie kiedy nasza gra wyglada gorzej niz za czasow koncowki Emerego a Arteta tlumaczy sie brakiem wystarczajacej liczby jakosciowych pilkarzy w skladzie.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Komentowany temat: Kryzys formy Arsenalu, porażka 1-2 z Wolves 29.11.2020, 21:57

Auba na skrzydle sie w ostatnim czasie nie sprawdzal, na szpicy jest jeszcze gorzej. Najwyzsza pora zeby usiadl na chwile na lawce

Komentowany temat: Przechytrzyć Wilki na The Emirates: Arsenal vs Wolves 29.11.2020, 21:10

znowu nam zabieraja karnego, kpina. Dymani przed Varem, dymani z Varem

Komentowany temat: Przechytrzyć Wilki na The Emirates: Arsenal vs Wolves 29.11.2020, 21:01

Kolejny mecz w ktorym nie istniejemy. Nie ma znaczenia czy gramy u siebie czy na wyjezdzie, czy gramy z City czy z Aston Villa, gramy jedna wielka padake i tyle. Nie widac u nas zadnej taktyki, ciagly regres mimo wzmocnien w skladzie. Panie Arteta, czas spojrzec prawdzie w oczy i ocenic efekty swojej pracy.

Komentowany temat: Przechytrzyć Wilki na The Emirates: Arsenal vs Wolves 29.11.2020, 16:54

Klątwa Bednarka :x

"By rywalizować z najlepszymi", na ta chwile to my nie jestesmy w stanie rywalizowac z Aston Villa nawet i nie jest to wina slabych zawodnikow tylko ich ustawienia, mentalnosci oraz taktyki a za to odpowiada trener

Komentowany temat: Agent: Pepe jest pod ciągłą presją 23.11.2020, 15:09

Dobrze mowi, a wczorajsze zachowanie Pepe to tylko zwykla zagrywka taktyczna. Dal sobie wiecej czasu na zgranie sie z druzyna zeby pozniej w pelni pokazac swoj potencjal.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 19:49

Nic nie gramy od dawna, tutaj nie ma w ogole pozytywnych punktow. Strzalow praktycznie nie oddajemy, akcji nie tworzymy. Ostatni gol w Premier League po akcji zdobylismy ponad 8 godziny temu w meczu z Shieffield ktore z 1 punktem zamyka tabele ! W miedzyczasie ze SFG tez tylko raz trafilismy ( karny na UTD). To jest jedna wielka porazka.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 19:09

Przeciez to jest karny, bez jaj

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 18:37

Dzieki Pepito !

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 18:32

Joe dobrze wszedl w druga polowe !

#Przyszlosc

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 18:19

@Pablo11 napisał: "Wróciłem z pracy dużo mnie ominęło w pierwszej połowie?

Zamierzam obejrzeć drugą!!"

Zjedz sobie lepiej na spokojnie obiadokolacje, spedz troche czasu z rodzina bo szkoda zdrowia i czasu na ta co my gramy

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 18:10

Kolejny mecz w ktorym widac jak na dloni, ze nie mamy zadnego pomyslu na gre. Jaka mamy taktyke nie liczac tego, ze zaczynamy budowac akcje od tylu? Mam wrazenie, ze taktyka Artety opiera sie na zalozeniu "wymieniamy podania od tylu bez podejmowania zbednego ryzyka a z czasem okazja sama przyjdzie w momencie w ktorym przeciwnik popelni blad"

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 17:59

Po co my w ogóle Cebulę znowu wypożyczaliśmy

@arsenallord: Tak, tutaj masz filmik na ktorym widac jak ja odniosl

https://streamable.com/hbkx1b

Komentowany temat: Elneny zakażony koronawirusem 17.11.2020, 08:47

@varatas: Ogladales jakies mecze Arsenalu w tym sezonie? Elneny wirtuozem nie jest i nigdy nie bedzie ale w ostatnim czasie prezentowal sie bardzo dobrze

Komentowany temat: Campbell: Nelson powinien zostać wypożyczony 15.11.2020, 14:21

Juz chyba nie pamietacie jak Nelson prezentowal sie w AFC gdy wrocil z wypozyczenia, ciagle straty i marnowanie sytuacji. Najlepszy moment mial jak trafil ladna bramke ale byl spalony. Nie podoba mi sie to co prezentuje Nketiah, Willian, Pepe czy Joe ale prawda jest taka, ze Nelson jak gral to gral jeszcze gorzej od tych wyzej wymienionych

@Arsenal4Ever14: Moze Ty jestes ograniczony umyslowo, ze nie widzisz tego, ze nie mamy zadnego stylu a Mikel w klubie juz troche siedzi. Jedyne co mozna zauwazyc to uparte klepanie od tylu jakbysmy byli City czy PSG z technika na poziomie Brightonu

Holding jest strasznie slaby, nie wiem co wiele osob w nim widzi

Arteta reaguje na sytuacje na boisku xD

Laca kolejny który na 4 setki trafi jedna

Arsenal pod wodzą Artety gra max jak równy z równym z drużynami z EPL

Kpina z tym Varem, z Lester jeszcze były podstawy do anulowania a tutaj w 100% prawidłowa bramka

Komentowany temat: Dominacja w drugiej połowie! Arsenal 4-1 Molde FK 07.11.2020, 13:59

@Sobieski14: używam nc go od 3-4 lat i praktycznie nigdy nie miałem żadnych problemów a jeżeli jakieś się pojawiały to były to błędy aplikacji. Mecze, filmy ani nic innego nigdy mi się nie zaciely

Komentowany temat: Keown: Elneny jest jak nowy transfer 02.11.2020, 22:22

Sanchez prime to taka 1/6 Prime Elnenego !

Mo sie na ogol nie chce, pokazuje potencjal dopiero z silniejszymi rywalami !

https://www.youtube.com/watch?v=Oa1pOUorAkY

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady