Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 184 z 274 (komentarze od 7321 do 7360):

Komentowany temat: Bielik strzela gola w meczu z Walsall 08.11.2018, 20:58

@Redzik: im więcej dobrych newsów tym lepiej. Twoje teksty poparte statystykami mi osobiście czyta się bardzo przyjemnie i zawsze można wywnioskować coś więcej niż z opisu typu *Polak rozegrał cały mecz, udało mu się wpisać na listę strzelców po rzucie różnym w XX minucie *.

Szanuje dobra robotę :)

Komentowany temat: Bielik strzela gola w meczu z Walsall 08.11.2018, 20:46

Krystian dostał już sporo pochwal a nikt nie wspomniał o Redziku dlatego z mojej strony - brawo Redzik, kolejny solidny news na temat Bielika :)

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 21:01

Tottenham ! xD

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 20:34

@D14: Dwie osoby wczesniej mowily, ze tez tak maja

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 20:33

Desperacja z tym Origim :P

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 20:09

@Witowo95: Pomylil mu sie Piotrek z Insigne :P

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 20:08

Lalana jest tragiczny

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 20:03

Myslalem, ze chociaz w przerwie ktos mu da znac, ze nie mowi sie "Sajdio Mane"

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 19:25

Uuu 2:0 :D

Komentowany temat: Powrót do LE: Arsenal - Sporting 06.11.2018, 19:24

Monaco w tym sezonie strasznie slabe =/ Dalej niech wszystkich sprzedaja. Powtorka z rozrywki

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 05.11.2018, 22:53

@Papaciok: dziękuję pięknie :)

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 05.11.2018, 22:47

Dobry wieczór. Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co oznaczała cieszynka Lacazzette bo bramce strzelonej przeciwko Liverpoolowi? Od jakiegoś czasu zastanawiam się co oznacza ta cieszynka oraz ta która na ogół Dybala robi (zasłania twarz dłonią)

Komentowany temat: Bielik z czystym kontem 05.11.2018, 12:44

Artykul standardowo bardzo fajnie i przejrzyscie napisany jednak podobnie jak osoba wypowiadajacym sie wczesniej, nie podoba mi sie tytul.

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:22

Brawo Arsenal, brawo Emery.

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:18

Usuń tego fleta z boiska wreszcie!

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:17

Emery Time! Laca w 93 na 2:1

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:14

Dlaczego :(

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:08

Proszę z pozdrowieniami dla wszystkich co mówili, że to Laca miał zejść

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 20:00

Lacazzette jeszcze dublet strzeli dzisiaj

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 19:54

Wreszcie

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 19:53

Potrzebna bramka na już! A później dobić rywala

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 19:50

Emery zmien już Mikiego

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 03.11.2018, 19:47

Leno...

Komentowany temat: Postawić się maszynie Kloppa: Arsenal - Liverpool 03.11.2018, 19:15

O dziwo czerwona kartka Guendo wychodi nam na dobre dzisiaj. Xhaka bardzo dobry w obronie dzisiaj

Komentowany temat: Postawić się maszynie Kloppa: Arsenal - Liverpool 03.11.2018, 19:09

Ludzie wykorzystajcie coś wreszcie

Komentowany temat: Postawić się maszynie Kloppa: Arsenal - Liverpool 03.11.2018, 18:57

Fabinho > Torreira xD w takich chwilach brakuje OldFashion

Komentowany temat: Postawić się maszynie Kloppa: Arsenal - Liverpool 03.11.2018, 17:44

Fajny meczyk WHU z Burnley :D

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Liverpool 03.11.2018, 17:39

Taki sklad to rozumiem. Fajnie, ze Bellerin sie zdazyl wyleczyc

Komentowany temat: Postawić się maszynie Kloppa: Arsenal - Liverpool 03.11.2018, 15:50

Nelson brameczka

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 30.10.2018, 19:49

@filo94: Kazdy miewa takie dni :)

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 28.10.2018, 16:14

W takim momencie pozostaje liczyć na przeblysk Lacazzette

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 28.10.2018, 16:11

Leno musisz

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 28.10.2018, 16:11

Czemu go Mustafi nie kosil wczesniej

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 28.10.2018, 15:41

Taki Lb!

Komentowany temat: Dwa karne kończą serię, Crystal Palace 2-2 Arsenal 28.10.2018, 15:36

Lichy - Xhaka najszybsze boki obrony w EPL

Komentowany temat: Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal 28.10.2018, 13:57

@Dominik11: 20 bramek? Iwobiego rekord w doroslej pilce to 4 gole w sezonie 16/17. Alex gra w tym sezonie bardzo dobrze ale nie jest pilkarzem ktory bedzie zdobywal duzo bramek bo jego strzal jest slabiutki. W jego przypadku pozostaje liczyc na asysty dzieki kolejnym udanym dryblinga i sporej szybkosci

Komentowany temat: Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal 28.10.2018, 13:37

Prawdziwy sprawdzian przed Xhaka, a w przyszlym tygodniu karta TOTW Xhaka LB 85 :D Fajnie, ze Laca z Auba w pierwszym skladzie

Komentowany temat: Emery na temat rywalizacji 26.10.2018, 18:17

Od Emerego bije profesjonalizm na kazdym kroku. Dobrze miec go u Nas

Komentowany temat: Bild: Hoffenheim chce wykupić Nelsona 24.10.2018, 16:08

Nie ma szans. Wreszcie mamy talent u ktorego z roku na rok widac znaczacy postep. W przyszlym sezonie niech juz zostanie u nas do rotacji

Komentowany temat: Wilshere: Gdyby Wenger został, nie odszedłbym z Arsenalu 24.10.2018, 11:51

Dlatego bardzo dobrze, ze Wenger odszedl. Nalezy mu sie ogromny szacunek nie tylko za to co zrobil dla Arsenalu, tylko za to co zrobil dla calej angielskiej pilki. Mam nadzieje, ze obejmie faktycznie jakis klub w styczniu i odniesie z nim jeszcze jakies sukcesy. Nie zmienia to faktu, ze Jack byl dla nas zbedny a WHU tylko to potwierdza. Na poczatku sezonu niczym sie nie wyroznial, chyba ze glupimi stratami pilki. Zlapal kontuzje i WHU zaczelo punktowac - nie jakos specjalnie ale lepsze 7 pkt w 5ciu meczach niz 0 pkt w czterech kolejkach.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady