Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 15 z 29 (komentarze od 561 do 600):
@Elastico07: ładna gra to była w 22/23 i wiemy jak się skończyło
7 strzałów 3 celne wilki 1 i żadnych celnych ale będzie gadanie że się bronimy XD
@bobslej22: wilki to strzał w ogóle oddali?
@wnw46: no prawda wystarczy spojrzeć na tabele pl lm i kto gra w finale carabao cup xD
@Elastico07: Ale ty masz kompleks zubiego, dziewczynę Ci ukradł czy o co chodzi?
@Marzag: źródło: Instytut Danych z Dupy
@Dziadyga: brakuje jedynie żeby tzw kibice przestali płakać :p
Co on sędziuje xd
Saka mi naprawdę dziś imponuje
@Elastico07: no tak po co wspierać lepiej wbijać szpilkę po świetnym początku xD
Jakby takie psg i real już odpadło to byłoby piękne
Vitinha lepszy od Rice ale na pewno nie e strzelaniu karnych XD
Fajne te PeEsŻe takie nie za mocne xd
A tam *******icie jak zwykle, obronę mamy całą dostępną, trochę luzu do marca gdzie większość już wróci, madueke gra dobrze, czas dla eze żeby udowodnił swoją wartość, będzie gites
@youngboy: no tak bo nie można jednego meczu przegrać po zajebistej serii xd
@youngboy: jak dwa? Ten sezon już liczycie?
Ciekawe czy wszystkie Płaczki przyznające tytuł city po sezonie napiszą przepraszam panie Arteta po sezonie jak wygramy ofc a szanse są bardzo duże
Co te Burnley xd
@gunner1990: ok ktos pytal czy sie splaczesz?
@Furgunn: po co jak już wiadomo że się zesralismy :)) bo City wygrało 2 mecze w tym 1 po przysłudze od live
Ja np będę wierzył do końca i nie powiem nic o mentalu bo to się ocenia na koniec sezonu, to jest 1 sezon gdzie można rozliczać powaznie Artete bo ma wszystko co chciał wiec na gadanie o takich pierdach będzie czas w maju
@Furgunn: wystarczy pełna kontrola i spokojne 2:1
@NicolasJover: no ale te same zjeby będą coś gadali że Arteta ma pełne porty i zespół nie ma legendarnego mentalu XD to jest najpiękniejsze
City “wrocilo” do formy, dobrze ze my nie mamy do czego wracać bo forma jest cały czas co pokazuje tabela :))
@krzykus1990: X D poczekajmy z tym chociaż 3 kolejki albo jak strata będzie na poziomie -2 conajmniej
Fani Arsenalu mówiący tak o mentalu już mają pełne porty? Stare znalem
@SoulStorm: tak klasycznie ze ostatnio na Anfield wygrali 5 lat temu XD
@Arsenal2004: no co ty City zaczyna serię 14 meczow z rzędu wygranych a arsenal się zaraz rozsypie przecież
@rubl14: jakbyśmy wygrali wszystkie mecze to już byłoby dużo więcej, wtedy byłoby git?
@Dawid04111: no a dzień później będzie znowu +6 jak nie więcej także tego xd
@Dawid04111: już się płacz zaczyna XD
Kuuuur wa
@Arsenal2004: może gra słabiej ale za to płaczę często o sędziów
Ale gniota te city xd
@sonic: City zajebiste za to, mecz dwóch średniaków póki co
Ale City dziś mocarna obrona na miarę średniaka premier league xd
@Maxilinexus: gorzej jak coś wygramy i w przyszłym nie to będzie Arteta Out zespół się skończył itp no ale tylko ich żal mi jest bo widać że wieczne przegrywy i frustraci załamani życiem swoim
Viktor musi tylko poprawić bieg z piłką bo już odegrania, odnajdowanie się w sytuacjach wygląda ok tylko ten bieg szkoda patrzeć
Jeszcze kilka kolejek i bestia będzie się biła o top 3 strzelców a przecież to taki flop :p i uwielbiam dyskusje o tym że strzela słabym itp tylko że on po to przyszedł do klubu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Olczyck: wreszcie gramy jakiś finał :))