Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 272 z 274 (komentarze od 10841 do 10880):
Ramsey dobrze gra? Kazda akcje spowalnia i w sytuacji sam na sam.... nie oddal strzalu !! Wpuscic AoC'a wreszcie i Parka niech pokaze na co go stac. Prosz prosze w miedzyczasie Yossi na 3:0 strzela :)
FanekAFC
Dzieki wielkie
Theo ladnie teraz
Sluszny ten karny i czerwona? Bo transmisja mi tnie okropnie i nie widzialem dokladnie co tam sie z Theo stalo
Chelsea miala szczescie i nic wiecej. Jak mozna bylo nie widziec pol metrowego spalonego?..
Wygrac? Raczej ciezko, zremisowac jak najbardziej
Taka walke przyjemnie sie oglada :D
RvPersie
Tak czy inaczej jak dla mnie powinien udac sie znowu na wypozyczenie bo nie liczac przeblyskow gra slabo. Jestem ciekaw jak Jack bedzie gral jak juz wroci, bo jezeli bedzie sie dobrze prezentowal to tym bardziej Ramsey'a nie widze w skladzie przy jego obecnej dyspozycji. Chociaz o ile dobrze pamietam to Ramsey trafil jedyna bramke w tamtym sezonie w meczu na Man Utd, to moze i jutro blysnie jezeli zagra
Mnie narazie Santos nie zachwycil od kad przyszedl do Arsenalu, potencjal posiada tylko narazie go nie wykorzystuje. Co do Ramseya to ja bym go wypozyczyl znowu, bo jest cieniem samego siebie w tym sezonie
Bale juz mnie irytuje z tym jego ciaglym nurkowaniem
Cos czuje, ze dzisiaj Sessegnon zaliczy bramke i asyste a Tott przegra 2:1
Nie widze powodu dla ktorego Santos mialby wychodzic w pierwszym skladzie. Jak do Nas przyszedl wcale nie gral cudow, popelnial mase bledow a Gibbs od kad wrocil po kontuzji prezentuje sie dobrze i nawet bramke trafil :)
Nie koniecznie, Wigan walczy o utrzymanie i wygrali ostatnie dwa mecze ( z Liverpoolem i Stoke) wiec nie przekreslalbym ich odrazu w dzisiejszym meczu na Chelsea. Tak samo mysle, ze Sunderland przynajmniej zremisuje z Kurczakami
Nie no nawet nie straszcie, ze przy jego formie bedzie gral od poczatku meczu bo bedzie to poprostu nie uczciwe
Mnie sie marzy wygrana 2:1/3:2, przy beznadziejnym meczu Nasriego. I najlepiej zeby jeszcze Nasri zmarnowal jakas setke w doliczonym czasie gry ktora byla na wage 3 punktuch, a my po szybkim wznowieniu robimy kontre i trafiamy bramke dajaca nam wygrana :D Albo jeszcze lepiej jakby po tej kontrze Clichy swojaka trafil ;) Ale taki scenariusz to raczej jest niemozliwy :P
Dobrze, ze u Nas nie bylo takiego zartu bo bym sie wkurzyl :D
Rozbila Big Four mialo byc **
Ja mysle, ze sporo osob kibicuje od kad przyszly pieniadze City nie koniecznie dlatego, ze teraz graja bardzo dobrze. Uwazam, ze zyskali wielu kibicow dlatego, ze to jest cos nowego w PL. Druzyna ktora na dobre robila Big Four, to troche tak samo jak ja zawsze kibicuje beniaminkom zeby jak najwyzej zachodzily
Szkoda szkoda, ale bramka piekna
Napor Swansea trwa
@Mitmichael
Dziekuje
Myslalem, ze z tym paleniem to byl Prima Aprilisowy zart :P Osobiscie tez jestem za jego sprzedaza. Co to za napastnik ktory nie chce uderzac na bramke noga..
Z ktorego miejsca Swansea awansowalo do PL?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tak, Kosa bedzie mogl zagrac na Chelsea