Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 269 z 274 (komentarze od 10721 do 10760):

Walcott --> AoC
Ramsey ---> Gervinho

Ramsey traci pilke i mu sie niechce wracac...

Al Habsi moglby dostac wreszcie zolta to nie bedzie juz tak przedluzal bo od 20 minuty z kazdym wykopem sie ociaga

Mam nadzieje, ze w drugiej polowie zobaczymy innego RvP

Rosicki nie ma dzisiaj zadnych kompleksow :) Nie obawia sie, ze straci pilke i dobrze

Pawel815:

drhtv.com.pl/drhtv1.html

Ramsey podanie do nikogo :D

Juz dawno nie minelo mi tak szybko 30 minut meczu :D

Rosicky =/

Arteta doznal kontuzji

Ajj DJ :D

I piekna wrzutka Rosy

TV !!!

Wbrew pozora Ramsey moze sie teraz przydac. On nie boi sie uderzyc z za 16

Ale PARADA!!

Ale trzeba przyznac, ze super mecz narazie. Caly czas akcje :) Wyglada jak Tott - Arsenal

RvP znowu glupi blad, niewiem co sie dzieje w tym meczu

Ramsey... Minal jednego mogl wylozyc pilke to chcial kiwac dalej

Co sie stalo w ogole Artecie? Kiedy on zlapal ta kontuzje?

Arteta kontuzja, Dj blad przy drugiej i teraz sprokurowal trzecia

Zarty...

Trzeba zaznaczyc, ze zaczelo sie od fatalnego dosrodkowania RvP

kaziu874:

drhtv.com.pl/drhtv1.html

No Rosa juz dwa ladne odwazne wejscia :) Po jednym z nich wolny i dobra okazja nawet bardzo dobra

Arteta i 1:0? :D

Dobrze, bo ostatnio brakuje mi tych jego strzalow z daleka :)

14DamianAFC:

drhtv.com.pl/drhtv1.html

Grand92:

No ja tak dobrze nie mam ;)

Mico17:

Jestem po formacie kompa, jeszcze nie mialem czasu instalowac Sopa wiec bede w przegladarce ogladac przez DrHTV

Eh jednak pierwsze 25 minut bede musial ogladac na kompie bo telewizor bedzie zajety przez M jak Milosc :P

Okej ide sobie szykowac jakies jedzenie na meczyk. Go Go The Gunners !! :D

Jestem ciekaw czy Yossi zagra 3 dobry mecz pod rzad :) I chcialbym wreszcie zobaczyc AoC'a wiecej niz 10 minut

No i Frimpong bardzo dobrze to skomentowal. Chyba kazdy z poza Anglii sie z nim zgodzi ;)

Komentowany temat: Van Persie i Chamberlain nominowani do nagród PFA 16.04.2012, 20:04

RvP i... hmm ciezko powiedziec, objawieniem jest Sturridge ale taki Aguero jest tylko rok starszy i gral duzo lepiej w tym sezonie wiec stawiam na niego

Jeszcze godzinka.. :D

Dlatego jestem za kara smierci, nie wiem dlaczego jakiemus bandycie mam oplacac z podatkow pobyt w cieplej celi, jedzenie itd

Komentowany temat: Wenger: Wigan i Swansea zmieniają grę 16.04.2012, 17:02

Swansea tez specjalnie duzo bramek nie ma a naprawde przyjemnie oglada sie ich gre :)

Komentowany temat: Van Persie: Nie martwiłem się brakiem goli 16.04.2012, 17:00

RvP wiele razy w tym sezonie wykazal sie geniuszem zapewniajac nam 3 punkty ale nie mozna pominanc reszty skladu bo cala druzyna na te wyniki walczyla.

Fabs126

Pewnie by wygrali ale nie mozna wykluczyc jakiegos remisu czy tez wygranej AV, jakby byli tacy pewni swego nie narazalby sie Young na krytyke i nie probowalby nurkowac :) Takie moje zdanie na ten temat

Ladny drybling Neymara

youtube.com/watch?v=jKdY50sZ0bc&feature=player_embedded

Bigus:

Pierwsza bramka zawsze ma znaczenie, zwlaszcza w takich okolicznosciach. Wygrywajac 1:0 gra sie duzo latwiej, mozna spokojnie grac z konty czyli styl jaki United kocha. I mow co chcesz ale ta bramka miala duze znaczenie. Young bardzo mocno pracuje na opinie nurka w PL, dwa smieszne divy w ostatnich 3 meczach i o dziwo 2 karne + 1 czerwona karta.. Zeby bylo zabawniej obie sytuacje mialy miejsce w pierwszym kwadransie gry. Mnie np nie chce sie wierzyc, w to ze sedzia dal za nic czerwo dla Derrego, karnego z kapelusza i cale zdarzenie mialo miejsce przy metrowym spalonym. Troche za duzo tych pomylek jak na jedna akcje. I patrz na ostatni miesiac, nalezal sie karny dla Fulham pod koniec meczu (pewnie Utd stracili by wtedy 2 punkty) a w meczach z QPR i AV moglo byc roznie gdyby nie te pomylki.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady