Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 16 z 29 (komentarze od 601 do 640):
@Piotrek_175: to go właśnie różni od Jezusa nie kojarzę żeby on był na spalonym a Jesus 3 na mecz to minumum
Gyo jest szybki ale nie z piłką przy nodze XD
@pablofan: nie graliśmy bo mecz był pod kontrolą, ile cfc miała xg 0.3?
@darek250s: chyba tylko kibice na szczęście
@Koroniarz: ja się nie śmiałem z ich ataku tylko z klubu całościowo, Bruno to topka a mbeumo by mi się marzył u nas także proszę być bardziej konkretnym
@Fanatic: tylko tyle? Moim zdaniem jak nie będzie 10:0 to sky sports powinno napisać artykuł “żenada kompromitacja frajerstwo - nie wracajcie do domu” :DDD
@vitold: nie no atak to mają niezły szkoda że obrona na poziomie forest XD
@Koroniarz: XD to czemu niedobrze w takim razie?
@alexis1908: już widzę jak wygrywają wszystko do końca xD no ale mamy już 3 zespoły walczące o wicemistrzostwo jest moc
@Koroniarz: i bilans o 19 bramek gorszy, już mam się bać?
Jest Kalafior jest impreza moc z przodu i z tyłu, to jest nasz top3 zawodnik bo jak wypada to gramy słabo (przykład mecz z forest czy united)
Śmieszne że United traci do city już tylko 3pkt xd
Ale rodri sie splakal na sędziowanie ojoj
@monterpg12345: mieliśmy lekki dołek ale w odpowiednim momencie się ogarnęliśmy i obyśmy punktowali do końca jak najwięcej
@monterpg12345: takim obsraniem że jest 24 kolejka i mamy 6pkt przewagi nad drugim zespołem i lepszy bilans, to co powiedzieć o innych zespołach?
@Thoneick: no tak bo City traci pkt a jak robi to Arsenal to ze sie zesral piękne standardy
@monterpg12345: mamy się bać zespołu który na wyjazdach jest nad strefa spadkowa?
Pisałem przed meczem o składzie totków i cudzie ale okazało się że city jest tak mierne że tylko mogą ograć wilki u siebie XD
Semenyo to macha łapami jak sterling xD
Semenyo oprócz bramki gra bardzo słabo
City bez celnego strzału w 2 połowie i to z takimi totkami X D
@pawel_1986: bo grał lider i wszystko miał pod kontrolą
Ale Simmons imponuje w tym meczu pressingiem
City jeszcze tylko w******* od arsenalu w finale, w******* od Liverpoolu i wakacje
Uff dobrze że tam serka nie było
Donnruma to city wygra te wicemistrzostwo e tym sezonie
Ktoś tu pisał jak city wrzuca kolejny bieg XD i to z takimi totkami
Żałosne jest to że my jesteśmy wiecznymi przegrywami, my byśmy już przegrywali a City? Strzeliło już 4 gole to jest ten mental
@RageBoy9: przecież XD
Niby 19 prawie a przędziesz kury się budzą wczesnym rankiem ale heca
@Garfield_pl: szanujmy się to nie było clear and obvious
Nie było podstaw żeby anulować to już byłoby za dużo nawet jak na city
Hit XD ale jakoś się udało Guehi dzięki byku
@kamo99111: jaki bieg w Tottenhamie nie ma kto grać a i tak City wygląda miernie
@gunner1990: XD jasnowidz się trafił, meczów też nie oglądasz bo znasz każdy wynik?
Villa się sypie ale taak oni będą walczyć o mistrza xD
Patrzę na skład Totków chociaż to ciężko nazwać składem XD nie wiem jaki cud musi się stać żeby oni tu ugrali punkt no ale i tak będę oglądał chyba tylko szansa w tym że totki city nie leżą po prostu
@RageBoy9: zdobyta oczywiście
W sumie to dosyć zabawne że jesteśmy impotentami w ataku eg niektórych a mamy ledwie 1 bramkę straconą mniej niż potężne City xdddd
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@pioafc: I trafił w słupek