Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 236 z 274 (komentarze od 9401 do 9440):
Arsenal wydajacy 200 mln na transfery... taa ;p
Trzeba przyznac, ze cos w tym jest
Nie jestescie, jeszcze Wam troche brakuje :)
sebasz:
ja nic specjalnego nie zobaczylem
minuta :)
ale Theo jest slaby
a Everton 1:1 ;p
:)
jest Poldi za Carla :)
brawo Arteta za ten przechwyt
na co czeka z tymi zmianami
ale cisniemy tak, ze zaraz cos powinno wpasc
Podolski i Rosa in od juz
ehh
dobra dawac druga polowe i Arteta out ;)
Wigan dwie bramki do szatni ;P tak sie idzie za ciosem :)
Santi ;D
schade:
Prosze znowu Carl ratuje bo Arteta zle obliczyl lot pilki w srodku pola
fajna klepka, szkoda ze pozniej nie probowal dogrywac
Diaby glupota
Boze Monreal...
prosze nawet Carl czyms zaimponowal :P
Diaby ladnie jak narazie
ta nasza obrona.. :P
kogo United obchodzi, itak maja mistrza
ale glupie bledy robimy caly czas
link do gola Cazorli
trollfootball.lockerdome.com/media/106471888?utm_campaign=SMCT&utm_source=FB&utm_medium=102643085&utm_content=106471888
Giroud ladnie :)
ale glupi i prosty blad Jacka
Monreal ladnie
:)
Bylaby juz ta 16 ;D
AfcKonrad9101:
Przeciez zawsze jak nie ma ligi polskiej to pokazuja dwa mecze a i po 3 sie zdarzalo rownoczesnie. Nawet komentatorzy wtedy mowia, o wynikach z innych stadionow przypominajac, ze nie mowia powiedzmy o wyniku z OT bo to spotkanie jest rownoczesnie transmitowane na C+ Gol i ktos moze chciec obejrzec pozniej retransmisje
Niestety bedzie trzeba ogladac na kompie =/ Wrocila Polska liga i znowu zaczynaja sie problemu z transmisja
dzisiaj 3 punkty obowiazkowo
Isco.. marzenie ;]
Jeszcze zobaczymy
Wenger przestan gadac glupoty, nie ma trofeow od wielu lat, w tym sezonie znowu nic sie nie uda wygrac. Okej to moge zrozumiec, ale my sie nawet nie zblizamy do walki o puchary tylko z sezonu na sezon oddalamy
ze spalonego, szczesliwa, na pusta bramke :D Tak czy inaczej dobrze, pewnie doda mu pewnosci siebie :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jakie tam problemy, Jack sam chce zostac :)