Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 234 z 274 (komentarze od 9321 do 9360):
I bardzo dobrze, hołote trzeba tepic
nie bylo tak fajnie jak w poprzednim miesiacu ;p
Oby Valencia miala dzisiaj swoj dzien i przeszla PSG
Nie ma co sobie tym glowy zawracac, jak im sedziowie pomagaja to jest dobrze ale jak ich skrzywdza to nagle wielki placz a Ferdinand niewiem co chcial udowodnic takim zachowaniem, chyba tylko to, ze nie potrafi przegrywac. Nie podobaly sie decyzje to wystarczylo to skomentowac po meczu a nie jak juz jest po wszystkim klaskac komus przed nosem jak pajac
gol Modricia manunitedfans.lockerdome.com/articles/106609237
United bye bye
Paniu76:
Dziekuje :)
Jezeli ktos przegapil czerwien Naniego tak jak ja to tutaj video - manunitedfans.lockerdome.com/articles/106609000
dobra juz nie trzeba, widzialem video karate kid zrobil :D
za co Nani czerwien dostal?
Szachtar out :)
Ciekawa, wesola postac, walczak ale zdecydowanie za slaby na Arsenal
Szkoda, ze w meczu z Tott byl niewidoczny =/
Co to w ogole za porownanie, nie jestesmy City czy Chelsea ktore wydaje kosmiczne sumy na nowych zawodnikow ktorzy pozwalaja im bic sie o puchary. Jeden dobry trener jest lepszy niz takie ciagle rotacje co bardzo dobrze widac na przykladzie Fergusona i chociazby nawet Wengera ktory co roku dostaje sie z Arsenalem do LM mimo, ze rok w rok tracimy kluczowych zawodnikow a zastepujemy ich glownie tanimi alternatywami
No niestety ale nasza gra w obronie w tym sezonie jest gorsza niz zwykle, tylko na poczatku sezonu wygladalo to dobrze
Wenger powinien posluchac Manciniego i wreszcie publicznie powiedziec co naprawde mysli o naszej obronie a nie takie ukrywanie tego i szukanie wytlumaczen bo bramki jakie tracimy sa zalosne. Nie ma zadnych super dryblingow, czy slicznych podan ze strony rywali, tylko obroncy swoim zachowaniem i ustawieniem prokuruja sytuacje bramkowe rywalom
podniesc to malo powiedziane, musza zdobyc dobre 20 punktow w pozostalych 10 meczach zeby grac za rok w LM
Pauleta19:
Czemu Kosa grzeje lawke? Niewiem moze dlatego, ze sam sobie na to zasluzyl, jak ktos ma kontuzje/slabsza forme i zostaje odsuniety od skladu to jak dostanie wreszcie szanse czy to z rezerwy czy z lawki powinien gryzc trawe i pokazywac mega wole walki a nie powodowac karnego z bezsensownej sytuacji i dostawac czerwona kartke w 7 minucie gdy gramy na Manchester City. Dlatego o ile go bardzo lubie o tyle uwazam, ze jego siedzenie na lawce jest jak najbadziej uzasadnione bo tak robic w 7 minucie nie wolno, glupota glupota i jeszcze raz glupota
no niestety, musimy liczyc tak jak w poprzednim sezonie na niesamowita koncowke z naszej strony i kilka potkniec Chelsea
3 godziny :-)
21 Suarez ;P
Ja po Arsenalu najbardziej lubie Valencie
Dobrze niech Suarez zostanie krolem strzelcow ;D
Liverpool ma jeszcze wieksze skoki formy od nas :P
Bardzo dobry trener, szkoda ze jest w Tottenhamie
Ja chcialbym zeby Bale zostal w EPL, jest duzo ciezej o top 4 ale to moze i lepiej dla Nas bo wkoncu przed sezonem zawsze chcemy walczyc o mistrza a nie o udzial w LM. I fajnie sie oglada jak jest taki scisk w tabeli :-)
Miejmy nadzieje, ze znowu udowodni to juz jutro ^_^
Dokladnie Podolski musi zaczac ten mecz od 1 minuty
Jedno jest pewne, mozemy sie spodziewac dobrego widowiska i pewnie kilku bramek :-P
Ten mecz trzeba wygrac i tyle, w przypadku przegranej bedziemy musieli liczyc tylko na slaba forme Chelsea bo Tott pewnie odjedzie za bardzo punktami. A jak wygramy, to mysle ze skonczymy na 3 miejscu
Od poczatku sezonu ciagnie nasza gre ;-)
Z Tott zawsze pada sporo bramek ;) Licze na 4:2 dla Nas
I dobrze, jeden problem z glowy
Jasne, ze zasluzyl. Tak samo jak zasluzyl na niego Wenger :)
Znowu chyba wywiad z Diabym zostal podzielony na dwa rozne newsy
A moim zdaniem zadecyduje nasza skutecznosc
Na dobra sprawe Arshavin mial fenomenalne pol sezonu, jak przyszedl do nas w zimie byl strzalem w sama 10. Pozniej niestety bylo juz tylko gozej
Mam nadzieje, ze to prawda. Nie potrzebnie trzymamy tylu zawodnikow ktorzy praktycznie nigdy nie graja a pobieraja wysokie tygodniowki. A SS to juz w ogole
Boje sie o Carla w tym meczu
Anglia nie dla niego, niech zostanie w Hiszpanii
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
uu City juz 3:0