Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 272 z 274 (komentarze od 10841 do 10880):

Komentowany temat: Umocnić się na podium, czyli Wolves kontra Arsenal! 11.04.2012, 22:21

Tak, Kosa bedzie mogl zagrac na Chelsea

Komentowany temat: Umocnić się na podium, czyli Wolves kontra Arsenal! 11.04.2012, 22:14

Ramsey dobrze gra? Kazda akcje spowalnia i w sytuacji sam na sam.... nie oddal strzalu !! Wpuscic AoC'a wreszcie i Parka niech pokaze na co go stac. Prosz prosze w miedzyczasie Yossi na 3:0 strzela :)

Komentowany temat: Umocnić się na podium, czyli Wolves kontra Arsenal! 11.04.2012, 21:01

FanekAFC

Dzieki wielkie

Komentowany temat: Umocnić się na podium, czyli Wolves kontra Arsenal! 11.04.2012, 20:58

Theo ladnie teraz

Komentowany temat: Umocnić się na podium, czyli Wolves kontra Arsenal! 11.04.2012, 20:58

Sluszny ten karny i czerwona? Bo transmisja mi tnie okropnie i nie widzialem dokladnie co tam sie z Theo stalo

Chelsea miala szczescie i nic wiecej. Jak mozna bylo nie widziec pol metrowego spalonego?..

Wygrac? Raczej ciezko, zremisowac jak najbardziej

Taka walke przyjemnie sie oglada :D

RvPersie

Tak czy inaczej jak dla mnie powinien udac sie znowu na wypozyczenie bo nie liczac przeblyskow gra slabo. Jestem ciekaw jak Jack bedzie gral jak juz wroci, bo jezeli bedzie sie dobrze prezentowal to tym bardziej Ramsey'a nie widze w skladzie przy jego obecnej dyspozycji. Chociaz o ile dobrze pamietam to Ramsey trafil jedyna bramke w tamtym sezonie w meczu na Man Utd, to moze i jutro blysnie jezeli zagra

Mnie narazie Santos nie zachwycil od kad przyszedl do Arsenalu, potencjal posiada tylko narazie go nie wykorzystuje. Co do Ramseya to ja bym go wypozyczyl znowu, bo jest cieniem samego siebie w tym sezonie

Bale juz mnie irytuje z tym jego ciaglym nurkowaniem

Cos czuje, ze dzisiaj Sessegnon zaliczy bramke i asyste a Tott przegra 2:1

Nie widze powodu dla ktorego Santos mialby wychodzic w pierwszym skladzie. Jak do Nas przyszedl wcale nie gral cudow, popelnial mase bledow a Gibbs od kad wrocil po kontuzji prezentuje sie dobrze i nawet bramke trafil :)

Nie koniecznie, Wigan walczy o utrzymanie i wygrali ostatnie dwa mecze ( z Liverpoolem i Stoke) wiec nie przekreslalbym ich odrazu w dzisiejszym meczu na Chelsea. Tak samo mysle, ze Sunderland przynajmniej zremisuje z Kurczakami

Nie no nawet nie straszcie, ze przy jego formie bedzie gral od poczatku meczu bo bedzie to poprostu nie uczciwe

Mnie sie marzy wygrana 2:1/3:2, przy beznadziejnym meczu Nasriego. I najlepiej zeby jeszcze Nasri zmarnowal jakas setke w doliczonym czasie gry ktora byla na wage 3 punktuch, a my po szybkim wznowieniu robimy kontre i trafiamy bramke dajaca nam wygrana :D Albo jeszcze lepiej jakby po tej kontrze Clichy swojaka trafil ;) Ale taki scenariusz to raczej jest niemozliwy :P

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 21:37

Dobrze, ze u Nas nie bylo takiego zartu bo bym sie wkurzyl :D

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 20:48

Rozbila Big Four mialo byc **

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 20:47

Ja mysle, ze sporo osob kibicuje od kad przyszly pieniadze City nie koniecznie dlatego, ze teraz graja bardzo dobrze. Uwazam, ze zyskali wielu kibicow dlatego, ze to jest cos nowego w PL. Druzyna ktora na dobre robila Big Four, to troche tak samo jak ja zawsze kibicuje beniaminkom zeby jak najwyzej zachodzily

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 18:59

Szkoda szkoda, ale bramka piekna

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 18:42

Napor Swansea trwa

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 18:34

@Mitmichael

Dziekuje

Komentowany temat: Wenger niepewny przyszłości Chamakha 06.04.2012, 18:27

Myslalem, ze z tym paleniem to byl Prima Aprilisowy zart :P Osobiscie tez jestem za jego sprzedaza. Co to za napastnik ktory nie chce uderzac na bramke noga..

Komentowany temat: Kanonierzy.com na Facebooku - reanimacja pomyślna 06.04.2012, 18:25

Z ktorego miejsca Swansea awansowalo do PL?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady