Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 218 z 270 (komentarze od 8681 do 8720):

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 17:07

Dawid
A czy ja mówię, że każdy? Pokaż mi w ktorym miejscu.
Po prostu podałem przykłady ktore świadcza o tym, że NIE KAŻDY rezerwowy jest rezerwowym dlatego, że jest słaby i z tego powodu nie sprawdzi się w innym klubie.
A ty z Moratą przyjmujesz to za pewnik - jest rezerwowym = jest za słaby.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 16:59

Dawid
A co ma Depay do Henryego?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 16:58

Fabs
Nie, ale kilkanaście funtow milionow wtedy za Henrego to była naprawde duża suma.

Jakby w tamtym czasie istniało k.com to pewnie kazdy by cisnął po Wengerze ze sprowadza za taki szmal niewypal z ligi włoskiej.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 16:50

DawidAL
"No właśnie, skoro mało gra w podstawowym składzie, to chyba coś o tym świadczy?"

No o czym to niby świadczy? Że jest za słaby i nie sprawdzi się w AFC?
Dwaj najlepsi napastnicy w historii Arsenalu przed transferem do nas mieli w swoich klubach status rezerwowych/niewypałów...

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 15:54

Ta, Walcott i drybling :D Dobre, naprawde dobre

hot
Ja sie zgadzam z tym, że dobra gra z Walcottem albo podobnym napastnikiem jest możliwa, ale fakty są takie że u nas zdarzała się bardzo rzadko. W większości spotkań Theo na ataku nie dawał nam absolutnie nic i kończył postkania ze statami typu mniej niż 10 podan i 1 niecelny strzał na bramke dlatego moim zdaniem w ogólnym rozrachunku lepiej wychodziliśmy grając na szpicy z Giroudem.

"To właśnie z nim w składzie Arsenal grał najlepszy football od lat, a na dodatek notował też świetne wyniki."
O czym Ty mówisz? Jaki najlepszy futbol od lat? 1 mecz z united gdzie wcale nie mieliśmy jakoś dużo sytiacji podbramkowych tylko wykorzystaliśmy co mieliśmy na początku to najlepszy futbol od lat? Dej pan spokoj

MG
Ten najlepszy mecz sezonu to było wykorzystanie 3 sytuacji w 20 minut a potem nuda, nuda i nuda bo nie potrafiliśmy sobie nic wykreować do końca meczu.

hot
"Walcott też miał nie pasować, kiedy grał na środku ataku."
O matko a Ty nadal uważasz że on dobrze grał u nas na ataku? Przecież do tego sezonu zazwyczaj grał na ŚN fatalnie, miał może kilka przebłysków, w tym sezonie znów zaczął słabo, zagrał maksymalnie KILKA dobrych spotkań, potem kontuzja i znowu dno. Walcott na ataku to kompletny niewypał.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 01:15

platinum
O to chodzi w okienkach transferowych. Byle jakie źródło rzuci jakąś plotką = całe masy kibiców jarają się wymyślonym transferem i tworzą swoje wizje Arsenalu z nowym zawodnikiem

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 00:59

Simao
Może jakby grali razem. Ale raczej nie będą

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 00:57

anty
zdecydowanie spec

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 00:49

Myślę, że z oceną tego czy Vardy się sprawdzi czy nie trzeba poczekać do czasu aż swoją opinię wygłosi hot

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 00:32

Krzysiu wrócił

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 23:51

klub z jednej koszulki ma około 10 funtów

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 23:24

Wydaliśmy ledwo 50 baniek? to 5x wiecej niż w zeszłym sezonie, nie spodziewajcie sie fajerwerków

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 22:10

Hah, co, myśleliscie ze Wenger ruszy na łowy i sprowadzi nam jakiegos top class napastnika za grube pieniądze? Przecież to Wenger, Vardy to transfer w jego typie

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 21:39

AVP
Ta, i grając jednym napastnikiem będziemy mieli w kadrze Girouda, Vardyego, Morate i Welbecka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 21:31

AVP
To że Wenger wybrał Aube czy Igłe to trochę za mocno powiedziane. Nawet nie wiadomo czy było realne zainteresowanie z naszej strony, zresztą wiele klubów ich chciało, nie tylko my

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 20:37

"Ty pewno tak jak mistique, nawet jak Wenga zdobedzie majstra to pozostaniesz WengerOutem :P
"
Oczywiście, że jeden sukces nie przyćmi mi 10 lat porażek

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 20:07

jak można 2 miesiace pisac kogo by sie chcialo w Arsenalu

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 18:28

Nie kłóćcie się z hotem, on ma racje

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:59

Ciekawe co na to Adu

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:58

MG
To musisz kogoś innego zapytać :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:50

używki są dla ludzi nieszczęśliwych

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:19

Kondi
Pierwsze słysze o takiej teorii

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:16

mistique
Aaaaa baby to tak mają że dużo gadają a to nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:11

mistique, impre
To jest właśnie ten probem. Czy młoda 25 letnia kobieta będzie chciała poślubić faceta któremu za 5 lat przestanie stawać? ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 00:03

mlodykanonier123
musisz do admina napisać
np. tego
kanonierzy.com/profile_id-27772_Dancer.shtml

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 23:54

Oho, Czeczenia jaka wpadka. Widać nawet najlepszym sie zdarza

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 23:23

imprecis
Ale żone z 10 lat młodsza wtedy nie? Bo 35 to już bliżej niż dalej

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 23:22

macc
Nie, nie próbowałem jeszcze nigdy nikogo zabić

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 22:58

macc
Tak, mój

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 22:55

Człowieka wcale nie jest tak łatwo zabić jednym uderzeniem w głowe nawet

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 22:33

Craz
Tak

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 12:54

Messi przy stoke to by nie pograł

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 12:53

Van Persie był drugą osobą na świecie która złamała mi serce.
Pierwszą był Fabregas

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 12:12

"Lepiej oddać swojego kapitana za 24 bańki do największego przeciwnika, któremu on wygra majstra. To jest "mądrość"."

Cała mądrość naszego wspaniałego Wengera :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 11:30

ja słyszałem że mamy pińcet milionów do wydania i kupimy 9 graczy

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 01:26

Długi czas myślałem że Irlandia Pólnocna to będzie łatwy start. Im bliżej Euro tym bardziej się obawiam wpadki

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 02.06.2016, 00:39

Czeczenia
Ale ta Holandia sprzed 2 lat to jednak całkiem inna.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady