Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 264 z 274 (komentarze od 10521 do 10560):

Komentowany temat: Kanonierzy odpowiadali na pytania fanów 25.04.2012, 20:19

Ramsey nawet w gry komputerowe jest slaby :D

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 25.04.2012, 19:44

Moim zdaniem karny sie nalezal ale dla Terrego tylko zolta

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 25.04.2012, 18:05

Ja jestem za Valencia, i final VCF - Sporting

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 25.04.2012, 15:41

Ja mysle, ze bedzie 4:2 dla Realu dzisiaj

Komentowany temat: Vermaelen o współpracy z Songiem 25.04.2012, 15:41

No Song jest niesamowity, gdy gra sie w ogole nie klei potrafi poslac przepiakna pilke na noge w pole karne a gdy Arsenal atakuje wieksza iloscia zawodnikow wlaczajac w to np TV, to tak jak Belg powiedzial Song asekuruje tyly

Komentowany temat: Chelsea w finale Ligi Mistrzów! 25.04.2012, 06:08

Gratulacja jak najbardziej zasluzone :)

Komentowany temat: Denilson: W lipcu wrócę do Arsenalu 25.04.2012, 06:07

Niewiem jak on widzie gre u Nas patrzac na sile naszej pomocy. Chyba liczy na to, ze bedzie drugim pupilkiem ;]

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:47

Theo10:

W czym wstyd? Ze grajac w 10 po nieslusznej kartce dla Terrego ( nalezala sie zolta), bronia sie i zdobywaja w ten sposob jeszcze dwie bramki? Czy wg. Ciebie lepsza druzyna musi atakowac? Chelsea miala swoj wynik, a w obronie zagrala swietnie. Barcelona mimo tego, ze siedziala na nich cala polowe, praktycznie nie miala 100 procentowych sytuacji. W pelni zasluzyli na ten awans

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:41

A ja napisalem przy 2:0, ze po meczu :D Jak ja sie ciesze, ze sie mylilem :D I ten karny Messiego ktorego zepsul... Kurde cos pieknego :D Odpadniecia Barcelony w bardziej upokarzajacym stylu nawet sobie nie snilem :) 60 minut grac na 10, zmarnowany karny (ktory akurat byl sluszny) i od momentu gry w przewadza przegrana 1:2 :D Brawa dla CFC, ale w finale niech juz wygra lepszy

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:35

JEEEEEEEEEEEST BRAWO CHELSEA !!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:34

Ile doliczyl bo mi transmisja siadla?

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:25

Juz tak niewiele.. :D

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:03

Triumphs:

2:1 dla Barcy, juz nie moze byc dogrywki. Na chwile obecna awansuje Chelsea ktore gra w 10 bo czerwonej kartce dla Terrego

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 22:00

Skyrim:

Cech jeszcze nie ma zoltej w tym meczu

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:57

Sebastian:

sop://broker.sopcast.com:3912/128582

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:55

No to byla juz czerwona, karny co nastepne? :D Czego brakuje? :) Bramki ze spalonego chyba tylko :D

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:37

Chociaz jestem dzisiaj calym sercem z Chelsea nie sadze zeby mieli szanse to utrzymac w 10. Ale bramka piekna

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:33

o.O 2:1

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:33

David92:

Nikt nie broni Terrego zachowal sie jak idiota ale to nie byl faul na czerwona kartke

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:32

Jeszcze nikt nigdy nie zdobyl LM 2 razy pod rzad prawda?

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:31

Po meczu

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:27

Kpina, zachowanie Terrego zupelnie bez sensu ale czerwien? Bez jaj

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:23

Boze, jeszcze Busi trafil..

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:18

Gawliq:

Dziekuje

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:15

Co sie stalo Pique? Bo z Cahillem widzialem, ale z Pique musialem byc w toalecie

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 21:10

Ja polecam:

sop://broker.sopcast.com:3912/128582

Super jakosc

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 20:56

Goku:

rojadirecta.me/goto/roja.akitotv.com/1.html

Po hiszpansku ale innego nie znalazlem bo za bardzo stronki mula. Ogladam od poczatku i jeszcze zadnej scinki nie bylo

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 20:54

Cahill sie ladnie rozjechal

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 20:52

Zgaduje, ze chodzilo o Orlowskiego

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 20:46

Ta gra trzema obroncami moze byc zla decyzja, jedna kontra i Barca bedzie musiala wbic 3 bramki przeciwko autobusowi a nie jedna

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 19:27

MiEvo:

Zawsze poniedzialkowy mecz (przwaznie jest 1) jest puszczany na C+

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 19:03

AtheneWins:

Obys sie mylil, niech aktorzy wracaja bronic drugiego miejsca ;)

Komentowany temat: Robin van Persie zdobywa kolejne wyróżnienie! 24.04.2012, 18:37

Pinguite:

Proponuje sprawdzic wydzial archtektury kierunek: architektura krajobrazu. Prawie same dziewczyny i to naprawde ladne

Komentowany temat: Barcelona nie zamierza pozyskać van Persiego 24.04.2012, 18:34

To nic nie zmienia, jak nie Barcelona to itak City, Inter, PSG czy jakies inne kluby beda chcialy go pozyskac. Pozostaje tylko wierzyc, ze Robin zostanie w Arsenalu

Komentowany temat: Vermaelen zadowolony z regularnej gry 24.04.2012, 18:33

My tez sie cieszymy gdy jestes na boisku :) Chociaz mecz na QPR w jego wykonaniu to tragedia, na City tez sie nie popisal. Ale reszta jak najbardziej na +

Komentowany temat: Szczęsny: Przede mną długa droga 24.04.2012, 18:31

Ordzik:

Nie zauwazylem zeby Hart duzo lepiej od Wojtka bronil w tym sezonie

Komentowany temat: Vertonghen odrzucił propozycję Manciniego? 24.04.2012, 18:30

Jezeli to prawda to cos pieknego :D Zawodnik ktory olewa pieniadze, co raz mniej takich :)

Komentowany temat: Podsumowanie 35. kolejki Premier League 24.04.2012, 15:30

Moim zdaniem Fellaini powinien sie znalezc w XI kolejki

Komentowany temat: Wideo: Gol Henry'ego z rzutu wolnego, porażka NYRB 24.04.2012, 15:25

Ladna bramka, szkoda ze nic nie dala NYRB

Komentowany temat: Santos: Chcemy wygrywać trofea 24.04.2012, 15:22

Tez na ta chwile wole Gibbsa od Santosa

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady