Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 173 z 274 (komentarze od 6881 do 6920):
De Bruyne juz kartke powinien obejrzec
Nie chce nic zapeszyc ale na ta chwile Lichy wyglada calkiem dobrze dzisiaj. Nawet mial dobre dosrodkowanie do Auby
@pumeks: jest szybki
Przynajmniej Lucas do formy wrocil
Najgorsze jest to, ze Iwobi tracac pilke przed polem karnym zrobil taki sam drybling jak zawsze tj pilka jest w miejscu a ten przebiera nogami i nic z nia nie robi. To jest zalosne
Brawo Kosa
Brawo Iwobi
Lichy ja Cie prosze, zagraj chociaz jeden przyzwoity mecz w barwach Arsenalu bo na dobry mecz z twoim udzialem juz nie licze
Żart z tymi kontuzjami
Myślę, że wejdzie w drugiej połowie
Tottki znowu to samo =/
4 ! :D
Rozjechani :D
Jakbym widzial nasza obrone :D Brawo Wisienki !
Piekne rozpoczecie drugiej polowy :)
@Gunner915: Jedna dobra interwencja i jedna bardzo dobra
Wisienki momentami pieknie klepia
@Simpllemann: Ja nie zdazylem zapytac ale wlasnie tego szukalem. Dziekuje :)
Fajnie, ze stanelo na naszym
Ale Valencia powalczyla do konca :) bramki w 92 i 93 minucie dajace awans
Najważniejsze 3 punkty
Trzeba oddac, ze pieknie to zrobil
Guendo strasznie duzo chamskich kos zbiera w tym sezonie i nawet raz nikt nie obejrzal czerwonej kartki za faul na nim
Fulham piekny comeback
Wreszcie
Co to był za strzał
Wreszcie
Dean gwizdnal, do trzech razy sztuka. Piękne podanie Iwobiego i wejście Kolasinaca
Brawo Mustafi
W Pucharze jakiś tam szum robił Jenkinson na PO, może dzisiaj też da radę z jedną akcja
59 min, Dean gwizdnal faul na Lacazecie. Warto zanotowac
Dobra zmiana, a jak Auba sie nie poprawi to niech schodzi za Aarona
Auba dzisiaj tak bardzo pod gra, że pietkami się bawi
Nacho fatalnie dzisiaj
Ile razy już nam karnego nie dali tylko dlatego, że Laca gra do końca. Później dziwić się, że nurkuja albo przewracaja się przy każdym kontakcie jak Salah
Perisic przynajmniej walczy a takich zawodnikow potrzebujemy. Druga sprawa biorac pod uwage jego zaangazowanie mozna przypuszczac, ze Emery bedzie na niego stawial. Na MS pol roku temu gral swietnie, jak najbardziej przyda nam sie taki zawodnik
Do osob ktore ogladaly wczoraj mecz Chelsea, jak wygladala gra Gonzalo?
No i dobra, żeby tylko kontuzje nie były poważne
Radja in
Mesut out
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ech szkoda, zaczynalo to calkiem calkiem wygladac