Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 182 z 274 (komentarze od 7241 do 7280):
Ech czyli tak jak pisalem przed meczem, Laca wejdzie w drugiej polowie i trafi na 2:1. Szkoda tylko, ze standardowo na OT sedzia musi odgrywac glowna role =/ Nic tak czy tak 4 pkt w ostatnich dwoch meczach sa spoko. Glowa do gory i cisniemy dalej z latwiejszymi przeciwnikami
Niestety, na OT trzeba być znacznie lepszym żeby wygrać bo sędzia zawsze będzie pomagać United
Rojo szmata
Iwobi po ostatnim meczu powinien wyladowac na lawce natomiast Miki gral calkiem spoko pierwsza polowe i nie ma go w pierwszym skladzie - dziwna decyzja. Iwobi robil duzo szumu i akcje z jego udzialem wygladaly fajnie ale za kazdym razem to on psul na koniec. Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie inaczej bo z United na OT nie bedziemy mieli raczej wielu okazji wiec lepiej zebysmy byli dzisiaj skuteczni. Laca lawka czyli napisze to samo co w poprzednim meczu, Laca wchodzi w drugiej przy remisie i trafia bramke ktora da nam prowadzenie :P
Dzisiaj najwazniejsza role odegra Emery, jeszcze przed meczem. Licze na to, ze nastawi zawodnikow tak jak na Tottenham i Arsenal wyjdzie na pelnym gazie a nie tak jak to bylo za czasow Wengera na OT gdzie zawodnicy wychodzili przestraszeni
@Adi17: Akurat bóle pleców wracaja bardzo czesto jak ktos ma z nimi problem wiec tutaj nie sadze, zeby Ozil cos udawal ( tym bardziej wieksze ryzyko nawrotu kontuzji plecow przy wiekszym obciazeniu jakiego wymaga Emery)
Bardziej mnie smieszy jak on nie gra z powodu kataru w kilka spotkaniach na sezon. Tak czy inaczej w poprzednim meczu bardzo brakowalo zarowno Ozila jak i Lacazette natomiast dzisiaj Arsenal pokazal, ze potrafi sobie bardzo dobrze radzic zarowno bez jednego jak i drugiego i o ile Laca zawsze jest grozny o tyle Ozil nie jest juz dla nas niezbedny ( jezeli bedziemy kontynuowali gre tak jak dzisiaj). Mysle, ze na ta chwile Ozil to dobre rozwiazanie na zespoly ktore bronia sie blizej bramki i potrzebne jest troche "magii" zeby poslac jakas fajna pileczke
Lucas to my dziekujemy Tobie bo odmieniles nasza gre niesamowicie ! Pilkarz z charakterem jakiego porzeba w kazdym zespole
Unai to profesjonalista ! Nie tylko wymaga od innych ale sam rowniez robi kawal dobrej roboty
Nie wierze...
@Vendeful: tu masz 15 minutowy skrot - http://arsenalist.com/f/2018-19/arsenal-vs-tottenham-extended-highlights-2018-12-02.html
Dean by to dwa razy zagwizdal ! :P
@enrique: Nie za tydzien a juz w srode ! Ale nie jestem tak optymistycznie nastawiony przed tym meczem, na OT od zawsze ciezko nam sie gra i nie jeden raz pokazywalismy lepsza pilke w danym momencie sezonu od Diablow a koniec koncow wracalismy pokonani z tego stadionu
Tak dla jeszcze lepszego nastroju chcialem jeszcze przypomniec slowa legendarnego uzytkownika OldFashion - Fabinho jest o wiele lepszy od Torreiry ;x
@Fabri4: Diam przeciez juz skomentowal, ze Drewno trafilo. Poprosisz go o glebsza analize to Ci odpisze, ze poslizgnal sie i byl rykoszet ( nawet Danny tyle szczescia nie ma !).
Z niektorymi osobami nie warto poruszac pewnych tematow :)
Heh a pisalem w pierwszej polowie jak przegrywalismy 1:2, ze w drugiej wejdzie Laca i trafi na 3:2 ! :D
@daniken: nie zagra, a w Utd z tego samego powodu nie zagra Young
Kurczaki 46 meczów z rzędu jak wygrywali pierwsza połowę to nie przegrali spotkania? Dzięki Dean, dzięki Son - cała przyjemność zakończyć Wasza serię mimo pomocy sędziego
Całe szczęście raczej nic poważnego :)
Laca plz, bez kontuzji
Dean i Tottenham nie zwrócili uwagi na drugie połowy Arsenalu - to był pewniak :)
Coś pięknego
Lacaaa
Obama widać nabuzowany, chyba to jednak nie Laca na 3:2 wbije tylko gabonczyk hat tricka
Pięknie!
Jest Laca są 3 punkty!
Auba łatwiej nie będzie
@Gunnerrsaurus: tutaj nie potrzeba chłodnej głowy, nie było żadnego kontaktu. Nurek Son
2:2 do przerwy i w drugiej połowie Laca na 3:2
Kolasinac mega pozytywnie na tą chwilę
W pełni zasłużone prowadzenie :)
Brawo Dean!
Szybko zaczeli =/
Grupa G
Polska
Austria
Izrael
Słowenia
Macedonia
Łotwa
Tak zupelnie szczerze to nawet w obecnej dyspozycji naszej kadry to tylko Austria wyglada w miare solidnie, reszta to powinny byc same wygrane
Z Macedonia szykuje sie dobry meczyk
@lays: Najwazniejsze zeby Laca wyszedl w pierwszym, chociaz ostatni mecz bardzo pokazuje, ze Ozil tez jest mega potrzebny
@Deiigloo: Patrzac na to jakie wyniki tutejsza spolecznosc wykreca to biednie, ale mnie na ta chwile cieszy 14 wygranych w mistrzostwach FUT trzeci raz pod rzad :P
Co wlepil :P
Jeden ! :)
Nowy news
@Marcinafc93: Tylko, ze Barca ma juz pewne 1 miejsce i pewnie odpusci ten mecz =/
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Niestety ale Rob juz na boisku pokazywal, ze przeskoczylo mu kolano. Szkoda bo akurat zaczal dobrze grac. Zdrowka zarowno dla Holdinga jak i dla Ramseya