Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 221 z 270 (komentarze od 8801 do 8840):
imprecis
Nasri, Fabregas, RvP, Adebayor. Cała ta czwórka w klasyfikacji kanadyjskiej wykręciła lepsze cyferki w pierwszym sezonie w nowym klubie niż w swoim ostatnim sezonie w Arsenalu
pierre
Też mam takie wrażenie. WYbierał prawy róg, przerzucał ciężar ciała na prawą nogę a jak juz widzial ze strzal pojdzie w lewy to po prostu odpuszczał
Z progresami chodziło mi o Fabiana, Gervinho, Velę i Diarre
"Skoro Wenger jest takim słabym trenerem to czemu jedyny piłkarz w ciągu ostatnich 10 lat, który prezentował podobny poziom do tego z AFC to Ashley Cole. Reszta obniżyła loty. To nie jest przypadek "
To jest trolling?
Przecież jest sporo przykładów gdzie po odejściu z AFC piłkarze nadal grali dobrze albo nawet lepiej (Nasri, Toure, Adebayor, van Persie, Fabregas, Clichy, Fabianski, Gervinho, Vela i Diarra zrobili b.duże progresy)
I jest również sporo przykładów gdzie piłkarze do nas przychodzili ze swoch klubów w których prezentowali się solidnie a po przyjściu do AFC katastrofa (Chamakh, Park, Squillaci, Santos, Gervinho)
Co Ty sobie za teorie wymyśliłeś :D
imprecis
U anglików też różnie bywało z tym wychodzeniem z grupy :)
dobre simplle :D
Jak można się tak okłamywać i mówić, że angielska jest lepsza?
To że Barca z każdym jedzie to nie świadczy o tym, ze rywale są słabi tylko że Barca jest kosmiczna. Suarez jak grał w LFC zamiótł BPL, jakby mu dać do partnerowania w BPL Messiego, Neymara, Inieste i Rakitica to myslicie że by mieli problemy z pokonywaniem jakichś West Bromów i Sunderlandów? Proszę Was....
Topek
W tym wszystkim chodzi chyba o to, że wg niektórych niezbędnym elementem do zdobycia mistrzostwa jest topowy, bramkostrzelny napastnik lub 2. Tzn jak masz słabą obronę i super napastnika to możesz wygrać, a jak masz super obrone i słabego napastnika to już nie bardzo
Atletico pokazalo jak wygrywac defensywa
Zresztą o co my mamy pretensje odnośnie tego finalu 2006 jak my sami jedynego gola strzelilismy po błędzie sędziego :D
Czeczenia
O tym nie słyszałem, za to sam Arsene Wenger narzekał na to że gol Eto na 1-1 był po spalonym.
Choc jak tam byl spalony to centymetrowy, dla mnie dobrze że puścił
Czerwona kartka za professional foul to nie pech tylko sprawiedliwość.
"nie zrozumiem jego odejścia
był w Barcelonie, nie uwierzyli w niego i sprzedali do Arsenalu, który w niego, kurde, uwierzył.
i teraz miałby wracać?"
Tak działa całe życie.
Ciekawostka
Laurent Kościelny strzela gola dla Arsenalu srednio co 12 spotkań
AoC strzela gola dla Arsenalu średnio co 14,2 spotkań
#najgorszy#skrzydłowy#w#historii
Moim zdaniem nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że Juve jest sportowo wyżej niż Arsenal.
Tam się biją co roku o wszystkie możliwe puchary włącznie z LM a u nas miejsce w top 4 i 1/8 LM
lays
Jak hot tak mówi to znaczy że tak będzie
Morata gra mało, ale jak gra to regularnie strzela i asystuje. w tym sezonie gol/asysta na mniej niż 100 minut gry, nie wiem czy ktokolwiek w AFC ma taki bilans
A argument, że to jakiś odpad i ławkowicz z Serie A? Dwóch najlepszych napastnikow w historii tego klubu to były "odpady" z Serie A
OFFO
"(przy czym to jest kompletnie inny typ napastnika od ziru i moraty)"
A jakim typem napastnika jest Batshu a jakim Morata?
"Gervinho zagrał 1086 minut, co daje bramkę co 181 minut, u Moraty 208 minut. "
Nom ale chyba zapomniales dodac ze Morata ma 7 asyst więcej niż Gervinho
Kaczaza
A tych 2 gości co masz a avatarze to kto? Odpady z Interu i Juve
Kaczaza
Zostaw uprzedzenia, włącz myślenie. Morata w Juve jest 3 napastnikie, grał 1450 minut, zaliczył 7 goli i 8 asyst co daje mu gol/asysta na mniej niż 100 minut. a Ty tak podajesz staty zeby tylko wyszlo ze jest słabiakiem
Kondziu10
Przecież to są autorskie pomysły Wengera. Jak Xhaka przyszedł na ŚP to jestem absolutnie pewien że Ramsey/Wilshere nie raz wylądują na skrzydle
AVP
Eduardo? Na pewno? :D
WilSHARE
FIlmów też nie ogladasz bo wymyślone?
Rivaldo
No wiem, staty to nie wszystko, ale jak to jest że Giroud zacinajacy się na 4 mies na amen ma finalnie takie staty jak żywa legenda Chelsea Didier Drogba?
Rider
No bo Giroud wbrew pozorom wcale nie jest taki zły. Na przestrzeni swojego pobytu w Arsenalu jego statystyka gole/minuty jest bardzo podobna (kilka mies temu byla nawet nieco lepsza) niz Drogby w Chelsea.
Rivaldo
w 14/15
Morata - 1300 minut, 8 goli, 5 asyst
Imo to jest dobry wynik, a nawet bardzo dobry
Morata ma słabe maksymalne wyniki bramek na sezon, bo jego najlepszy wynik w lidze to chyba 8, ale to głównie kwestia tego że jeszcze nigdy nie był pierwszym wyborem. Statystyka gole/minuty jest u niego dobra
loool
Ani to ani to. Była klauzula i Suarez chciał odejsć. O klauzuli mówili w wywiadach goście z zarządi Liverpoolu a o chęci odejścia Suarez.
Ale Liverpool się nie wywiązał, a Suarez postanowił się z nimi nie ciągać po sądach tylko zostać na jeszcze 1 sezon
Liverpool wtedy złamał prawo. Mieli obowiązek pozwolić Suarezowi negocjować z Arsenalem a tego nie zrobili. Gdyby Suarez chciał walczyć w sądach to by na 100% wygrał
No ja akurat od początku brałem pod uwagę niekompetencję komentatorów i dlatego stwierdziłem że żadnego z nich nie można wziąć za pewnik :)
fabregas
Jak obaj mówią po niemiecku to te wersje niemieckiego są jakieś inne?
"Ten ze Szwajcarii był wyjątkiem z prostego powodu - ten sam kraj, więc logiczne, że wydawał się najlepszym źródłem."
A czym językowo różni się szwajcarski komentator od niemieckiego?
"skoro Papcio coś w nim widzi to znaczy, że coś tam w nim jest. "
Nom bo Papcio to nie przeprowadza nietrafionych transferów :P
"Jak to niby argumentowali? Kolega na podwórku tak powiedział albo usłyszałem jak polski komentator wymawiał jego nazwisko. Daj spokój. Dopiero pauleta wrzucił coś na co warto było zwrócić uwagę."
Nie kłam. Były dużo bardziej rzeczowe argumenty jak wymowa niemieckich komentatorów BL, były linki do filmików nagrywanych przez jego klub, do filmu dokumentalnego z jego rodziną prosto z Kosowa albo po prostu zasady wymowy poszczególnych głosek w danych językach (dostępne na wikipedii). I przy tym wszystkim to raczej Twój filmik ze Szwajcarskim dziennikarzem był raczej śmieszny i nie można go było brać za pewniak. A Ty wszystko sprowadziłeś do "kolega powiedział na podwórku"...
A warna dostałeś jak najbardziej zasłużonego
Co do Bielsy w Marsylii
Spore nadzieje, dobry pierwsza część sezonu, zawalony okres po nowym roku i mocny finisz dający miejsce w top4.
Za Wengera pasuje jak ulał
Irlandia i Szkocja a Irlandia Północna to jest jednk trochę inna półka. To by była katastrofa gdybyśmy z nimi nie wygrali
Redzik
#Dobrazmiana :D
Największym pewniakiem na obronie Juve jest aktualnie Bonucci
hot
Raczej tego że notorycznie wywyższasz się i uważasz za najmądrzejszego święcie przekonany o swoich racjach które są w połowie błędne
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Trzeci
Walcott w tym sezonie w lidze 5 goli 3 asysty. Przecież to tragedia