Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 268 z 274 (komentarze od 10681 do 10720):
KanonierChris:
Niestety nie bedziesz mial kogo bo podobno to cos powaznego, wiec go juz raczej w tym sezonie nie zobaczymy
pelek:
Dzieki faktycznie idzie humor poprawic :D
Prowokacja czy nie, Robin zle sie zachowal. Pewnie Cadwell mu cos powiedziail przy tej ostatniej akcji to Robin odrazu polecial z pretensjami okej mogl wtedy jeszcze nie wytrzymac nerwow ale reke po meczu powinien byl podac tym bardziej, ze podobna sytuacja miala miejsce nie tak dawno temu z RvP i Krulem
Dajcie spokoj, Kulkis wie lepiej. Wenger Out i sciagnanc jakies Koemana czy Beniteza :D
Z Chelsea gramy u siebie, i beda oni po ciezku meczu na Barcelone. Musimy wygrac to spotkanie najlepiej w takim stylu jak na City. Martwi mnie tylko brak Artety, Jacka i Diabiego bo Ramsey w pierwszym skladzie to sredni pomysl
Dzisiaj jestem za dobrym meczem, z jednej strony wole zeby przeszedl Real bo ma wieksze szanse z Barca z drugiej nie chce mi sie ogladac Hiszpanskiego finalu. I mam nadzieje, ze Chelsea odegra sie na Barcelonie i teraz oni wyeliminuja ich w pol finale bo wierze, ze my trzecia pozycje w lidze utrzymamy
Szkoda go
Ciekawe co dokladnie z Arteta i ile bedzie pauzowac
Gratulacje wywalczyc utrzymanie przy takich rywalach jest godne podziwu
Nic trzeba wiezyc w dobry mecz na Chelsea
Gervinho to gra slabo od poczatku sezonu, tylko w meczach towarzyskich mu dobrze szlo
Ogolnie slaby mecz, wyroznic mozna Rosickiego ale tylko i wylacznie za pierwsza polowe bo w drugiej niewidoczny i TV ktory w 90 minucie zbiegal na pozycje Sagny zeby mu pomoc w obronie i po przejeciu odrazu biegl do ataku. Cala reszta zagrala slabo
Samael10:
Santos 5, DJ 3 a Rosicky i Verma 2? Chyba sobie zartujesz ;)
polishbrigadesx:
Mowil komentator dzisiaj, ze 1:12 bylo na Wigan
RvP nie potrafi przegrywac
Czemu on im wszystko gwizdrze..
Czemu on im wszystko gwizdrze..
Czy oni nie potrafia wyjsc z kontra tylko kazda akcja to musi byc atak pozycyjny?
Pogadal sobie Martinez przed meczem, ze bardziej obawia sie sedziego od Arsenalu i przynioslo mu to korzysci
Kpina co on sedziuje..
Przeciez to jest zolta jak nic a tutaj nawet faulu nam nie daje..
Ja itak licze na jakas bramke w 85 minucie i pozniej pojscie za ciosem i w doliczonym czasie na 3:2
Najpierw ten remis trzeba miec zeby bylo co dowozic
Na 3 to TV nie ma szans w powietrzu :P
o.O Theo nic nie grajac zostaje pelne 90 minut
Walcott zejdz
Jest pietka Ramseya :D Musialabyc przynajmniej jedna ;)
Walcott gra totalny piach ale AoC itak wejdzie na max 15 minut ...
Czemu nie AoC
Co Santos znowu zrobil...
Oj Santos Santos
Sagna dzisiaj slabiutko
Ale fart, ze sam konczyl...
Teraz Ramsey ladnie podal do RvP :)
Mimo, ze Ramsey nic nie gra to itak mam przeczucie ze dzisiaj trafi cos :D
Ajj niewiele. Czemu tylko Ramsey zawsze w tyl biega z pilka?
Dobra dawac juz druga polowe :D
E tam, Rosicky nie byl faulowany, Szczesny tak samo wiec nie ma co szukac dziury w calym. Przegrywamy po bledach i tyle
A tak swoja droga widzial ktos sytuacje jak Arteta zlapal kontuzje? Bo niewiem czy akurat pisalem post ale ja nie widzialem co mu sie stalo i nagle zmiana Ramsey za Artete
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wiadomo juz cos co z Arteta?