Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 268 z 274 (komentarze od 10681 do 10720):

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 22:19

Wiadomo juz cos co z Arteta?

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 15:40

KanonierChris:

Niestety nie bedziesz mial kogo bo podobno to cos powaznego, wiec go juz raczej w tym sezonie nie zobaczymy

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 15:30

pelek:

Dzieki faktycznie idzie humor poprawic :D

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 15:26

Prowokacja czy nie, Robin zle sie zachowal. Pewnie Cadwell mu cos powiedziail przy tej ostatniej akcji to Robin odrazu polecial z pretensjami okej mogl wtedy jeszcze nie wytrzymac nerwow ale reke po meczu powinien byl podac tym bardziej, ze podobna sytuacja miala miejsce nie tak dawno temu z RvP i Krulem

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 15:23

Dajcie spokoj, Kulkis wie lepiej. Wenger Out i sciagnanc jakies Koemana czy Beniteza :D

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 13:43

Z Chelsea gramy u siebie, i beda oni po ciezku meczu na Barcelone. Musimy wygrac to spotkanie najlepiej w takim stylu jak na City. Martwi mnie tylko brak Artety, Jacka i Diabiego bo Ramsey w pierwszym skladzie to sredni pomysl

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 17.04.2012, 13:37

Dzisiaj jestem za dobrym meczem, z jednej strony wole zeby przeszedl Real bo ma wieksze szanse z Barca z drugiej nie chce mi sie ogladac Hiszpanskiego finalu. I mam nadzieje, ze Chelsea odegra sie na Barcelonie i teraz oni wyeliminuja ich w pol finale bo wierze, ze my trzecia pozycje w lidze utrzymamy

Komentowany temat: Wilshere nie zagra nawet na Euro 17.04.2012, 13:32

Szkoda go

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 17.04.2012, 13:29

Ciekawe co dokladnie z Arteta i ile bedzie pauzowac

Komentowany temat: Martinez: To nie był przypadek 17.04.2012, 13:27

Gratulacje wywalczyc utrzymanie przy takich rywalach jest godne podziwu

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 16.04.2012, 23:24

Nic trzeba wiezyc w dobry mecz na Chelsea

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 16.04.2012, 23:16

Gervinho to gra slabo od poczatku sezonu, tylko w meczach towarzyskich mu dobrze szlo

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 16.04.2012, 23:09

Ogolnie slaby mecz, wyroznic mozna Rosickiego ale tylko i wylacznie za pierwsza polowe bo w drugiej niewidoczny i TV ktory w 90 minucie zbiegal na pozycje Sagny zeby mu pomoc w obronie i po przejeciu odrazu biegl do ataku. Cala reszta zagrala slabo

Komentowany temat: Impotencja ofensywna kluczem do porażki 1-2 z Wigan! 16.04.2012, 23:06

Samael10:

Santos 5, DJ 3 a Rosicky i Verma 2? Chyba sobie zartujesz ;)

polishbrigadesx:

Mowil komentator dzisiaj, ze 1:12 bylo na Wigan

RvP nie potrafi przegrywac

Czemu on im wszystko gwizdrze..

Czemu on im wszystko gwizdrze..

Czy oni nie potrafia wyjsc z kontra tylko kazda akcja to musi byc atak pozycyjny?

Pogadal sobie Martinez przed meczem, ze bardziej obawia sie sedziego od Arsenalu i przynioslo mu to korzysci

Kpina co on sedziuje..

Przeciez to jest zolta jak nic a tutaj nawet faulu nam nie daje..

Ja itak licze na jakas bramke w 85 minucie i pozniej pojscie za ciosem i w doliczonym czasie na 3:2

Najpierw ten remis trzeba miec zeby bylo co dowozic

Na 3 to TV nie ma szans w powietrzu :P

o.O Theo nic nie grajac zostaje pelne 90 minut

Walcott zejdz

Jest pietka Ramseya :D Musialabyc przynajmniej jedna ;)

Walcott gra totalny piach ale AoC itak wejdzie na max 15 minut ...

Czemu nie AoC

Co Santos znowu zrobil...

Oj Santos Santos

Sagna dzisiaj slabiutko

Ale fart, ze sam konczyl...

Teraz Ramsey ladnie podal do RvP :)

Mimo, ze Ramsey nic nie gra to itak mam przeczucie ze dzisiaj trafi cos :D

Ajj niewiele. Czemu tylko Ramsey zawsze w tyl biega z pilka?

Dobra dawac juz druga polowe :D

E tam, Rosicky nie byl faulowany, Szczesny tak samo wiec nie ma co szukac dziury w calym. Przegrywamy po bledach i tyle

A tak swoja droga widzial ktos sytuacje jak Arteta zlapal kontuzje? Bo niewiem czy akurat pisalem post ale ja nie widzialem co mu sie stalo i nagle zmiana Ramsey za Artete

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady