Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 179 z 274 (komentarze od 7121 do 7160):
Ronaldo wchodzi i ratuje remis Juve
15 minuta i juz Liv, Tottki i City do przodu
I tak Everton mial grac na Tottenham :x
@MVTI: Dlaczego? Jak PSG pyta to momentalnie cena idzie 2-3x w gore ;)
@Kanonier204: @mar12301:
Zdziwicie sie :P Newcastle zaskoczy i bedzie 2:2 ;)
I podzial punktow, typowy mecz beniaminkow :P
@Chopinno: Dzieki za opinie :)
Jest sens ogladac druga polowe Fulham - Wolves czy raczej kopanina ?
@Redzik: Ja wybieram druga opcje, bez uzywania Lucasa
@Redzik: Ja nie potrzebuje sie dobrze bawić, żeby pić alkohol =P
Jutro mam nadzieję na lekki pokaz siły i wygrana 3:0 (fajnie jakby Laca coś trafił i się podbudowal przed meczem z Liverpoolem). Na Anfield musimy jechać w dobrych nastrojach po okazalej wygranej. Koniec końców z 1:0 też płakać nie będę, 3 punkty to 3 punkty
Tydzien do konca miesiaca a o Dino ciagle te same informacje
9 start i tylko 5 wygranych pojedynkow w obronie z 13. Dodajac do tego lige w ktorej obecnie gra to nie wyglada to najlepiej
Ramsey jako zmiennik jest fajnym zawodnikiem ale nie za taka tygodniowke jaka sobie zyczy. Druga sprawa to dobrze, ze zarzad pokazuje, ze nie bedzie ze wszystkimi zawodnikami tak jak z Ozilem, ze albo odejdzie za darmo albo dostanie super kontrakt. Dzieki temu pozostaje wieksza szansa, ze unikniemy dalszych prob wymuszenia wysokiego kontraktu przez innych zawodnikow
Tym sposobem Kane ma juz 11 goli w lidze =/
Strzelaja wiecej niz z sylwestra
@Chopinno: Tak to juz jest jak dasz wladze komus kto wczesniej nie mial z nia nigdy do czynienia. Teraz trzeba sie wyzyc na innych i pokazac kto tu rzadzi.
@kwiatinho: Pewnosci nie mam i nigdy miec nie bede ale zdecydowanie tak to wygladalo. Tak samo jak nie moge miec pewnosci, ze w meczu z Sotton, Leno cos krzyczal ale tez tak to wygladalo bo wszyscy sie odsuneli i tylko Koscielny zostal i podal glowa do przeciwnika. Tak czy tak ucinam te komentarze bo sa bez sensu, ja wyrazilem swoja opinie a Ty tylko uszczypliwie (moim zdaniem bez sensu ale to tylko moje zdanie) odpowiedziales w sytuacji w ktorej prawdy tak czy tak sie nie dowiemy.
@emes37:
Juz nie pamietasz co ten sedzia odwalal w naszym ostatnim meczu przeciwko Huddersfield? Jak dawal naszym kartki za wszystko, ze niby symulowali a Huddersfield wchodzilo w naszych rowno i bylo czysto? :)
@kwiatinho: Nie ale widzialem, ze Zouma nawet nie popatrzyl przez chwile w strone bramki a nagle przestal atakowac pilke i ulomnie probowal sie odsunac. Ale fajnie sie glupio posmiac, przynajmniej +1 komentarz sie zgadza :)
Zalosnie gra Everton
Dla mnie Pickford dowalil. Ewidentnie Zouma uslyszal komende zeby zostawic pilke a ten po prostu sie go przestraszyl
co to mialo byc
@danielosik: patrząc na opis Twojego Warna to zgadzam się z nim w 100%. Nie lubisz danego trenera czy też klubu to napisz to w cywilizowany sposób. Przekleństwa w żaden sposób nie zwiększa siły Twojego komentarza
@mic_now: a od kiedy rykoszet nie jest zaliczany jako spalony?
@Fabri4: zaczepiam bo nie rozumiem niektórych komentarzy. Również jestem zły na zachowanie Mesuta, katar, ciągle problemy z plecami i brak zaangażowania w obronie. Jeden mecz nie sprawi, że zmienię zdanie ale trzeba docenić, że Ozil dzisiaj brał udział w każdej bramkowej akcji dlatego nie można pisać, że miał tylko jedno dobre zagranie dzisiaj
Coś Fabri cichutko znowu siedzisz
I zszedł Barnes z Wooodem. Szkoda, że zamiast z czerwonymi to normalna zmiana 2 za 2
Sędzia na siłę chce uszczesliwic graczy i kibiców Burnely przed świętami
Ale głupia bramka
@Fabri4: bo przeskoku już nie docenisz. Łatwiej narzekać
Sędzia ślepy
Nic nie było
@Diam51: ty się kompromitujesz uszczypliwosciami w kierunku połowy graczy Arsenalu
To była druga żółta
Dzisiaj Auba pięknie wykancza
@navy: nie było nic pokazane. Sam nagle zszedł, nie utykal ani nic. Pewnie coś w mięśniach poczuł i wolał zejść
Wejdzie Lucas za mopa na drugą i ustawi środek pola. 3:0 i dziękuję po jednej jeszcze dołoży Laca i Auba
Po tym meczu jak tak dalej pójdzie to Ozil znowu będzie miał problem z plecami. Dwa łokcie w plecy w przeciągu minuty
Mesut po staremu zagrał :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sklad fajny. Szkoda, ze Lucas gra ale moze obejdzie sie bez kartki. Wole mlodego AMN nawet w takiej fatalnej formie jak ostatnio niz Lichiego ktory nie dosc, ze gra slabo to jeszcze pobedzie u nas w klubie max 2 lata. Koscielny patrzac na to w jakiej formie byl ostatnio, tez nie napawa optymizmem