Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 147 z 274 (komentarze od 5841 do 5880):
Arteta pograza sie z kazdym meczem. Odsunal Ozila od skladu, fajnie poniewaz zaden zawodnik nie jest wiekszy niz klub jednak fakt, ze go nawet nie zglosil do rozgrywek to juz jest porazka. Nie interesuja mnie zapisy w jego kontrakcie i to czy dostaje wiecej kasy jak siedzi na lawce, jezeli moze nam obecnie pomoc to powinien grac. Odsunal goscia ktory swego czasu byl jednym z najlepszych na swojej pozycji i od pol roku cierpimy na totalny brak dobrego rozegrania. Ozil jest oczywiscie do wywalenia ale Arteta razem z nim
Widać rękę trenera, widać, że mamy dobra taktykę która zawodnicy wreszcie zaczynają rozumieć. Porażka, kolejny raz nie da się nas oglądać na tle słabego rywala
Laca bezwzględny jak zawsze xD
Co Salah wlepił
To co Arteta w tym wywiadzie powiedzial to jest jakis niesmieszny zart.
" Starałem się popchnąć go z powrotem do akcji, bo chyba nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji" - to chyba Mikel na czele ze sztabem medycznym nie zdawali sobie sprawy z powagi sytuacji gdzie zgodzili sie na gre Thomasa tak szybko na dodatek w derbowym meczu.
"Zawodnicy wykonali wszystko to, o co ich poprosiłem. Absolutnie wszystko. Graliśmy w sposób, w jaki według mnie powinniśmy grać."
Kolejna perełka, swietna taktyka wrzutek - szkoda, ze nasi napastnicy nie potrafia grac dobrze glowa.
Podsumowujac, bylem wielkim przeciwnikiem Artety przed jego przyjsciem do Arsenalu. Gdy objal Arsenal zaczalem pluc sobie w brode poniewaz wszystko wskazywalo na to, ze zmierzamy w dobrym kierunku a Mikel to byl strzal w 10 co potwierdzil zdobywajac 2 trofea. Niestety od dluzszego czasu jedyne co pokazuje Arsenal, to brak taktyki, przygotowania, motywacji a za to jest odpowiedzialny w glownej mierze trener. Co z tego, ze mamy 70% posiadania pilki skoro nasza taktyka opiera sie na wrzutce na pale do zawodnikow ktorzy nie czuja sie dobrze w walce o pilke w powietrzu ? Taktyka dokladnie taka sama jak mojego znajomego ktory gra od swieta w fife, wrzucic w pole karne i moze cos wpadnie. Na pytanie dlaczego nie sprobuje czegos innego zawsze odpowiada "jak nie potrafisz kogos rozpracowac to przynajmniej wrzuc pilke w pole karne, wtedy co jakis czas na farcie cos wpadnie". Problem w tym, ze Mikel jest trenerem Arsenalu a nie Stoke
Rob "Bob" Holding, jeden z najlepszych transferow ostatniej dekady xDD Nie rozsmieszajcie mnie z takimi zestawieniami juz Benayoun sie bardziej wyroznial. Gosc bedzie jechal pol kariery w AFC na dobrym meczu przeciwko City i na jednym zwodzie na Aguero ktory poszedl na raz
Szkoda, że jeszcze więcej miejsca mu nie zostawili
Dobra, dzisiaj tylko 3 punkty!
Granada ładny comeback :)
Dla mnie osobiscie Rob jest tak samo slaby jak Joe czy Eddie wiec nie ma znaczenia ile kosztowal
Arteta klasa, zdejmuje Eddiego aby ten mogl zebrac zasluzone owacje na stojaco
Eddie jest wychwalany tylko dlatego, ze jest anglikiem. Oni lubia sobie upodobac kogos i robic z niego kocura nawet jezeli ktos jest sredni czy tez tak jak w przypadku Eddiego - slaby
Żółta xD kpina
@metjuAFC: Dodatkowe srodki to jedno, wydobycie z zawodnikow tego co najlepsze + dobra taktyka to drugie. Mamy sklad ktorym spokojnie mozemy bic sie o gre w LM a juz na pewno powinnismy byc spokojnie w top 7. Tymaczasem gramy totalna padake, nie potrafimy skleic nawet jednej ladnej akcji na mecz i okupujemy 14 miejsce w lidze. Fajnie, ze Mikel ma zarzad za soba ale tez nie ma co go glaskac po glowce w momencie kiedy nasza gra wyglada gorzej niz za czasow koncowki Emerego a Arteta tlumaczy sie brakiem wystarczajacej liczby jakosciowych pilkarzy w skladzie.
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia
Auba na skrzydle sie w ostatnim czasie nie sprawdzal, na szpicy jest jeszcze gorzej. Najwyzsza pora zeby usiadl na chwile na lawce
znowu nam zabieraja karnego, kpina. Dymani przed Varem, dymani z Varem
Kolejny mecz w ktorym nie istniejemy. Nie ma znaczenia czy gramy u siebie czy na wyjezdzie, czy gramy z City czy z Aston Villa, gramy jedna wielka padake i tyle. Nie widac u nas zadnej taktyki, ciagly regres mimo wzmocnien w skladzie. Panie Arteta, czas spojrzec prawdzie w oczy i ocenic efekty swojej pracy.
Klątwa Bednarka :x
"By rywalizować z najlepszymi", na ta chwile to my nie jestesmy w stanie rywalizowac z Aston Villa nawet i nie jest to wina slabych zawodnikow tylko ich ustawienia, mentalnosci oraz taktyki a za to odpowiada trener
Dobrze mowi, a wczorajsze zachowanie Pepe to tylko zwykla zagrywka taktyczna. Dal sobie wiecej czasu na zgranie sie z druzyna zeby pozniej w pelni pokazac swoj potencjal.
Nic nie gramy od dawna, tutaj nie ma w ogole pozytywnych punktow. Strzalow praktycznie nie oddajemy, akcji nie tworzymy. Ostatni gol w Premier League po akcji zdobylismy ponad 8 godziny temu w meczu z Shieffield ktore z 1 punktem zamyka tabele ! W miedzyczasie ze SFG tez tylko raz trafilismy ( karny na UTD). To jest jedna wielka porazka.
Przeciez to jest karny, bez jaj
Dzieki Pepito !
Joe dobrze wszedl w druga polowe !
#Przyszlosc
@Pablo11 napisał: "Wróciłem z pracy dużo mnie ominęło w pierwszej połowie?
Zamierzam obejrzeć drugą!!"
Zjedz sobie lepiej na spokojnie obiadokolacje, spedz troche czasu z rodzina bo szkoda zdrowia i czasu na ta co my gramy
Kolejny mecz w ktorym widac jak na dloni, ze nie mamy zadnego pomyslu na gre. Jaka mamy taktyke nie liczac tego, ze zaczynamy budowac akcje od tylu? Mam wrazenie, ze taktyka Artety opiera sie na zalozeniu "wymieniamy podania od tylu bez podejmowania zbednego ryzyka a z czasem okazja sama przyjdzie w momencie w ktorym przeciwnik popelni blad"
Po co my w ogóle Cebulę znowu wypożyczaliśmy
@arsenallord: Tak, tutaj masz filmik na ktorym widac jak ja odniosl
https://streamable.com/hbkx1b
@varatas: Ogladales jakies mecze Arsenalu w tym sezonie? Elneny wirtuozem nie jest i nigdy nie bedzie ale w ostatnim czasie prezentowal sie bardzo dobrze
Juz chyba nie pamietacie jak Nelson prezentowal sie w AFC gdy wrocil z wypozyczenia, ciagle straty i marnowanie sytuacji. Najlepszy moment mial jak trafil ladna bramke ale byl spalony. Nie podoba mi sie to co prezentuje Nketiah, Willian, Pepe czy Joe ale prawda jest taka, ze Nelson jak gral to gral jeszcze gorzej od tych wyzej wymienionych
@Arsenal4Ever14: Moze Ty jestes ograniczony umyslowo, ze nie widzisz tego, ze nie mamy zadnego stylu a Mikel w klubie juz troche siedzi. Jedyne co mozna zauwazyc to uparte klepanie od tylu jakbysmy byli City czy PSG z technika na poziomie Brightonu
Holding jest strasznie slaby, nie wiem co wiele osob w nim widzi
Arteta reaguje na sytuacje na boisku xD
Laca kolejny który na 4 setki trafi jedna
Arsenal pod wodzą Artety gra max jak równy z równym z drużynami z EPL
Kpina z tym Varem, z Lester jeszcze były podstawy do anulowania a tutaj w 100% prawidłowa bramka
@Sobieski14: używam nc go od 3-4 lat i praktycznie nigdy nie miałem żadnych problemów a jeżeli jakieś się pojawiały to były to błędy aplikacji. Mecze, filmy ani nic innego nigdy mi się nie zaciely
Sanchez prime to taka 1/6 Prime Elnenego !
Mo sie na ogol nie chce, pokazuje potencjal dopiero z silniejszymi rywalami !
https://www.youtube.com/watch?v=Oa1pOUorAkY
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czerwo powinno być, kolejny pokaz rozsadku Granita