Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 183 z 274 (komentarze od 7281 do 7320):
Strasznie słaby jest Marciniak, za każdym razem jak go oglądam na arenie międzynarodowej to się ośmiesza a w Pl pomaga Legii
Marciniak standardowo musi szopke odwalic że swoimi super pomocnikami
To bylo czerwo
Psg strasznie gniecie Liv
@creatiVe4: Wloska liga moim zdaniem, stosunkowo tani zawodnicy jak na swoje umiejetnosci. Angielska jest bardzo droga :)
Podsumowując wygrana w okropnym stylu ale liczą się 3 punkty. Trzeba mieć nadzieję, że na Tottki wróci Laca i będzie w formie. Najważniejsze, że udało się dzisiaj wygrać i utrzymać kontakt z czołówka :)
Dobra jeszcze tylko troszkę!
Ale mnie zawsze irytuje ten uśmiech Walijczyka po błędzie
Pietka za Iwobiego a Miki gra dalej :x
Ale to przyjął! Sam się chyba zdziwił :)
Czemu Xhaka boi się uderzyć z 16 jak ma piłkę na lewej nodze :/
Teraz Auba pięknie a Miki podsumował swój występ. Zmienić go jak najszybciej
Obama w swoim stylu. Oby się teraz posypalo
Teraz ładnie widać roznice pomiędzy Auba a Laca. Francuz w momencie gdy nam nie idzie cofa się bardziej i pomaga rozgrywać a gabonczyka zwyczajnie nie ma w meczu na ten moment
Jaka ładna przeplatanka Roba :o
Żenada
Dobra Miki musi zejść z boiska i to już. To jest tragedia, zero wszystkiego (nie kiwa, nie nadrabia motoryka, niedokładnie podaję i strzela kiepsko)
@fabregas1987: Miki gra na środku dzisiaj, tam jest potrzebny ktoś do kreowania sytuacji bo nasz środek dzisiaj nie istnieje. Niech wejdzie Ozil albo Guendozi
@pumeks: ale przynajmniej coś robi w ataku z Kolasinaciem. Reszty nie ma, nie licząc jednego dobrego strzału Lucasa
Co wlepil! Brawo Lerma
@Adrian12543: jak dla Mustafiego żółtko to tak samo dla zawodnika Bou. Za wslizg od tyłu na Lucasie a tam nie bylo nawet faulu
Bez Ozila i Lacazzette mamy zero pomysłu w ataku
Ale go Sokratis zniszczył :) fajny obrazek biorąc pod uwagę jak na ogół nasi piłkarze dają się przepychac
Uff, większego ostrzeżenia nie będzie :x
Oby Laca wrocil za tydzien
@WilSHARE: Ale, ze Milan w polfinale :x Musial pieknie naodgrzewac
Portugalia 2:4 Polska :)
Po meczu, gratulacje dla reprezentacji U21.
Dobra moze i czysci rowno ale w ataku teraz okrutnie zepsul :P
Jóźwiak bardzo dobra zmiana, czysci ich rowno
Strasznie nas przycisneli w tej drugiej polowie
Bielik to chyba nie wyszedl na druga polowe
Najwyzsza pora
@RIVALDO700: A co sie stalo z ta bestia strzelajaca po 3,4 gole w kazdym meczu dla reprezentacji po drugim meczu grupowym na MŚ?
@RIVALDO700: Po co rozpisywac sie na temat calej kolejki, wystarczy wlaczyc mecz PSG - Monaco. Pierwsze dwie bramki Cavaniego niezaliczone ( po sprwdzeniu VAR'em zostaja uznane). Pozniej bramka na 3:0 Draxlera zaliczona ( po sprawdzeniu VAR'em zostala cofnieta)
Ma ktos filmik z wystepem Leno przeciwko Wilka albo jakis obszerny skrot do Naszego meczu?
Gratuluję :)
@MaciekGoooner: pamiętaj w jakich okolicznościach odszedł Perez. Gral w meczu przedsezonowym, okropnie zmarnował kontrę gdzie Arsenal wychodził 3 na 1 i miał wystawionego idealnie Eddiego po czym krzyknął do młodego żeby spadal (delikatnie mówiąc). Gość jedynie na snapach z treningów miał fajne strzały. Zgadzam się, że za czasów Wengera jak grał to grał dobrze. Nie zmienia to faktu, że poprzedni sezon w Deportivo, mecze przedsezonowe u nas + jego występy w WHU pokazują, że jest słaby a zachowuje się jak gwiazda
@Redzik: zdaje sobie z tego sprawę. Mieszkałem 3 lata na tej dzielnicy i więcej informacji można było zdobyć na osiedlu niż w internecie :) Swoją drogą ciekawa sprawa dla mnie, że w dniach gdy Charlton grał u siebie pociągi często za Charlton nie jeździły i były podstawiane autobusy dodatkowe. Dodatkowo zawsze cała dzielnica była obstawiona policja konna
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czerwień Verattiego, nurek Mane i karny Van Dijka na Neymarze. Dla mnie bardzo dużo kluczowych błędów