Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 176 z 274 (komentarze od 7001 do 7040):

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 22:32

Jurgen, historii tej butelki i tak nie zrozumiesz

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 22:30

Pięknie zmieścił

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 22:22

Fabinho impact xD

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 22:14

Wchodzi zbawca xD

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 21:40

Ale armata

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 21:24

@squarecube: Tottki już w sezonie w którym wygrało Lester pokazali, że nawet jak będą mieli okazję to jej nie wykorzystają

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 21:18

Obrona popisy jak u nas :p

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 21:15

Salah się nie wywrocil, szacun

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 20:54

@PrzeArs: a co nam daje remis? :) Nie przegonimy raczej ani City ani Liv.
Stawiam na dwa obozy, pierwszy ( wiekszy), chce, zeby City wygralo ( w duzej mierze chodzi o the invincibles) i drugi ktory chce zeby szejki przegraly a wygral Klopp :)

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 20:34

@Kowal96: Skoro my bedac pod forma wbilismy im gola i pozniej nalezal nam sie karny to City tez moze :) Chociaz patrzac na ostatnia gre City i Liv to czerwoni moga ich rozjechac. Tak czy tak szykuje sie fajny meczyk :)

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 20:25

@Kowal96: chociaz biorac pod uwage fakt, ze Liv stracil tylko 8 goli na ta chwile w lidze to jest to wynik mocno optymistyczny :P

Komentowany temat: Pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Arsenal 4-1 Fulham 03.01.2019, 20:11

3:2 dla City

Komentowany temat: Agent Özila: Mesut nie myśli o odejściu 03.01.2019, 19:05

Pozostaje liczyc na to, ze Ozil przypomni sobie jak sie walczy na boisku. Mam jednak wrazenie, ze bez konkretnej przebudowy skladu nie ma co na to liczyc, moze jakies fajne transfery zmienia jego nastawienie bo na ta chwile to tragedia z nim. Chociaz trzeba mu oddac, ze podanie do Seada bylo genialne

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:52

Dobra 3 pkt wreszcie są, Laca z golem, Auba z golem i do następnego!

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:45

Dobra pomijam decyzję z brakiem karnego i brakiem faulu na Lucasie. Dlaczego ten sędzia nie daje w ogóle kartek? Fulham od pierwszej minuty robi faule taktyczne (początek meczu, faul na Lacazecie co fikolka zrobił) a ten wyjął jedna żółta kartke tylko

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:40

I trzecia setka Auby zepsuta

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:38

Auba kolejny kiks, piękne wykończenie Aarona i po raz kolejny brawo Kola

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:34

Pewnie niech Laca schodzi, przecież nic nie robił. Emery i jego decyzję

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:29

Kolejny mecz i kolejny raz sędzia gra z rywalami

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:25

Na Alexie to nie gwizdna karnego nawet jak francuz straci przytomność

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:19

Strasznie dużo niedokladnosci dzisiaj

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:16

Laca to samo co Auba wcześniej, setka zepsuta :/

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:14

Brawo Auba i Kola

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:12

Pięknie to Kola zrobił, szkoda że Iwobi tak spowolnil

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 17:09

Bellerin po swojemu =p

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:58

@Redzik: drugie, już prowadziliśmy wcześniej jeden raz schodząc do szatni w tym sezonie w EPL

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:49

@wnw46: dobra skopiuje Twój komentarz za który dostanę Warna ale po prostu czytając coś takiego ze strony *kibica* Arsenalu to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

*bronilem tych lamusow przed hejtami z chelse city Mu live totkow *******e koniec arsenal to dziwka ktora kazdy rucha w dupe jak ksiadz ministranta nie bede na to dalej patrzył jeb z mu 8:2 jeb z citi 6:1 jeb z chelsea 6:0 jeb z liverpoolem 5:1 ***** to beniaminki przegrywaja tylko po 1:2. Jak **** amerykanin sie zmieni na jakiegos typa co zapompuje kase to wtedy moze powtarzam moze cos zaczna grac.*

Wiem wiem, byłeś zdenerwowany to przecież wszystko tłumaczy

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:36

@wnw46: zdenerwowałes się? Masz jaja mówić prawdę? Czyli pisząc, że Arsenal to *słowo na literę d określające brzydko Panią lekkich obyczajów * i cała reszta epitetow których używałes była szczera. Tym bardziej nie rozumiem co tutaj dalej robisz. Popisz bzdury na innych portalach dalej

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:29

@wnw46: przecież miałeś już nie kibicować Arsenalowi. Co się zmieniło?

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:26

Iwobi piękne podanie

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:24

Leno kolejny wykop do nikogo

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:20

Świetna gra nogami Leno, dzisiaj wybitnie to widać xD

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:19

Zero ruchu w obronie i pomocy

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 16:04

Kolejny mecz i kolejna setka Auby zepsuta

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok: Arsenal vs Fulham 01.01.2019, 15:55

Tylko 3 punkty ! :)

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 31.12.2018, 12:49

@Redzik: wiesz jak to jest z tymi meczami przed sezonem. Wg nich Yaya Sanogo był kotem a później przyszła brutalna weryfikacja. Jeff podobnie, Gnabry się sprawdził chociaż już nie u nas, Zalalem - ktokolwiek widział ktokolwiek wie, super talent kilka lat temu dalej biega w akademii i słuch o nim zaginął. Dużo było takich przykładów.

Obecna obrona Arsenalu to w większości osoby do wywalenia i zastąpienia innymi. Jestem przekonany, że Bielik nawet na PO zagrałby lepiej od Lichstainera obecnie co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu chciałbym takiego obronce wymienić na kogoś lepszego.

Ty bardzo lubisz Krystiana i uważasz, że grał fajnie. Dla mnie też przed sezonem niczym nie różnił się od Holdinga ale obecnie to Rob przed kontuzja stał się najlepszym naszym obrońca a Bielik radzi sobie przyzwoicie w 3ciej lidze a to spora różnica. Jak najbardziej możesz uważać, że w obecnej sytuacji Bielik by pomógł Arsenalowi ale prawda jest taka, że dopóki nie dostanie szansy gry na wyższym poziomie to tego nie zweryfikujemy

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 31.12.2018, 11:54

@Mikitarian: dopiero co pisałeś o tym, żeby skończyć grać zawodnikami na nie swoich pozycjach a teraz piszesz, że w razie konieczności Sanchez będzie na szpicy za Aube. Z każdym komentarzem pogrążasz się bardziej

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 31.12.2018, 11:51

@Redzik: myślę, że źle oceniasz opinie osób na temat Krystiana. Zawsze znajdą się tacy które będą wbijali w niego szpilki bo to Polak i z nimi nawet nie ma co walczyć. Pomijając ta grupę należy zwrócić uwagę na kolejną (na tej stronie prawdopodobnie największą) część osób które życzą Krystianowi jak najlepiej, ale zwyczajnie nie widzą w nim potencjału na miarę Arsenalu. Stąd krytyczne komentarze, nie są one pisane przez pryzmat tego, że jest polakiem tylko przez pryzmat tego co dana osoba może wnieść w przyszłości do tego klubu. Chciałbym się oczywiście mylić i raz jeszcze wspomnę, że życzę Bielikowi jak najlepiej ale jego statystyki z league one typu *wygrane 2 na 9 pojedynki w obronie* czy też *11 strat * wyglądają po prostu źle. Doceniam to, że sporo przejmuje i całkiem ładnie ustawia się przy rzutach różnych w ataku. Mam nadzieję, że kiedyś będzie grał w jakiejś solidnej drużynie ale z mojego punktu widzenia to drużyny ze środka tabeli EPL to max dla niego, chyba że nagle zacznie zaliczać spory progress. Miałem okazję oglądać Charlton na żywo gdy grali jeszcze w Championship i to jest zupełnie inny poziom od EPL. League one nie oglądam i nigdy nie oglądałem ale może być tylko gorzej

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 31.12.2018, 11:40

@Mikitarian: dzisiaj nikt poważny nie uwzględnia Sancheza w swoim składzie, chyba, że mowa o D. Sanchezie

Komentowany temat: Arsenal rozbity na Anfield 1-5! 31.12.2018, 11:33

@marcingus1: 100% zgoda odnośnie tego co napisałeś na temat Emerego

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady