Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 269 z 274 (komentarze od 10721 do 10760):
Ramsey traci pilke i mu sie niechce wracac...
Al Habsi moglby dostac wreszcie zolta to nie bedzie juz tak przedluzal bo od 20 minuty z kazdym wykopem sie ociaga
Mam nadzieje, ze w drugiej polowie zobaczymy innego RvP
Rosicki nie ma dzisiaj zadnych kompleksow :) Nie obawia sie, ze straci pilke i dobrze
Pawel815:
drhtv.com.pl/drhtv1.html
Ramsey podanie do nikogo :D
Juz dawno nie minelo mi tak szybko 30 minut meczu :D
Rosicky =/
Arteta doznal kontuzji
Ajj DJ :D
I piekna wrzutka Rosy
TV !!!
Wbrew pozora Ramsey moze sie teraz przydac. On nie boi sie uderzyc z za 16
Ale PARADA!!
Ale trzeba przyznac, ze super mecz narazie. Caly czas akcje :) Wyglada jak Tott - Arsenal
RvP znowu glupi blad, niewiem co sie dzieje w tym meczu
Ramsey... Minal jednego mogl wylozyc pilke to chcial kiwac dalej
Co sie stalo w ogole Artecie? Kiedy on zlapal ta kontuzje?
Arteta kontuzja, Dj blad przy drugiej i teraz sprokurowal trzecia
Zarty...
Trzeba zaznaczyc, ze zaczelo sie od fatalnego dosrodkowania RvP
kaziu874:
drhtv.com.pl/drhtv1.html
No Rosa juz dwa ladne odwazne wejscia :) Po jednym z nich wolny i dobra okazja nawet bardzo dobra
Arteta i 1:0? :D
Dobrze, bo ostatnio brakuje mi tych jego strzalow z daleka :)
14DamianAFC:
drhtv.com.pl/drhtv1.html
Grand92:
No ja tak dobrze nie mam ;)
Mico17:
Jestem po formacie kompa, jeszcze nie mialem czasu instalowac Sopa wiec bede w przegladarce ogladac przez DrHTV
Eh jednak pierwsze 25 minut bede musial ogladac na kompie bo telewizor bedzie zajety przez M jak Milosc :P
Okej ide sobie szykowac jakies jedzenie na meczyk. Go Go The Gunners !! :D
Jestem ciekaw czy Yossi zagra 3 dobry mecz pod rzad :) I chcialbym wreszcie zobaczyc AoC'a wiecej niz 10 minut
No i Frimpong bardzo dobrze to skomentowal. Chyba kazdy z poza Anglii sie z nim zgodzi ;)
RvP i... hmm ciezko powiedziec, objawieniem jest Sturridge ale taki Aguero jest tylko rok starszy i gral duzo lepiej w tym sezonie wiec stawiam na niego
Jeszcze godzinka.. :D
Dlatego jestem za kara smierci, nie wiem dlaczego jakiemus bandycie mam oplacac z podatkow pobyt w cieplej celi, jedzenie itd
Swansea tez specjalnie duzo bramek nie ma a naprawde przyjemnie oglada sie ich gre :)
RvP wiele razy w tym sezonie wykazal sie geniuszem zapewniajac nam 3 punkty ale nie mozna pominanc reszty skladu bo cala druzyna na te wyniki walczyla.
Fabs126
Pewnie by wygrali ale nie mozna wykluczyc jakiegos remisu czy tez wygranej AV, jakby byli tacy pewni swego nie narazalby sie Young na krytyke i nie probowalby nurkowac :) Takie moje zdanie na ten temat
Ladny drybling Neymara
youtube.com/watch?v=jKdY50sZ0bc&feature=player_embedded
Bigus:
Pierwsza bramka zawsze ma znaczenie, zwlaszcza w takich okolicznosciach. Wygrywajac 1:0 gra sie duzo latwiej, mozna spokojnie grac z konty czyli styl jaki United kocha. I mow co chcesz ale ta bramka miala duze znaczenie. Young bardzo mocno pracuje na opinie nurka w PL, dwa smieszne divy w ostatnich 3 meczach i o dziwo 2 karne + 1 czerwona karta.. Zeby bylo zabawniej obie sytuacje mialy miejsce w pierwszym kwadransie gry. Mnie np nie chce sie wierzyc, w to ze sedzia dal za nic czerwo dla Derrego, karnego z kapelusza i cale zdarzenie mialo miejsce przy metrowym spalonym. Troche za duzo tych pomylek jak na jedna akcje. I patrz na ostatni miesiac, nalezal sie karny dla Fulham pod koniec meczu (pewnie Utd stracili by wtedy 2 punkty) a w meczach z QPR i AV moglo byc roznie gdyby nie te pomylki.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Walcott --> AoC
Ramsey ---> Gervinho