Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 234 z 274 (komentarze od 9321 do 9360):

Komentowany temat: Przedmonachijski powiew optymizmu 09.03.2013, 19:10

uu City juz 3:0

Komentowany temat: Aresztowano kibica Arsenalu 09.03.2013, 16:21

I bardzo dobrze, hołote trzeba tepic

Komentowany temat: Trafienie Cazorli golem miesiąca 08.03.2013, 18:57

nie bylo tak fajnie jak w poprzednim miesiacu ;p

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 04:53

Oby Valencia miala dzisiaj swoj dzien i przeszla PSG

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 00:16

Nie ma co sobie tym glowy zawracac, jak im sedziowie pomagaja to jest dobrze ale jak ich skrzywdza to nagle wielki placz a Ferdinand niewiem co chcial udowodnic takim zachowaniem, chyba tylko to, ze nie potrafi przegrywac. Nie podobaly sie decyzje to wystarczylo to skomentowac po meczu a nie jak juz jest po wszystkim klaskac komus przed nosem jak pajac

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:22

gol Modricia manunitedfans.lockerdome.com/articles/106609237

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:11

United bye bye

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:09

Paniu76:

Dziekuje :)

Jezeli ktos przegapil czerwien Naniego tak jak ja to tutaj video - manunitedfans.lockerdome.com/articles/106609000

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:08

dobra juz nie trzeba, widzialem video karate kid zrobil :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:06

za co Nani czerwien dostal?

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 21:25

Szachtar out :)

Komentowany temat: Frimpong przeniesie się za darmo do Fulham? 05.03.2013, 13:31

Ciekawa, wesola postac, walczak ale zdecydowanie za slaby na Arsenal

Komentowany temat: Cazorla zawodnikiem miesiąca 05.03.2013, 13:30

Szkoda, ze w meczu z Tott byl niewidoczny =/

Komentowany temat: Cech: Zmiana trenera mogłaby pomóc Arsenalowi 05.03.2013, 13:29

Co to w ogole za porownanie, nie jestesmy City czy Chelsea ktore wydaje kosmiczne sumy na nowych zawodnikow ktorzy pozwalaja im bic sie o puchary. Jeden dobry trener jest lepszy niz takie ciagle rotacje co bardzo dobrze widac na przykladzie Fergusona i chociazby nawet Wengera ktory co roku dostaje sie z Arsenalem do LM mimo, ze rok w rok tracimy kluczowych zawodnikow a zastepujemy ich glownie tanimi alternatywami

Komentowany temat: Redknapp: Nie rozumiem, czemu Arsenal nie kupił Samby 04.03.2013, 23:31

No niestety ale nasza gra w obronie w tym sezonie jest gorsza niz zwykle, tylko na poczatku sezonu wygladalo to dobrze

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 04.03.2013, 16:42

Wenger powinien posluchac Manciniego i wreszcie publicznie powiedziec co naprawde mysli o naszej obronie a nie takie ukrywanie tego i szukanie wytlumaczen bo bramki jakie tracimy sa zalosne. Nie ma zadnych super dryblingow, czy slicznych podan ze strony rywali, tylko obroncy swoim zachowaniem i ustawieniem prokuruja sytuacje bramkowe rywalom

Komentowany temat: Szczęsny: Musimy się szybko podnieść 04.03.2013, 16:39

podniesc to malo powiedziane, musza zdobyc dobre 20 punktow w pozostalych 10 meczach zeby grac za rok w LM

Komentowany temat: Rosicky najlepszy w pojedynku z Tottenhamem 04.03.2013, 16:35

Pauleta19:

Czemu Kosa grzeje lawke? Niewiem moze dlatego, ze sam sobie na to zasluzyl, jak ktos ma kontuzje/slabsza forme i zostaje odsuniety od skladu to jak dostanie wreszcie szanse czy to z rezerwy czy z lawki powinien gryzc trawe i pokazywac mega wole walki a nie powodowac karnego z bezsensownej sytuacji i dostawac czerwona kartke w 7 minucie gdy gramy na Manchester City. Dlatego o ile go bardzo lubie o tyle uwazam, ze jego siedzenie na lawce jest jak najbadziej uzasadnione bo tak robic w 7 minucie nie wolno, glupota glupota i jeszcze raz glupota

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 03.03.2013, 20:05

no niestety, musimy liczyc tak jak w poprzednim sezonie na niesamowita koncowke z naszej strony i kilka potkniec Chelsea

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 03.03.2013, 14:01

3 godziny :-)

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 19:39

21 Suarez ;P

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 19:36

Ja po Arsenalu najbardziej lubie Valencie

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 19:30

Dobrze niech Suarez zostanie krolem strzelcow ;D

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 18:50

Liverpool ma jeszcze wieksze skoki formy od nas :P

Komentowany temat: Wenger: Villas-Boas zasłużył na drugą szansę 02.03.2013, 11:48

Bardzo dobry trener, szkoda ze jest w Tottenhamie

Komentowany temat: Konferencja prasowa Wengera 02.03.2013, 07:49

Ja chcialbym zeby Bale zostal w EPL, jest duzo ciezej o top 4 ale to moze i lepiej dla Nas bo wkoncu przed sezonem zawsze chcemy walczyc o mistrza a nie o udzial w LM. I fajnie sie oglada jak jest taki scisk w tabeli :-)

Komentowany temat: Wenger: Cazorla jest niesamowity 02.03.2013, 07:46

Miejmy nadzieje, ze znowu udowodni to juz jutro ^_^

Komentowany temat: Podolski: Zrobimy wszystko, by pokonać Tottenham 02.03.2013, 07:44

Dokladnie Podolski musi zaczac ten mecz od 1 minuty

Komentowany temat: Statystycznie rzecz biorąc: Tottenham vs Arsenal 02.03.2013, 07:44

Jedno jest pewne, mozemy sie spodziewac dobrego widowiska i pewnie kilku bramek :-P

Komentowany temat: Wenger przed meczem z Tottenhamem 02.03.2013, 07:41

Ten mecz trzeba wygrac i tyle, w przypadku przegranej bedziemy musieli liczyc tylko na slaba forme Chelsea bo Tott pewnie odjedzie za bardzo punktami. A jak wygramy, to mysle ze skonczymy na 3 miejscu

Komentowany temat: Podolski w superlatywach o Cazorli 02.03.2013, 07:36

Od poczatku sezonu ciagnie nasza gre ;-)

Komentowany temat: Wenger o defensywie na wyjazdach 01.03.2013, 11:46

Z Tott zawsze pada sporo bramek ;) Licze na 4:2 dla Nas

Komentowany temat: System goal-line od przyszłego sezonu w Premier League 01.03.2013, 11:45

I dobrze, jeden problem z glowy

Komentowany temat: Wenger: Bergkamp zasłużył na ten pomnik 01.03.2013, 01:41

Jasne, ze zasluzyl. Tak samo jak zasluzyl na niego Wenger :)

Komentowany temat: Diaby: Wiemy, jak rozprawić się z Tottenhamem 28.02.2013, 20:01

Znowu chyba wywiad z Diabym zostal podzielony na dwa rozne newsy

Komentowany temat: Diaby: O zwycięstwie zadecyduje postawa pomocników 28.02.2013, 20:00

A moim zdaniem zadecyduje nasza skutecznosc

Komentowany temat: Agent Arszawina o jego przyszłości 28.02.2013, 17:17

Na dobra sprawe Arshavin mial fenomenalne pol sezonu, jak przyszedl do nas w zimie byl strzalem w sama 10. Pozniej niestety bylo juz tylko gozej

Komentowany temat: Wielka czystka w Arsenalu? 28.02.2013, 17:16

Mam nadzieje, ze to prawda. Nie potrzebnie trzymamy tylu zawodnikow ktorzy praktycznie nigdy nie graja a pobieraja wysokie tygodniowki. A SS to juz w ogole

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Diaby, Sagna, Gibbs 28.02.2013, 17:15

Boje sie o Carla w tym meczu

Komentowany temat: Vela: Nie żałuję odejścia z Arsenalu 28.02.2013, 17:14

Anglia nie dla niego, niech zostanie w Hiszpanii

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady