Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 220 z 270 (komentarze od 8761 do 8800):
AvP
To chyba Wengersteje od 10 lat ignorują fakty i nie akceptują rzeczywistośći. Bo gdyby tak nie było to już by dawno byli outami :P
Albo jak sobie przypomne przegrany 1-2 mecz z United na Emirates w 11/12 to mnie wuj strzela...
Przegrywaliśmy 0-1, wyciągneliśmy na 1-1 po akcji AoC i RvP i jaka reakcja Wengera? Ściąga naszego najlepszywnego ofensywnego grajka oprocz RvP i wpuszcza grubaska Arszawina... To dziwne, ale wtedy realnie AoC w porównaniu do tego co teraz był kozakiem.
Nawet nasz kapitan skwitował tą zmiane niecenzuralnym słowem co zarejestrowały kamery i jak tu wierzyć w takiego człowieka? Ściągnięcie Oxa w tamtym meczu to był jawny sabotaż i to się Wengerowi za czesto zaczelo zdarzac
Ja zacząłem tracić wiarę w Wengera w 2011 roku. Wyprzedał pół składu i musiał dostać 2-8 od United zeby sobie uswiadomic ze musi dokonac transferów. Panic buy, jakos się ogarnęliśmy, ale co wtedy jeszcze było? Papcio katował Ramseya który nie grał KOMPLETNIE NIC (0!!!!) na 10, a Rosa i Benayoun na ławce. Dopiero potem poszedł po rozum do głowy, zaczął dawac im szanse i uratowali nam miejsce w LM. Do tego regularne bęcki z topem, masa niezrozumiałych decyzji kadrowych, brak potrzebnych wzmocnień, pamiętne wejście w sezon z dwoma (2) nominanymi ŚO, transfery przeprowadzane po rozpoczęciu sezonu albo w zime zamiast przed okresem przygotowawczym. Tego już za dużo
Ogólnie Wengersteje są bardzo kulturalni.
Czesto niestety brakuje im rzetelnych argumentów w dyskusjach i czasem wymyślają jakies niestworzone historie, no ale wiadomo że cięzko jest merytorycznie bronić takiego trenera jak Wenger :D
hot
Myślę, że więcej zespołów murujących urywa punkty z Brarcą niż grających otwarta pilke.
My gramy otwarta pilke i nasz bilans w XXI wieku z Barca to wygrana, remis i 5 porażek
"Na osiem ostatnich meczów z FCB ekipa Simeone przegrała siedem i wygrała jeden. Myliłem się? Na razie wychodzi na to, że jednak mam rację. "
A może to kwestia kadr obu zespołów a nie taktyki? :P
hot
"Wymienienie moich wszystkich racji zajęłoby mi kilka lub kilkanaście godzin. "A ja mam wrazenie ze żadna Ci nie przychodzi do głowy :)
AvP
Hah, jak wengersteje potrafią odwracać kota ogonem :P
Ja nie akceptuje faktów i jestem marzycielem, bo bardzo cenię pracę Simeone i uważam go za lepszego trenera niż Wenger, to kim Ty jesteś pisząc o wygranych w lidze i LM? :D
Zresztą nie jestem zdecydowanie z osób które wierzą w to, że Cholo obejmie Arsenal, więc mi nie wmawiaj takich rzeczy. Po prostu go lubie
Wtedy faktycznie Wengeroutyzm nie będzie miał prawa istnieć. Chyba że w innym klubie :P
"Na szczęście jak podaje WHO, Światowa Organizacja Zdrowia, do czerwca roku 2017, świat ma być całkowicie wyleczony z tej choroby."
WENGEROWI SIĘ KOŃCZY KONTRAKT?! HURAAAAAAA
hot
Martial, Cech na 100% nie trafi do AFC, "Dżaka", coś było niedawno z sygnalizacją zmiany w meczu chyba Borussia LFC, nie pamiętam dokładnie ale na bank strzeliłes jakąś gafę o której pewnie sam wiesz :P To już masz 4
Teraz dawaj przynajmniej 50 przykładów gdzie miałeś racje w dyskusji
Oblak
Bellerin, Godin, Koscielny, Luis
Gabi, Cazorla
Sanchez, Ozil, Koke
Griezmann
Tak na szybko bym widział zestawienie składów AFC i Atleti
6 Atleti, 5 Arsenal
hot
"Zależy jak na to spojrzeć. Mowa zawsze była o 99%. Myślę, że wskaźnik poszedł w dół zaledwie o 5-6 procent. To nadal wybitny rezultat i nie ukrywam, że mam zamiar go podtrzymać."
Jeśli obecnie Twój wskaźnik nieomylności to 95%, pomyliłeś się powiedzmy 5 razy, to wymień mi te 95 przykładów w których miałeś racje podczas dyskusji na tej stronie :)
Czeczenia
Ale fakt, że obaj nic nie wygrali w tym sezonie to nie jest żaden kontrargument do tezy że Simeone > Wenger. Naprawdę żaden
imprecis
"Ja jednak wolę Arsenal, który odpada w 1/8 niż dochodzi do finałów i gra przez cały sezon najnudniejszy football na świecie."
A ja jestem przekonany, że wiekszym podowdem do radości byłoby wygranie LM/ligi męcząc mecze po 1-0 czy 2-1 niż granie takiego pseudoładnego futbolu jak teraz i nieustanne porażki na wszystkich istotnych frontach.
Jak my ogrywamy Bayern murując całe spotkanie i oddając z 5x mniej strzałów na bramkę iż Bawarczycy to Wenger jest taktycznym geniuszem, jak Simeone tak robi z dużo lepszymi wynikami to zabija futbol :)
MG
Nie no, to teraz od hota to był chyba trolling :D
hot
Niestety już kilka sytuacji boleśnie zdruzgotało Twoją nieomylność ;/
"Ty brzmisz jakbyś znał Wengera osobiście."
A Ty ZAWSZE brzmisz jakbyś znał wszystkich, wszystko wiedział i był nieomylny. I takie coś mi zarzucasz? :D
Czeczenia
To w jakim celu przytoczyłeś ten jak widać bezwartościowy fakt, że obaj nic nie wygrali?
Ja też tylko o faktach :)
simpllemann
Liga Europy, Puchar Uefa, to mi wyszedł Puchar Europy :D Tak czy siak chyba wiadomo o co chodzi, mój błąd
Czeczenia
A ja powiem, że przez 5 lat pracy w Atletico zdobył tyle samo trofeów co Wenger od sezonu 2004/2005.
W dodatku trofea Simeone sa dużo bardziej wartściowe - m.in. 1 mistrzostwo ligi, Puchar Europy, superpuchar, a Wenger 3x FA Cup i 2x tarcza.
I kto lepiej wypada?
imprecis
O możliwościach finansowych Arsenalu to ja słyszę co sezon od wielu lat. Już kilka sezonów temu (2 lub 3 z tego co pamiętam) zostało powiedziane, że stać nas na każdego piłkarza z wyjątkiem Messiego, Ronaldo i tam Belea czy Neymara. I co? I Ozil, Alexis i Cech przez 3 lata
AvP
"Nagle wszyscy się martwią o kasę a "skąpy Wenger" nie. "
Nie. Tu nie chodzi o to, że my się martwimy o kasę. Tu chodzi o to, że znamy Wengera na tyle dobrze, aby wiedzieć że on takiej kasy nie wyda. Bo przecież nie pożegna swoich pupilków i nie zablokuje im rozwoju sprowadzając za spora kasę uznane gwiazdy
A z Realem to Atleti akurat zagrało ładnie
imprecis
Tylko że to jest nierealne, żeby w 1 okienko kupić ŚP, napastnika, LO i ŚO. I to jeszcze wszystkich klasowych. zbyt długo kibicuje temu klubowy zeby uwierzyc w takie bajeczki
imprecis
Tylko że Wenger zdecydowanie nie preferuje grania na wrzutki, a Giroud nie jest topowym napastnikiem na którym mozna oprzec druzyne walczaca o LM i Puchar Premier League. Nie z gościem który się zacina na 3 miesiące, jest bardzo wolny, słabo drybluje i średnio wykancza akcje nogami
imprecis
ja myślę, że u nas dużo bardziej niż kreowanie sytuacji leży wykorzystywanie. dlatego musem jest napastnik
Po co wy na siłe chcecie Rodrigueza skoro mamy dobrego Nacho i jako tako średniego Gibbsa? Priorytety to napastnik i środkowy obrońca
"Dopóki Wenger stoi za sterami, dopóty Arsenal nie zostanie zepchnięty do środka tabeli. "
To prawda, ale ja bym jeszcze na koniec dodał, że nie wygra również ligi ani ligi mistrzów
AvP
Argumentacja czemu Wenger jest dobry wg niektórych Wengerstayów jest czasem tak kuriozalna że nie sposób tego nie uznać za trolling :D
Ja w życiu powinienem mieć dwie sprawy sądowe i kilka mandatów. Dzięki wyrozumiałości i ludzkiemu podejściu panów policjantów nie dostałem nic. Nawet 1 mandatu przez całe życie.
Dlatego KOCHAJMY POLICJE!
KP 100%
"Rafson95, Gabriel grał tak samo w Villarreal. Ani nie rozumiem skąd takie stwierdzenie, ani na czym je opierasz. Ile razy oglądałeś go w Villarreal? Ja widziałem kilka spotkań Gabriela przed transferem do Arsenalu i grał podobnie w kratkę jak w Arsenalu. "
To była pośrednia odpowiedź na tezę jednego z użytkowników, który stwierdził że każdy piłkarz za 1 wyjątkiem odchodzący z Arsenalu zaliczył po odejściu regres i ogólnie to Wenger ma taki zbawienny wpływ na gre poszczególnych zawodnikow.
Gabriel - kolejny zawodnik który zaliczył regres pod Wengerem. TO nie przypadek, to Francuz tak wpływa na zawodnikow
Simao12
Tak się widze znasz jak i imprecis
bundesliga.de/de/liga/news/infografik-die-top-11-der-saison.jsp
Na pewno Xhaki nigdy nie było w oficjalnej XI sezonu??
-------------Cech-----------
Bellerin-Benatia-Koulibaly-Rodriguez
-------Xhaka----Kante-----------
Sanchez----Ozil-----Reus
----------Higuain-----------
A może taki???
No, i to był zdaje się jedyny raz kiedy Xhaka tam gościł
mistique
To daj link do tej jedenastki z tego sezonu jak uważasz, że tam był :)
Fanatic
A messi i ronaldo gdzie
Imprecis
Wczoraj pisałeś, że Xhaka 2x z rzędu był w 11 sezonu Bundesligi. Ponawiam pytanie, w których niby sezonach??
skrobinho
Właśnie w tym sezonie go nie było.
Neuer, Alaba, Boateng, Hummels, Piszczek, Vidal, Reus, Mkhitaryan, Kagawa, Lewandowski, Hernandez
To jest oficjalna 11 sezonu ze strony bundesliga.com/en/fanzone/Team-of-the-season-1516-results/
"ArsenalWin2016 - gość 2 razy z rzędu był w 11 sezonu Bundesligi...Nic mu nie dodaję. "
W których latach?
Bellerin w kadrze na Euro? To pewnie zaraz transfer do Barcelony :D
z Oxem to jest w ogóle taka śmieszna sprawa, że Podol w swoim pierwszym sezonie w AFC zrobił lepsze gole/asysty niż AoC przez 5 lat
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A majstersztyk taktyczny Wengera?
Mecz z Napoli we Włoszech w fazie grupowej LM przegrany 0-2. Nie pamiętam który sezon.
Potrzebowali 3-0 żeby nas wygryźć z LM, wiadomo było że będą grali wysokim pressingiem, że będzie dużo miejsca na kontrataki, Napoli ma bardzo duże boisko (największe dopuszczalne wymiary) i jaki Wenger dobiera skład? 5 środkowych pomocnikow i powolny Giroud w ataku... Nie udała się nam chyba żadna kontra mimo połaci wolnej przestrzeni, niszczyli nas w każdym aspekcie, nie istnieliśmy w ogole na boisku i CUDEM skończyło się tylko 0-2.
Aż mnie nerwy biorą jak myśle o naszym kochanym treneiro...
Jakim cudem można być Wengerstejem? :((