Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 235 z 274 (komentarze od 9361 do 9400):
Dobrze, niech zostanie w EPL bo chetnie jeszcze popatrze jak sobie radzi tutaj. Nam nie jest juz potrzebny
Ciekawe gdzie dokladnie bedzie stal ten pomnik, czy gdzies obok Henrego czy po drugiej stronie tak jak sklep i muzeum :)
Ja tez nie mam nic przeciwko zeby potoczyly sie tak samo ;D
Ja tam nie zamierzam go hejtowac, w L1 szlo mu bardzo dobrze, na poczatku tego sezonu tez fajnie wygladala jego gra. Licze na to, ze dojdzie wreszcie do dobrej formy i bedzie jeszcze z niego pozytek a nie tak jak bylo np z Chamakhiem ze gral na poczatku, nawet mu tam szlo (glownie wywalczanie rzutow karnych) a z czasem zostal odsuniety i tak juz zostalo :P
Nie kojarze, ale ogolnie wolalbym kogos bardziej doswiadczonego
Jak Bale gra wielkie G to jestem ciekaw co wiekszosc naszych robi.. Niechec czy tez nienawisc do jakiegos zawodnika/klubu to jedno, rozumiem ze w takim wypadku mozna nie byc do konca obiektywnym ale bez przesady bo Bale w tym sezonie bije kazdego naszego zawodnika na glowe (nie wliczajac w to Santiego ktory jest prawie tak samo skuteczny + w kazdym meczu stwarza po kilka b. dobrych sytuacji) wiec pisanie, ze gra wielkie G to jakas kpina
Pochwal dla Jacka ciag dalszy ;)
Bedzie trzeba kolejny raz wybrac sie do Londynu jak go skoncza ;)
Kanonier_od_2001r:
Co Ty w ogole piszesz, samego Girouda za Ville sie nie oplaca a co dopiero zeby jeszcze doplacac 10 mln
Oo Barca przegrywa, jak milo :)
Latem to wolalbym kogos innego, Villa jest zupelnie bez formy teraz a lata swoje juz ma. Byl dobra alternatywa na zime, jako ze w tym okienku ciezej o konkretne wzmocnienie ale latem wolalbym kogos mlodszego i w formie
niech zrobia kilka prawdziwych wzmocnien i bedzie git
Gratulacje :)
Jak chce sciagnac bramkarza zeby byla walka o ta pozycje to niech sciagnie wlasnie jego a nie zadnego Reine czy Valdeza
Dobry obronca ktoremu zdarzaja sie okrutne gafy
Dobry zawodnik ale tak jak napisal Adrian bardziej potrzebujemy wzmocnien na innych pozycjach
znowu ten Bale...
kurcze cos czuje, ze na 2:2 to to sie nie skonczy
Niech sie juz konczy ten mecz ;D
kurde =/
Song_o:
Racja przepraszam i dzieki za poprawke ^^
Dzisiaj Tott na remis i za tydzien wskakujemy odrazu na 3 miejsce ;D
no pykaja ladnie
oby nie wypatrzyl wyniku
musimy poprawic skutecznosc bo w prawie kazdym meczu mamy mase wiecej strzalow od rywali a wyniki sa jakie sa
rayuuuu:
Jest podzial normalny
uuu Inter wyrownal =/
Mitmichael:
Prosze bardzo :)
cakE256:
Czemu niby lektor jest lepszy od dubbingu?
bramka El Shaarawy
trollfootball.lockerdome.com/media/106489804?utm_campaign=SMCT&utm_source=FB&utm_medium=102643085&utm_content=106489804
ja polecam kat.ph
wszystko po ang, nic z lektorem nie sciagniesz ale napisy latwo mozna pobrac a znalezc tam mozna prawie wszystko ze znaczaca iloscia seedow
cakE256:
El Shaarawy
To sie Cassano znowu wkurzy ;P
smutne ale prawdziwe:
facebook.com/photo.php?fbid=571928246180729&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&relevant_count=1&ref=nf
ladny wynik finalu ;p
Heh i Swansea z pucharem
Myslalem, ze tak poprostu Diaby wczoraj zszedl
Bardzo chetnie bym go widzial w Arsenalu
Dla mnie to jest oczywiste, ze predzej czy pozniej zostanie naszym kapitanem :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To co sie stalo w poprzednim sezonie napedza nas jeszcze bardziej niz Was ;D