Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 238 z 274 (komentarze od 9481 do 9520):
:(
wszystko leci przez prawa strone
jeszcze transmisja padla, bosko
Per i Verma - tragedia
Wiecej osob w ataku potrzebujemy, nie moze Theo sam biegac
kurde odrazu taki strzal im wszedl =/
...
za ten faul na Jacku zoltko powinno byc
szkoda
na co to gwizda, przywilej bylo puscic
zaczeli :)
kurde na Armenia Tv mialbyc mecz a nie jakas telenowela
Kurde caly dzien mi zlecial szybciej wliczajac w to 8 godzinna zmiane w pracy niz ostatnia godzina ;P
Lewy temat nr 1 ;)
Fajny sklad :)
Jak za darmo to spoko ^^
Wlasnie tez niewiem skad to info, ze tam bedzie mecz bo jak patrze na program tv to pisze, ze jakis serial bedzie lecial w trakcie meczu =/
Arsenal_1886:
O ile nie jestem zwolennikiem Aarona o tyle po tym jak prezentowal sie w ostatnich meczach jezeli wyjdzie w pierwszym skladzie nie bede odrazu tego zle komentowac tylko zobacze jak sobie poradzi ;)
mallen:
Wlasnie sie zastanawiam czy wolalbym Theo na skrzydle za Rose czy moze jednak na szpicy i liczyc na to, ze super obrona niemcow nie da rady szybkosci Walcotta
Walcott1990:
Dlaczego dziwne? Podchodza do meczu realistycznie, i obstawiaja wynik faktycznie taki jaki by typowali gdyby nie byli kibicami Arsenalu. Chyba dobrze, ze tak to wyglada niz przy kazdym meczu widziec typ 5:0 ktory sie mija z rzeczywistoscia
Niuchacz3:
Chyba poprostu pojde do kogos kto ma N-ke jak nic innego nie znajde ^^ Ale dzieki za rade :)
Swoja droga nie orientuje sie ktos czy na jakims kanale z cyfry + bedzie mozna obejrzec dzisiaj Arsenal? Bo streamy pewnie beda tak ciely, ze srednia przyjemnosc bedzie z ogladania
pablozet75:
Ja jego nieobecnosc w ostatnich meczach wlasnie w ten sposob tlumacze, zeby byl w pelni gotowy na FCB
Oby dzisiaj udowodnil jak wiele znaczy dla Arsenalu ;D
Jeszcze 11 godzin ;D
Trzeba powstrzymac Mario bo jest w bardzo wysokiej formie juz od jakiegos czasu
Przewaga przewagą, najwazniejsze zeby wygrac (najlepiej na zero z tylu)
Jenkinson w ostatnim meczu pokazal, ze nie mozemy pozwolic na to, zeby on jutro zagral. Niewiem co Wenger wymysli, kto bedzie dostepny a kto nie ale wiem, ze niechce widziec w tym meczu goscia ktory na dobra sprawe juz za faul z 13 minuty powinienbyl obejrzec druga zolta kartke i skonczyc zawody
Jak ja go nie lubie...
Nie jestem zadowolony z tego, ze nasze szanse na puchar w tym roku sa bardzo malo po porazce z Blackburn ale wypowiedz Wengera bardzo dobra
Zdecydowanie za duzo tych wypowiedzi na temat zapominania ostatniego meczu
Mam nadzieje, ze wyjda na ten mecz podobnie zmotywowani jak na rewanz z Milanem rok temu
Niech czerpia inspiracje z czego tylko chca, wazne zeby pokazali jutro na co ich stac ;)
Malyy:
Moim zdaniem bez szalu, chociaz obejrzec warto ^^
karolzzr:
w ktorym niby aspekcie zasluzona? Jak dla mnie to bylismy o niebo lepsi tylko, brakowalo skutecznosci i troche szczescia
Heh nie ma co rozmyslac juz nad tym, teraz trzeba sie skupic na meczu z Bayernem :)
Bez jaj skad w ogole takie zasady xP Mozesz grac w LM w dwoch roznych klubach ale najpierw ten pierwszy musi odpasc? ;P Skad wziales cos tak glupiego, przyznaj sie ? ;)
Ladny mecz Liverpoolu dzisiaj
Shinev:
Chcialbym zeby bylo tak jak piszesz :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
jak mozna takie bramki tracic w LM