Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 220 z 270 (komentarze od 8761 do 8800):

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 22:52

A majstersztyk taktyczny Wengera?
Mecz z Napoli we Włoszech w fazie grupowej LM przegrany 0-2. Nie pamiętam który sezon.
Potrzebowali 3-0 żeby nas wygryźć z LM, wiadomo było że będą grali wysokim pressingiem, że będzie dużo miejsca na kontrataki, Napoli ma bardzo duże boisko (największe dopuszczalne wymiary) i jaki Wenger dobiera skład? 5 środkowych pomocnikow i powolny Giroud w ataku... Nie udała się nam chyba żadna kontra mimo połaci wolnej przestrzeni, niszczyli nas w każdym aspekcie, nie istnieliśmy w ogole na boisku i CUDEM skończyło się tylko 0-2.
Aż mnie nerwy biorą jak myśle o naszym kochanym treneiro...
Jakim cudem można być Wengerstejem? :((

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 22:46

AvP
To chyba Wengersteje od 10 lat ignorują fakty i nie akceptują rzeczywistośći. Bo gdyby tak nie było to już by dawno byli outami :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 22:45

Albo jak sobie przypomne przegrany 1-2 mecz z United na Emirates w 11/12 to mnie wuj strzela...
Przegrywaliśmy 0-1, wyciągneliśmy na 1-1 po akcji AoC i RvP i jaka reakcja Wengera? Ściąga naszego najlepszywnego ofensywnego grajka oprocz RvP i wpuszcza grubaska Arszawina... To dziwne, ale wtedy realnie AoC w porównaniu do tego co teraz był kozakiem.
Nawet nasz kapitan skwitował tą zmiane niecenzuralnym słowem co zarejestrowały kamery i jak tu wierzyć w takiego człowieka? Ściągnięcie Oxa w tamtym meczu to był jawny sabotaż i to się Wengerowi za czesto zaczelo zdarzac

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 22:39

Ja zacząłem tracić wiarę w Wengera w 2011 roku. Wyprzedał pół składu i musiał dostać 2-8 od United zeby sobie uswiadomic ze musi dokonac transferów. Panic buy, jakos się ogarnęliśmy, ale co wtedy jeszcze było? Papcio katował Ramseya który nie grał KOMPLETNIE NIC (0!!!!) na 10, a Rosa i Benayoun na ławce. Dopiero potem poszedł po rozum do głowy, zaczął dawac im szanse i uratowali nam miejsce w LM. Do tego regularne bęcki z topem, masa niezrozumiałych decyzji kadrowych, brak potrzebnych wzmocnień, pamiętne wejście w sezon z dwoma (2) nominanymi ŚO, transfery przeprowadzane po rozpoczęciu sezonu albo w zime zamiast przed okresem przygotowawczym. Tego już za dużo

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 22:23

Ogólnie Wengersteje są bardzo kulturalni.
Czesto niestety brakuje im rzetelnych argumentów w dyskusjach i czasem wymyślają jakies niestworzone historie, no ale wiadomo że cięzko jest merytorycznie bronić takiego trenera jak Wenger :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 21:19

hot
Myślę, że więcej zespołów murujących urywa punkty z Brarcą niż grających otwarta pilke.
My gramy otwarta pilke i nasz bilans w XXI wieku z Barca to wygrana, remis i 5 porażek

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 21:12

"Na osiem ostatnich meczów z FCB ekipa Simeone przegrała siedem i wygrała jeden. Myliłem się? Na razie wychodzi na to, że jednak mam rację. "

A może to kwestia kadr obu zespołów a nie taktyki? :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:39

hot
"Wymienienie moich wszystkich racji zajęłoby mi kilka lub kilkanaście godzin. "A ja mam wrazenie ze żadna Ci nie przychodzi do głowy :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:37

AvP
Hah, jak wengersteje potrafią odwracać kota ogonem :P
Ja nie akceptuje faktów i jestem marzycielem, bo bardzo cenię pracę Simeone i uważam go za lepszego trenera niż Wenger, to kim Ty jesteś pisząc o wygranych w lidze i LM? :D
Zresztą nie jestem zdecydowanie z osób które wierzą w to, że Cholo obejmie Arsenal, więc mi nie wmawiaj takich rzeczy. Po prostu go lubie

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:27

Wtedy faktycznie Wengeroutyzm nie będzie miał prawa istnieć. Chyba że w innym klubie :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:27

"Na szczęście jak podaje WHO, Światowa Organizacja Zdrowia, do czerwca roku 2017, świat ma być całkowicie wyleczony z tej choroby."
WENGEROWI SIĘ KOŃCZY KONTRAKT?! HURAAAAAAA

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:25

hot
Martial, Cech na 100% nie trafi do AFC, "Dżaka", coś było niedawno z sygnalizacją zmiany w meczu chyba Borussia LFC, nie pamiętam dokładnie ale na bank strzeliłes jakąś gafę o której pewnie sam wiesz :P To już masz 4
Teraz dawaj przynajmniej 50 przykładów gdzie miałeś racje w dyskusji

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:19

Oblak
Bellerin, Godin, Koscielny, Luis
Gabi, Cazorla
Sanchez, Ozil, Koke
Griezmann

Tak na szybko bym widział zestawienie składów AFC i Atleti

6 Atleti, 5 Arsenal

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:14

hot
"Zależy jak na to spojrzeć. Mowa zawsze była o 99%. Myślę, że wskaźnik poszedł w dół zaledwie o 5-6 procent. To nadal wybitny rezultat i nie ukrywam, że mam zamiar go podtrzymać."

Jeśli obecnie Twój wskaźnik nieomylności to 95%, pomyliłeś się powiedzmy 5 razy, to wymień mi te 95 przykładów w których miałeś racje podczas dyskusji na tej stronie :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 20:11

Czeczenia
Ale fakt, że obaj nic nie wygrali w tym sezonie to nie jest żaden kontrargument do tezy że Simeone > Wenger. Naprawdę żaden

imprecis
"Ja jednak wolę Arsenal, który odpada w 1/8 niż dochodzi do finałów i gra przez cały sezon najnudniejszy football na świecie."
A ja jestem przekonany, że wiekszym podowdem do radości byłoby wygranie LM/ligi męcząc mecze po 1-0 czy 2-1 niż granie takiego pseudoładnego futbolu jak teraz i nieustanne porażki na wszystkich istotnych frontach.
Jak my ogrywamy Bayern murując całe spotkanie i oddając z 5x mniej strzałów na bramkę iż Bawarczycy to Wenger jest taktycznym geniuszem, jak Simeone tak robi z dużo lepszymi wynikami to zabija futbol :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:58

MG
Nie no, to teraz od hota to był chyba trolling :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:54

hot
Niestety już kilka sytuacji boleśnie zdruzgotało Twoją nieomylność ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:47

"Ty brzmisz jakbyś znał Wengera osobiście."
A Ty ZAWSZE brzmisz jakbyś znał wszystkich, wszystko wiedział i był nieomylny. I takie coś mi zarzucasz? :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:47

Czeczenia
To w jakim celu przytoczyłeś ten jak widać bezwartościowy fakt, że obaj nic nie wygrali?
Ja też tylko o faktach :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:36

simpllemann
Liga Europy, Puchar Uefa, to mi wyszedł Puchar Europy :D Tak czy siak chyba wiadomo o co chodzi, mój błąd

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:29

Czeczenia
A ja powiem, że przez 5 lat pracy w Atletico zdobył tyle samo trofeów co Wenger od sezonu 2004/2005.
W dodatku trofea Simeone sa dużo bardziej wartściowe - m.in. 1 mistrzostwo ligi, Puchar Europy, superpuchar, a Wenger 3x FA Cup i 2x tarcza.
I kto lepiej wypada?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 19:08

imprecis
O możliwościach finansowych Arsenalu to ja słyszę co sezon od wielu lat. Już kilka sezonów temu (2 lub 3 z tego co pamiętam) zostało powiedziane, że stać nas na każdego piłkarza z wyjątkiem Messiego, Ronaldo i tam Belea czy Neymara. I co? I Ozil, Alexis i Cech przez 3 lata


AvP
"Nagle wszyscy się martwią o kasę a "skąpy Wenger" nie. "
Nie. Tu nie chodzi o to, że my się martwimy o kasę. Tu chodzi o to, że znamy Wengera na tyle dobrze, aby wiedzieć że on takiej kasy nie wyda. Bo przecież nie pożegna swoich pupilków i nie zablokuje im rozwoju sprowadzając za spora kasę uznane gwiazdy

A z Realem to Atleti akurat zagrało ładnie

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 18:53

imprecis
Tylko że to jest nierealne, żeby w 1 okienko kupić ŚP, napastnika, LO i ŚO. I to jeszcze wszystkich klasowych. zbyt długo kibicuje temu klubowy zeby uwierzyc w takie bajeczki

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 18:37

imprecis
Tylko że Wenger zdecydowanie nie preferuje grania na wrzutki, a Giroud nie jest topowym napastnikiem na którym mozna oprzec druzyne walczaca o LM i Puchar Premier League. Nie z gościem który się zacina na 3 miesiące, jest bardzo wolny, słabo drybluje i średnio wykancza akcje nogami

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 18:12

imprecis
ja myślę, że u nas dużo bardziej niż kreowanie sytuacji leży wykorzystywanie. dlatego musem jest napastnik

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 17:50

Po co wy na siłe chcecie Rodrigueza skoro mamy dobrego Nacho i jako tako średniego Gibbsa? Priorytety to napastnik i środkowy obrońca

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 15:27

"Dopóki Wenger stoi za sterami, dopóty Arsenal nie zostanie zepchnięty do środka tabeli. "

To prawda, ale ja bym jeszcze na koniec dodał, że nie wygra również ligi ani ligi mistrzów

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 31.05.2016, 13:47

AvP
Argumentacja czemu Wenger jest dobry wg niektórych Wengerstayów jest czasem tak kuriozalna że nie sposób tego nie uznać za trolling :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 21:37

Ja w życiu powinienem mieć dwie sprawy sądowe i kilka mandatów. Dzięki wyrozumiałości i ludzkiemu podejściu panów policjantów nie dostałem nic. Nawet 1 mandatu przez całe życie.
Dlatego KOCHAJMY POLICJE!
KP 100%

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 17:58

"Rafson95, Gabriel grał tak samo w Villarreal. Ani nie rozumiem skąd takie stwierdzenie, ani na czym je opierasz. Ile razy oglądałeś go w Villarreal? Ja widziałem kilka spotkań Gabriela przed transferem do Arsenalu i grał podobnie w kratkę jak w Arsenalu. "
To była pośrednia odpowiedź na tezę jednego z użytkowników, który stwierdził że każdy piłkarz za 1 wyjątkiem odchodzący z Arsenalu zaliczył po odejściu regres i ogólnie to Wenger ma taki zbawienny wpływ na gre poszczególnych zawodnikow.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 17:10

Gabriel - kolejny zawodnik który zaliczył regres pod Wengerem. TO nie przypadek, to Francuz tak wpływa na zawodnikow

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 15:56

Simao12
Tak się widze znasz jak i imprecis

bundesliga.de/de/liga/news/infografik-die-top-11-der-saison.jsp

Na pewno Xhaki nigdy nie było w oficjalnej XI sezonu??

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 15:43

-------------Cech-----------
Bellerin-Benatia-Koulibaly-Rodriguez
-------Xhaka----Kante-----------
Sanchez----Ozil-----Reus
----------Higuain-----------

A może taki???

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 15:41

No, i to był zdaje się jedyny raz kiedy Xhaka tam gościł

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 15:40

mistique
To daj link do tej jedenastki z tego sezonu jak uważasz, że tam był :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 15:26

Fanatic
A messi i ronaldo gdzie

Imprecis
Wczoraj pisałeś, że Xhaka 2x z rzędu był w 11 sezonu Bundesligi. Ponawiam pytanie, w których niby sezonach??

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 29.05.2016, 23:44

skrobinho
Właśnie w tym sezonie go nie było.
Neuer, Alaba, Boateng, Hummels, Piszczek, Vidal, Reus, Mkhitaryan, Kagawa, Lewandowski, Hernandez

To jest oficjalna 11 sezonu ze strony bundesliga.com/en/fanzone/Team-of-the-season-1516-results/

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 29.05.2016, 23:08

"ArsenalWin2016 - gość 2 razy z rzędu był w 11 sezonu Bundesligi...Nic mu nie dodaję. "

W których latach?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 29.05.2016, 17:35

Bellerin w kadrze na Euro? To pewnie zaraz transfer do Barcelony :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 29.05.2016, 16:22

z Oxem to jest w ogóle taka śmieszna sprawa, że Podol w swoim pierwszym sezonie w AFC zrobił lepsze gole/asysty niż AoC przez 5 lat

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady