Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 270 z 274 (komentarze od 10761 do 10800):
Arsenal2395:
Sam wiesz jak wygladaja okienka transferowe w naszym przypadku, nie ma co sie spodziewac cudow. Jezeli nie pozyskamy nikogo nowego do pomocy to imo Yossi musi zostac na nastepny sezon na zmiane tak jak w tym sezonie
Szkoda tych kilku karnych co nam nie podyktowali bo Robin mialby juz 30+, denerwuje mnie to ze Rooney zdobywa tyle goli z karnych ktorych nawet nie powinno byc. Ale nawet bez tego, Robin spokojnie go przebija w tym sezonie :)
Wiadomo, ze musi jeszcze pare rzeczy poprawic, miedzy innymi wykopy i jak dla mnie nie powinien sie tak bawic pod bramka (kiwki) bo wkoncu sie na tym przejedzie. Mimo wszystko jest juz jednym z najlepszych obecnie bramkarzy mimo tak mlodego wieku
Nie wierze w to co widze. Brak Ramseya w tych kilku meczach na rzecz Rosickiego byl ze wzgledu na zmeczenie !!! ? WTF... Rosa w tym sezonie gra bardzo dobrze a Ramsey.. No coz kazdy wie jak w tym sezonie wyglada Walijczyk. Niech idzie na wypozyczenie i odzyska forme
Dokladnie, O'Neill jest najlepszy. Aston Villa bez niego walczy o utrzymanie a to co robi teraz w Sunderlandzie jest godne podziwu
KanonierChris:
A wszystko to dzialo sie w ostatnich 4 tygodniach... Atkinson to jest porazka w tym sezonie, a United na sile chca mistrzem zrobic
D.Bergkamp:
Pytanie tylko czy on bedzie chcial przejsc do klubu ktory pewnie nawet nie bedzie gral w LE w przyszyl sezonie
HolyArt
Wyprzedziles mnie :) Ja stawiam na 3:1, RvP, Theo i Arteta a dla Wigan Maloney
HolyArt32:
Prosze, sprawdzilem dokladnie w C+Sport o 20:55 zaczyna sie transmisja
v1r88z6:
Do czolowki na pewno zalicza sie jeszcze Hart, i jezeli utrzyma forme taka jaka prezentuje od kilku miesiecy to jeszcze De Gea
Z QPR wcale nie grali zle tylko zawiodla skutecznosc jak i postawa TV
Holyart32: Na C+ na 100% niewiem tylko czy na Gol czy Sport
Gervinho moze i ma drybling ale jakos nie pasuje mi do Arsenalu. W Arsenalu wymienia sie mnostwo podan a Gerinho to jezdziec bez glowy, minie jednego czy dwoch rywali i dalej kiwa
Norad:
Dla Arsenalu czy ogolnie w calym meczu?
Eisz:
Frimpong i Coq nie nadaja sie jeszcze do gry w pierwszym skladzie.
klinka12:
Mam wrazenie, ze z wymienionych wczesniej zawodnikow sciagnie tylko Podolskiego
Popieram Podolskiego, Hazarda, Mville i Vertoghena. Diabiemu bym jeszcze dal szansa, Yossi ostatnie dwa mecze mial swietne ale ogolnie to mnie on nie przekonuje. Do Twojej listy osob na sprzedaz dorzuce jeszcze Vele
Ja juz wole zeby Chelsea wygrala final. Jakos nie trawie tego cwaniaczka Dalglisha, niech go wreszcie zwolnia bo uwaza sie za niewiadomo kogo a przy takim skladzie zajmuja 8 miejsce w lidze. Kpina a nie trener
Dokladnie priorytetem powinien byc nowy napastnik bo nie liczac RvP to nie mamy zadnego innego obecnie. Jakby nie daj Boze RvP przytrafila sie jakas kontuzja to kto go zastapi? Park, Chamakh? Bez przesady, druzyny bijace sie o utrzymanie maja 3 razy lepszych napastnikow od naszych zmiennikow
No prosze, dwoch rezerwowych dostalo szanse i znalezli sie w 11 kolejki :) Ladnie ladnie
No prosze, dwoch rezerwowych dostalo szanse i znalezli sie w 11 kolejki :) Ladnie ladnie
Hmm Luiz popelnia glupie bledy ale mimo wszystko uwazam, ze jest dobry. Dodatkowo jest calkiem grozny w ataku
A nawet lepiej, zarowno Szczesny jak i Hart maja po 12 czystych kont z tym, ze Hart gral 1 mecz wiecej :)
Ja stawiam na 2:0 dla nas. Fajnie jak Szczesny zachowa znowu czyste konto bo chyba niewiele mu do Harta brakuje
Chamakh biegnie bo tylko tam ma okazje. Ja uwazam, ze jeszcze za wczesniej na wpuszczenie Diabiego nawet z lawki. Dalbym mu jeszcze tydzien i niech wejdzie z lawki dopiero na Chelsea. Mam nadzieje, ze wreszcie AoC dostanie szanse i wyjdzie w pierwszym skladzie ale to jest raczej malo prawdopodobne. Drugie zyczenie to zeby Ramsey zaczal na lawce
Niech wraca, bedzie ciekawiej
Bramka na 2:0 ladna, gratulacje od Arshavina dla strzelca pierwszej bramki pozostawie bez komentarza
Bramki nie bylo, zreszta moim zdaniem tam byl dodatkowo foul na bramkarzu
Zostalo 15 punktow do zdobycia a my mamy 5 punktow przewagi. Nie widze innej opcji od utrzymania 3 miejsca tym bardziej patrzac na nasze ostatnie wyniki a na wyniki rywali.
Faktycznie ladna ta asysta
Zreszta narazie to Valencia musi sie w ogole dostac do CL. Bo jak beda grali w lidze tak jak od poczatku tego roku to jeszcze straca zarowno 3 jak i 4 miejsce.
Z tego co sie orientuje to niewazne kto wygra polfinal Atletico czy Valencia to itak beda albo jedni albo drudzy w 1 koszyku
No ladna brameczka :)
Niech wprowadza wreszcie zapisy video bo sedziowanie jest smieszniejsze z miesiaca na miesiac
No oni w ogole maja teraz fajnie Tott ->Barca -->My ---> Barca
Tez uwazam, ze bez sensu zeby Robin odpoczywal. Nie gramy w zadnych pucharach wiec nie ma po czym odpoczywac
Trzeba uwazac bo ostatnio im dobrze idzie. Wygrana z Liv, Stoke czy Utd w tak krotkim odstepie czasu to nie przypadek. A i z Chelsea gdyby nie sedzia mogli zgarnanc 1/3 punkty
Niewiem o jakiej formie mowisz z Zenitu bo nie liczac tej bramki to narazie niczym sie tam nie wykazal na wypozyczeniu
Cala akcja ladna. W Rusku zawsze cenilem to, ze ma zarowno lewa jak i prawa noge dobra. Tak czy inaczej jak dla mnie jego czas w Arsenalu juz sie skonczyl
@Arsenal_1886
Niech sie sprawdza znowu w Rosji to dostaniemy za niego wiecej kasy :)
@Agher
Ruskow lepiej nawet nie probowac zrozumiec
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Piter1908:
Tez jestem zdania, ze O'Neill tego wyroznienia nie dostanie mimo wszystko dla mnie jest niesamowitym trenerem. Jak City wygra lige to - Mancini, gdy Newcastle bedzie w Top 4 to Pardew, jak nic z w/w to kto wie moze nawet Wenger