Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 260 z 274 (komentarze od 10361 do 10400):

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:52

Majkel:

Roznica bramek

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:49

Wisla zgniotla swego czasu Lazio a odpadla wiec takie rozumowanie jest troche bez sensu, zabraklo 5 minut i tego trzeba sie trzymac. Gdyby nie slaba dyspozycja Pareiki Wisla gralaby w grupie

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:47

Ceran:

O jakich latach swietlnych mowisz? Zabraklo im jakos 5 minut do LM i stracili bramke z Apoelem

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:38

ArseneAl:

Nie badz taki pewien, Slask bedzie gral drugi rok pod rzad w pucharach (i teraz najprawdopodobniej w LM) a w Polskiej lidze rzadko kiedy ktos gra wiecej niz rok pod rzad w pucharach nie liczac Legii i Wisly

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:33

Legia i Wisla graja regularnie w pucharach i bardzo czesto kompromitowali Polske. Niech inne kluby tez dostana swoja szanse pokazania sie i zarobienia troche kasy ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:28

United 1:0, Rudy

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:27

Co z tego, ze Wisla cisnie skoro to mecz przyjazni, jak bedzie potrzebna wygrana Slaska to wyjda na prowadzenie okolo 70 minuty i tyle w kwestii mistrostwa ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 17:21

Przeciez to jest pewne ,ze Slask bedzie mistrzem ;)

Komentowany temat: Coquelin: Musimy zapomnieć o tym remisie 06.05.2012, 17:02

No to teraz tylko wygrac z WBA ;)

Komentowany temat: Statystyki po meczu z Norwich 06.05.2012, 17:01

Powinna byc jeszcze statystyka "nie podyktowane karne" ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:58

Jeeeeest :D

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:57

40 sekund do szczescia

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:51

Jeszcze 6 minut

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:50

Jest i Parker, top XI sezonu i lawka Tottenhamu ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:46

QPR prowadzi, no to Bolton bedzie musial wygrac jeszcze w ostatniej kolejce zeby sie utrzymac

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:43

Gra AV to jakas kpina

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:38

Szkoda, ze teraz nie trafila AV

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:33

Dobrze, wszystko wskazuje na to ze my utrzymamy 3cia pozycje a Bolton utrzyma sie w lidze zamiast QPR ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:29

Taa wiem nie w pore to napisalem, net mi caly czas sie zacina dlatego widze wyniki z opoznieniem nawet 5-10 minutowym czesto

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 16:24

Nie wierze,Tott przegrywa 1:0 i gra w 10 :D:D:D:D Piekniejszego widoku po meczu City sobie wymarzyc nie moglem ;D

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:33

Zawsze mozna liczyc na to, ze Ireland blysnie jakims dobrym zagraniem/strzalem tak jak zdarzalo mu sie w City ;) Wracam na druga polowe przed telewizor bo zaraz sie powinna zaczac

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:29

Swoja droga ktos sie orientuje czemu Agbonlahor zostal wypozyczony?

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:25

Arsenal23:

Tak to jest jak sie nie oglada jakiegos meczu a pisze wynik ;)

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:24

Oj poprawka, gol anulowany

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:23

Fulham juz 2:0

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 15:22

Narazie City jest duzo lepsze ale Newcastle tez mialo swoje okazje. Nawet mieli swoje 5 minut dominacji ;) Jeszcze jakby AV sie przebudzila to by bylo pieknie

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 12:55

E tam LM bedzie, dzisiaj City wygra z Newcastle (4:2), Tott pewnie wygra ze slabiutka AV ale w ostatniej kolejce straci punkty z Fulham (przynajmniej mam taka nadzieje). A jak nie to pozostaje liczyc na Bayern, ale osobiscie nie wyobrazam sobie zeby Arsenal nie gral przynajmniej w el. w przyszlym sezonie

Komentowany temat: Gole Van Persiego nie pomogły, tylko remis z Norwich 06.05.2012, 12:46

Slask ma mistrza, to juz pewne jest. Wisla jest teraz slabiutka, co nie zmienia faktu ze itak odpusci ten mecz zeby Slask zdobyl mistrza jako, ze bedzie to mecz przyjazni. A i Lechia na wszelki wypadek da pewnie z siebie wszystko przeciwko Ruchowi tak jak zrobila to z Legia w poprzedniej kolejce

Komentowany temat: Sagna o swojej kontuzji 06.05.2012, 12:43

Dziwie sie, ze tego w ogole nie powtorzyli. Byly tylko powtorki jak po przyjeciu zapal sie za noge. Dobrze, ze sie nie zalamuje tylko juz mysli o tym, ze powroci tak jak ostatnio

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 05.05.2012, 21:40

Rownie dobrze Ramsey mogl dostac druga zolta kartke i wyleciec z boiska zaraz na poczatku drugiej polowy

Komentowany temat: Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 05.05.2012, 20:19

Wojtek dzisiaj tragedia, jedna ladna interwencja gdzie itak byl spalony i to wszystko

Komentowany temat: Sagna złamał nogę 05.05.2012, 20:18

Wracaj do zdrowia

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 15:48

Kazdy jest zly ale to nie jest powod zeby wyklinac na forum

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 15:43

Aha i bardzo dobra zmiana zarowno Chamakha jak i AoCa

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 15:43

Rozumiem, ze mozna nie widziec reki w polu karnym ale popcheniecia w 89 minucie gdy RvP ma pusta bramke przed soba? Slepy sedzia jak niewiem, beznadziejny mecz Szczesnego

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 14:50

Ja daje 3:2 dla nas, bo innego wyniku niz wygrana nie moge obstawiac wiedzac, ze od tego zalezy LM

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 14:49

Wygrac w drugiej polowie 2:0 z Norwich to nie jest zadanie niewykonalne wiec nie skreslajce LM, moze Wenger im przemowi do rozumu w przerwie i moze zrobi jakies konkretne zmiany. Boje sie tylko, ze AoC nawet nie dostanie znowu szansy a jak wejdzie MC to raczej slabo zeby z 1:2 wyjsc na 3:2.

Komentowany temat: Wszystko w naszych rękach - Arsenal vs Norwich! 05.05.2012, 14:40

Ale beznadziejna polowa w naszym wykonaniu. Praktycznie cala druzyna gra slabo (nie licze Koscielnego ktory gra bardzo dobrze). Bramka na 1:1 to jakas zenada w wykonaniu Wojtka, chwile wczesniej tez nie zdazyl po dosrodkowaniu i juz wczesniej mogli wyrownac. Gervinho praktycznie kazdy rajd i podanie psuje, raz sie przedarl ale to przez blad obroncy a nie przez dobry drybling. Gibbs beznadzieja, nawet Song dzisiaj zle podaje. Sagna w tym meczu tak samo psul kazda pilke, podania do nikogo no i ta kontuzja, peknieta kosc przy przyjeciu? Dziwna sprawa, nawet w przypadku odnowienia kontuzji bo troche czasu juz minelo. AoC musi wejsc jak najszybciej

Jeden Podolski mistrzostwa nam nie da. Potrzebnych jest jeszcze przynajmniej dwoch klasowych zawodnikow zeby liczyc sie w walce o mistrza

Komentowany temat: Składy - Arsenal vs Norwich 05.05.2012, 13:30

Czemu Ramsey kolejny mecz wychodzi w wyjsciowym skladzie. Tydzien temu sie jeszcze udalo i nie stracilismy 3 miejsca. Jezeli dzisiaj nie zgarniemy 3 punktow to mozemy sie pozegnac z LM

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady