Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 238 z 274 (komentarze od 9481 do 9520):

jak mozna takie bramki tracic w LM

:(

wszystko leci przez prawa strone

jeszcze transmisja padla, bosko

Per i Verma - tragedia

Wiecej osob w ataku potrzebujemy, nie moze Theo sam biegac

kurde odrazu taki strzal im wszedl =/

...

za ten faul na Jacku zoltko powinno byc

szkoda

na co to gwizda, przywilej bylo puscic

zaczeli :)

kurde na Armenia Tv mialbyc mecz a nie jakas telenowela

Kurde caly dzien mi zlecial szybciej wliczajac w to 8 godzinna zmiane w pracy niz ostatnia godzina ;P

Lewy temat nr 1 ;)

Fajny sklad :)

Komentowany temat: Carvajal: Negocjujemy z Arsenalem 19.02.2013, 12:48

Jak za darmo to spoko ^^

Wlasnie tez niewiem skad to info, ze tam bedzie mecz bo jak patrze na program tv to pisze, ze jakis serial bedzie lecial w trakcie meczu =/

Arsenal_1886:

O ile nie jestem zwolennikiem Aarona o tyle po tym jak prezentowal sie w ostatnich meczach jezeli wyjdzie w pierwszym skladzie nie bede odrazu tego zle komentowac tylko zobacze jak sobie poradzi ;)

mallen:

Wlasnie sie zastanawiam czy wolalbym Theo na skrzydle za Rose czy moze jednak na szpicy i liczyc na to, ze super obrona niemcow nie da rady szybkosci Walcotta

Walcott1990:

Dlaczego dziwne? Podchodza do meczu realistycznie, i obstawiaja wynik faktycznie taki jaki by typowali gdyby nie byli kibicami Arsenalu. Chyba dobrze, ze tak to wyglada niz przy kazdym meczu widziec typ 5:0 ktory sie mija z rzeczywistoscia

Niuchacz3:

Chyba poprostu pojde do kogos kto ma N-ke jak nic innego nie znajde ^^ Ale dzieki za rade :)

Swoja droga nie orientuje sie ktos czy na jakims kanale z cyfry + bedzie mozna obejrzec dzisiaj Arsenal? Bo streamy pewnie beda tak ciely, ze srednia przyjemnosc bedzie z ogladania

pablozet75:

Ja jego nieobecnosc w ostatnich meczach wlasnie w ten sposob tlumacze, zeby byl w pelni gotowy na FCB

Komentowany temat: Schweinsteiger chwali Wilshere'a 19.02.2013, 09:41

Oby dzisiaj udowodnil jak wiele znaczy dla Arsenalu ;D

Jeszcze 11 godzin ;D

Komentowany temat: Z obozu rywala: Bayern nie zwalnia tempa 18.02.2013, 20:04

Trzeba powstrzymac Mario bo jest w bardzo wysokiej formie juz od jakiegos czasu

Komentowany temat: Szczęsny: Pierwszy mecz może dać nam przewagę 18.02.2013, 20:03

Przewaga przewagą, najwazniejsze zeby wygrac (najlepiej na zero z tylu)

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Mertesacker, Koscielny 18.02.2013, 20:03

Jenkinson w ostatnim meczu pokazal, ze nie mozemy pozwolic na to, zeby on jutro zagral. Niewiem co Wenger wymysli, kto bedzie dostepny a kto nie ale wiem, ze niechce widziec w tym meczu goscia ktory na dobra sprawe juz za faul z 13 minuty powinienbyl obejrzec druga zolta kartke i skonczyc zawody

Komentowany temat: Martin Atkinson sędzią w meczu z Aston Villą 18.02.2013, 20:01

Jak ja go nie lubie...

Komentowany temat: Wenger odpowiada na krytykę 18.02.2013, 20:01

Nie jestem zadowolony z tego, ze nasze szanse na puchar w tym roku sa bardzo malo po porazce z Blackburn ale wypowiedz Wengera bardzo dobra

Komentowany temat: Vermaelen: Musimy zapomnieć o porażce z Blackburn 18.02.2013, 19:59

Zdecydowanie za duzo tych wypowiedzi na temat zapominania ostatniego meczu

Komentowany temat: Arteta: Dobry początek jest kluczowy 18.02.2013, 19:58

Mam nadzieje, ze wyjda na ten mecz podobnie zmotywowani jak na rewanz z Milanem rok temu

Komentowany temat: Wilshere: Triumf Chelsea naszą inspiracją 18.02.2013, 19:57

Niech czerpia inspiracje z czego tylko chca, wazne zeby pokazali jutro na co ich stac ;)

Komentowany temat: Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup 18.02.2013, 01:16

Malyy:

Moim zdaniem bez szalu, chociaz obejrzec warto ^^

Komentowany temat: Statystyki po meczu z Blackburn 18.02.2013, 00:12

karolzzr:

w ktorym niby aspekcie zasluzona? Jak dla mnie to bylismy o niebo lepsi tylko, brakowalo skutecznosci i troche szczescia

Komentowany temat: Pary ćwierćfinałowe Pucharu Anglii 17.02.2013, 22:26

Heh nie ma co rozmyslac juz nad tym, teraz trzeba sie skupic na meczu z Bayernem :)

Komentowany temat: Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup 17.02.2013, 18:04

Bez jaj skad w ogole takie zasady xP Mozesz grac w LM w dwoch roznych klubach ale najpierw ten pierwszy musi odpasc? ;P Skad wziales cos tak glupiego, przyznaj sie ? ;)

Komentowany temat: Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup 17.02.2013, 17:59

Ladny mecz Liverpoolu dzisiaj

Komentowany temat: Kolejny zmarnowany sezon, Arsenal odpada z FA Cup 17.02.2013, 17:39

Shinev:

Chcialbym zeby bylo tak jak piszesz :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady