Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 19 z 29 (komentarze od 721 do 760):
Do 12 lutego się spotkamy i arsenal powiększy przewagę albo zachowa(wygrają wszystkie mecze) a wy się spinajcie pozderki
@Maxilinexus: 7pkt to spora odległość
@Piotrek_175: raz się zdarzyło i już będziecie płakać, właśnie drugi był arsenal wengera XD to co powiedzieć o formie reszty? Sami sobie odpowiedzcie
@darek250s: who cares about Villa?
@hanzo88h: ochłoń chlopie
Jeszcze przed meczem z Licerpoolem to ze na pewno wygramy a mamy coraz więcej pkt przewagi nad City i czytam że się obsramy, k.com to coś pięknego
Totalnie nie rozumiem po co wy oglądacie te mecze jak nie macie satysfakcji, nie możecie sobie odpuścić i pobiegać czy coś? Psychicznie będzie lepiej, Arteta się na was nie obrazi a Saka nie odejdzie z klubu przez to jak coś xd
Trudny wyjazd z drużyną którą mam nie leży nie od dziś, szkoda ale mamy solidną przewagę i fajny terminarz
@Thrall: Leicester wygrało tylko dlatego że każdy z top6 miał tragiczny sezon, Arsenal Wengera skończył 2 a to już o czymś świadczy
@ostriket: i ktoś sądzi że villa za 2 miechy będzie e grze o tytuł tak? Hahahah tylko city nam zagraża
@Mickeylo: to nie oglądaj ktoś pytał?
@youngboy: ile razy już to słyszałem XD mecz jak mecz
@GreKa: a kto gra jak mistrz?
@Arsenal4Ever14: mogłoby i być 20 no ale co to zmienia?
@Alffik: i dlatego jesteśmy liderem z 6pkt przewagą tak?
@Elastico07: XD
Beka jak dostaniemy tego karnego ale wszystkim będą dupy piekły
@Arsenal4Ever14: to idź kibicować innej drużynie a nie płaczesz XD
@tomawwa: no tak 20 najlepiej od razu xd niektórzy to chyba z Tworek piszą te wiadomości
Vito Bambino na boisku no i lecim
Największy sędziowski fan City sędziuje no może być ciekawie
Twaro to mój ulubiony komentator, szkoda że musi komentować z kasztanami którzy mówią cały mecz takie oczywistości jak pan Nahorny czy Rudzki ehh
@krzykus1990: obawiam się że do tego czasu już będzie po sezonie
@darek250s: i kiedy w tym sezonie tak było? Bo zagrali słaby mecz z Liverpoolem? Idź pobiegać
@djmacius: no szanujmy sie wierzycie w to ze city odrobi 9pkt? W takiej formie? To jak z realem ze mial nas roznieść w tamtym sezonie u siebie. Zespoły z historią do wygrywania seriami ale wypalone. Może stracimy 9pkt do końca a może nie ale pewne jest że city straci pkt jeszcze
Ciekawe co powie Guardiola bo mówią że nie krytykuje po porażkach tylko po zwycięstwach więc chyba długo nie będziemy słuchać o krytyce :p
@MarkOvermars: za tydzień powrót do ustawień fabrycznych
Ale ten ake jest słaby
@darek250s: hmm to czemu mamy 6pkt przewagi? Jakbyśmy gubili jak city to chyba 0 przewagi byłoby?
Dzisiaj będzie zimniutko w Manchesterze muszą się poubierać bo -9 nadają
Czemu on trzyma na ławie jednego z najlepszych zawodników? Reinders i Cherki to powinni być pewniaki w każdym meczu wtf
Nie no ale United trzeba uznać że nigdy nie grali w tym sezonie z takim zaangażowaniem w obronie, oby za tydzień im przeszło
Obrońcy city: Ale fajna piłeczka se leci czilera utopia o czesc dorgu co ty tu nieeeeee
Donnruma myśli teraz że do złego Manchesteru podpisał umowę
Jezu jaki wylew XD te city jest gorsze niż ustawa przewiduje
City to miało celny strzał w tym meczu?
Nie no mbeumo kozak piłkarz, często u mnie grywał w Arsenalu w karierze w FIFie. Saka by tego nie trafił niestety ale i tak jest lepszy
@Marzag: Timber i Declan Rice?
@Bartek_: no i tak może być do końca sezonu i majster ezzz
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Garfield_pl: zdarza się i trudno, narazie tylko mecze z sunderlandem i dzisiaj straciliśmy pkt z takimi średniakami i oba wyjazd co cieszy