Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 170 z 274 (komentarze od 6761 do 6800):
Chociaz nie, co ja gadam jak to Wedlowski baton a Wedel jest Polska firma :x
@hetfield88: WW ? jak tak to one dalej sa tylko chyba nie w Polsce :)
Jorginho strzela w ten sposob karne od kad do CFC przyszedl, wczesniej skutkowalo
Auba... Tragedia
Przynajmniej Leno dzisiaj spoko broni
Ozil bardzo dobra zmiana, Auba niestety nie
Sędzia dalej swoje, czy nakładka czy też przerwanie taktyczne kontry to kartki nie da
Laca oszukał przeznaczenie
Sedzia większość sytuacji rozstrzyga na korzyść Świętych
Pierwsza polowa a United juz bez zmian, ouch
Boze, Lichy najlepsza akcja w Arsenalu a Laca taka patelnie marnuje
Sedzia to kartki ma? Albo puszcza gre jak nas kosza albo gwizda faul bez kartki
Niech sie lepiej ogarnie z takimi zachowaniami bo trafi na goscia co upadnie na ziemie i dostanie kolejna glupia czerwona kartke
@FabsFAN: Nie widze w tym nic fajnego, chce zeby im szlo slabo ale nie z powodu kontuzji
Dla mnie karny, gdzie tu bylo naturalne ulozenie rak
Pressing Laci, piekne chociaz chyba szczesliwe wylozenie Iwobiego i ladny finish Mikiego :)
Pieknie
@Armata500: a to dzieki za wyjasnienie, w takim razie wybor jak najbardziej sluszny
Jak mozna puszczac mecz Miedzi z Wisla Plock zamiast Arsenal - Southampton =x
@tidzejjj: Daj spokoj ja typowalem, ze oni moga spokojnie dojsc do 1/4 LM =P Szkoda ale z taka forma to dobrze, ze w ogole w LE dalej graja
@tidzejjj: Niestety VCF w tym sezonie gra beznadziejnie. Marcelino sie pogubil, wzmocnienia ataku typu Gameiro, Cheryshev i Michy ktory juz po pol roku wyladowal w Crystal Palace zupelnie nie siadly. Do tego oddali Zaze ktory srednie umiejetnosci nadrabial niesamowita walka na boisku i taki jest tego efekt. Rodrigo slaba forma w tym sezonie, Guedes ktory mial zostac motorem napedowym wylecial na poczatku sezonu z kontuzja i teraz przeplata kontuzje z gra bez formy.
Efekt? Masa remisow
Przynajmniej nasza lawka wyglada dzisiaj solidnie
Ktos wie kiedy do gry wroci Neymar i Cavani?
@kanapka: Bayern z Herta i Sevilla z Barcelona
@ChatCrapGetBanged: Dean do Pochettino: dzieciaku kibicowalem Tottka nim bylo to modne !
Nketiah to taki Iwobi tylko, ze w ataku. Zupelnie nie ma strzalu wiec nie wiem czego on szuka na tej pozycji
Poprawcie mnie jezeli sie myle ale czy przypadkiem Muller nie dostal za tego buta w twarz dwoch meczow zawieszenia?
@Ech0z: jutro o 13
@Gunner915: przy sytuacji z karnym to akurat Costa mógł już z boiska wylecieć
Nie wygląda to w ogóle na faul. Dziwi mnie tylko to, że Morata nie cieszył się od razu tak jakby wiedział, że coś dowalil
Gdyby tylko Wojtek był francuzem to mielibyśmy bramkarza na lata, Wenger strasznie dał ciała w tym przypadku
Atletico w swoim stylu, brzydko i chamsko
@macc: Gratulacje :)
@lays: Tez nie mam wykupionej LM w NC+ a mimo wszystko zarowno tydzien temu jak i dzisiaj wszystko dzialalo poprawnie na tv ( aplikacja mobilna dzisiaj mi nie dzialala). Z taka sama nadzieja usiadlem wygodnie przed telewizorem w czwartek i zobaczylem smutny komunikat odsylajacy mnie do laptopa w poszukiwaniu streama
Ostatnia minuta doliczonego czasu gry a Bayern z rzutu wolnego na polowie cofa pilke do wlasnego bramkarza - podsumowanie dzisiejszego meczu
Lm jest przereklamowane, nic się nie dzieje. Dawać już tą LE. Zresztą dni tygodnia mówią same za siebie, najpierw przystawka później danie główne
@gnabry_: Nawet patrzac na nasza ostatnia forme to szanse sa niewielkie
Wiedząc, że jest VAr, Salah nie przewraca się przy każdym kontakcie w polu karnym :)
Arnold za to tragedia, same straty nie licząc jednej pięknej piłki po rzucie wolnym
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@hetfield88: To nie mam pojecia. Ja z batonow ktore kojarze z dziecinstwa a dawno sie z nimi nie spotkalem to tesknie za Picniciem