Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 176 z 274 (komentarze od 7001 do 7040):
Pięknie zmieścił
Fabinho impact xD
Wchodzi zbawca xD
Ale armata
@squarecube: Tottki już w sezonie w którym wygrało Lester pokazali, że nawet jak będą mieli okazję to jej nie wykorzystają
Obrona popisy jak u nas :p
Salah się nie wywrocil, szacun
@PrzeArs: a co nam daje remis? :) Nie przegonimy raczej ani City ani Liv.
Stawiam na dwa obozy, pierwszy ( wiekszy), chce, zeby City wygralo ( w duzej mierze chodzi o the invincibles) i drugi ktory chce zeby szejki przegraly a wygral Klopp :)
@Kowal96: Skoro my bedac pod forma wbilismy im gola i pozniej nalezal nam sie karny to City tez moze :) Chociaz patrzac na ostatnia gre City i Liv to czerwoni moga ich rozjechac. Tak czy tak szykuje sie fajny meczyk :)
@Kowal96: chociaz biorac pod uwage fakt, ze Liv stracil tylko 8 goli na ta chwile w lidze to jest to wynik mocno optymistyczny :P
3:2 dla City
Pozostaje liczyc na to, ze Ozil przypomni sobie jak sie walczy na boisku. Mam jednak wrazenie, ze bez konkretnej przebudowy skladu nie ma co na to liczyc, moze jakies fajne transfery zmienia jego nastawienie bo na ta chwile to tragedia z nim. Chociaz trzeba mu oddac, ze podanie do Seada bylo genialne
Dobra 3 pkt wreszcie są, Laca z golem, Auba z golem i do następnego!
Dobra pomijam decyzję z brakiem karnego i brakiem faulu na Lucasie. Dlaczego ten sędzia nie daje w ogóle kartek? Fulham od pierwszej minuty robi faule taktyczne (początek meczu, faul na Lacazecie co fikolka zrobił) a ten wyjął jedna żółta kartke tylko
I trzecia setka Auby zepsuta
Auba kolejny kiks, piękne wykończenie Aarona i po raz kolejny brawo Kola
Pewnie niech Laca schodzi, przecież nic nie robił. Emery i jego decyzję
Kolejny mecz i kolejny raz sędzia gra z rywalami
Na Alexie to nie gwizdna karnego nawet jak francuz straci przytomność
Strasznie dużo niedokladnosci dzisiaj
Laca to samo co Auba wcześniej, setka zepsuta :/
Brawo Auba i Kola
Pięknie to Kola zrobił, szkoda że Iwobi tak spowolnil
Bellerin po swojemu =p
@Redzik: drugie, już prowadziliśmy wcześniej jeden raz schodząc do szatni w tym sezonie w EPL
@wnw46: dobra skopiuje Twój komentarz za który dostanę Warna ale po prostu czytając coś takiego ze strony *kibica* Arsenalu to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
*bronilem tych lamusow przed hejtami z chelse city Mu live totkow *******e koniec arsenal to dziwka ktora kazdy rucha w dupe jak ksiadz ministranta nie bede na to dalej patrzył jeb z mu 8:2 jeb z citi 6:1 jeb z chelsea 6:0 jeb z liverpoolem 5:1 ***** to beniaminki przegrywaja tylko po 1:2. Jak **** amerykanin sie zmieni na jakiegos typa co zapompuje kase to wtedy moze powtarzam moze cos zaczna grac.*
Wiem wiem, byłeś zdenerwowany to przecież wszystko tłumaczy
@wnw46: zdenerwowałes się? Masz jaja mówić prawdę? Czyli pisząc, że Arsenal to *słowo na literę d określające brzydko Panią lekkich obyczajów * i cała reszta epitetow których używałes była szczera. Tym bardziej nie rozumiem co tutaj dalej robisz. Popisz bzdury na innych portalach dalej
@wnw46: przecież miałeś już nie kibicować Arsenalowi. Co się zmieniło?
Iwobi piękne podanie
Leno kolejny wykop do nikogo
Świetna gra nogami Leno, dzisiaj wybitnie to widać xD
Zero ruchu w obronie i pomocy
Kolejny mecz i kolejna setka Auby zepsuta
Tylko 3 punkty ! :)
@Redzik: wiesz jak to jest z tymi meczami przed sezonem. Wg nich Yaya Sanogo był kotem a później przyszła brutalna weryfikacja. Jeff podobnie, Gnabry się sprawdził chociaż już nie u nas, Zalalem - ktokolwiek widział ktokolwiek wie, super talent kilka lat temu dalej biega w akademii i słuch o nim zaginął. Dużo było takich przykładów.
Obecna obrona Arsenalu to w większości osoby do wywalenia i zastąpienia innymi. Jestem przekonany, że Bielik nawet na PO zagrałby lepiej od Lichstainera obecnie co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu chciałbym takiego obronce wymienić na kogoś lepszego.
Ty bardzo lubisz Krystiana i uważasz, że grał fajnie. Dla mnie też przed sezonem niczym nie różnił się od Holdinga ale obecnie to Rob przed kontuzja stał się najlepszym naszym obrońca a Bielik radzi sobie przyzwoicie w 3ciej lidze a to spora różnica. Jak najbardziej możesz uważać, że w obecnej sytuacji Bielik by pomógł Arsenalowi ale prawda jest taka, że dopóki nie dostanie szansy gry na wyższym poziomie to tego nie zweryfikujemy
@Mikitarian: dopiero co pisałeś o tym, żeby skończyć grać zawodnikami na nie swoich pozycjach a teraz piszesz, że w razie konieczności Sanchez będzie na szpicy za Aube. Z każdym komentarzem pogrążasz się bardziej
@Redzik: myślę, że źle oceniasz opinie osób na temat Krystiana. Zawsze znajdą się tacy które będą wbijali w niego szpilki bo to Polak i z nimi nawet nie ma co walczyć. Pomijając ta grupę należy zwrócić uwagę na kolejną (na tej stronie prawdopodobnie największą) część osób które życzą Krystianowi jak najlepiej, ale zwyczajnie nie widzą w nim potencjału na miarę Arsenalu. Stąd krytyczne komentarze, nie są one pisane przez pryzmat tego, że jest polakiem tylko przez pryzmat tego co dana osoba może wnieść w przyszłości do tego klubu. Chciałbym się oczywiście mylić i raz jeszcze wspomnę, że życzę Bielikowi jak najlepiej ale jego statystyki z league one typu *wygrane 2 na 9 pojedynki w obronie* czy też *11 strat * wyglądają po prostu źle. Doceniam to, że sporo przejmuje i całkiem ładnie ustawia się przy rzutach różnych w ataku. Mam nadzieję, że kiedyś będzie grał w jakiejś solidnej drużynie ale z mojego punktu widzenia to drużyny ze środka tabeli EPL to max dla niego, chyba że nagle zacznie zaliczać spory progress. Miałem okazję oglądać Charlton na żywo gdy grali jeszcze w Championship i to jest zupełnie inny poziom od EPL. League one nie oglądam i nigdy nie oglądałem ale może być tylko gorzej
@Mikitarian: dzisiaj nikt poważny nie uwzględnia Sancheza w swoim składzie, chyba, że mowa o D. Sanchezie
@marcingus1: 100% zgoda odnośnie tego co napisałeś na temat Emerego
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jurgen, historii tej butelki i tak nie zrozumiesz