Komentarze użytkownika RageBoy9

Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 18 z 29 (komentarze od 681 do 720):

Komentowany temat: Inter vs Arsenal: Starcie gigantów w Lidze Mistrzów 20.01.2026, 21:44

@tyson880: Calafiori zjada obu naraz na sniadanie, Hincapie w ataku a Skellego w obronie

Komentowany temat: Inter vs Arsenal: Starcie gigantów w Lidze Mistrzów 20.01.2026, 21:43

Skelly jeszcze nam Trossarda skontozjuje

Komentowany temat: Inter vs Arsenal: Starcie gigantów w Lidze Mistrzów 20.01.2026, 21:40

Skelly to trenuje bieganie czy stoi i się patrzy na Artete na treningach?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:31

@krzykus1990: no i 90 pkt będzie w tym sezonie a na pewno od 85 w górę

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:30

@Facet3miasto: w gazie bo wygrało z city które wyglądało jakby było na kacu?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:27

@Thoneick: to samo może powiedzieć kibic city i Aston Villi ale to my wyszliśmy na + kolejna kolejce

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:24

@GreKa: er4s I pawel1986 nie lubią tego

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:18

@krzykus1990: ta XD różnica jest taka że nie mają KDB Rodriego w formie i Gundogana którzy ciągnęli ten wózek serio nie widzicie różnicy między tym city i tym poprzednich sezonach czy jesteście ślepi? Nawet jak będą mieli guehieho to i tak będą tracić pkt i nie zdziwiłoby mnie jakby w kwietniu mistrz był jasny

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:17

Może Arteta specjalnie każe Viktorowi żeby tak grał i chce ograć Guardiola grając 10v11 i w następnym sezonie zobaczymy normalnego Viktora. Ale to byłby mastermind

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:10

@Damper: zgodzę się, dodam tylko że dlatego że mistrz jest wygrany

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:09

@darek250s: a nie pomyślałeś kiedyś czemu wszyscy tracą pkt seryjnie a my tylko 4 na ostatnie 7 spotkań? Czy lepiej się śmiać po każdej stracie pkt ze wszyscy grają pod nas?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:08

Spokojnie przecież City i Villa zaczną zaraz wygrywać seriami i za 5 kolejek wypadniemy z walki o mistrza…

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 19:01

@Elastico07: tak samo jak w poprzednim, jak looserpool coś wygrywa to zawsze reszta stawki daje dupy tyko jak city wygrywa to każdy gra w top formie(oczywiście ironia)

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:59

Aston Villa wreszcie nie trafia wszystkiego co kopnie i traci pkt pięknie

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:58

Ale Martinez dał pięknie dupy once a gunner always a gunner!

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:57

@Dominik11: oczywiście że tak ten sezon można rozliczać Artete min 2 trofea to mus ale nie wierzę że liga + puchar nie wpadnie a cicho liczę na 4

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:56

Panowie a teraz poważnie Aston Villa i wielki Unai Emery ma ten mityczny mental którego żałosny Arsenal i miękka pipa Arteta nie ma?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:54

Kolejny tydzień z powiększoną przewagą ale oczywiście to my jesteśmy przegrywami xD

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:53

@Elastico07: oczywiście że dowieziemy

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:52

@Dominik11: myślę że jednak będziemy mieli bliżej 90 pkt a nie żałosne 81 ale czas pokaże

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:52

I Everton nagle 4pkt traci do looserpoolu beka ten sezon

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:51

@Dominik11: nie grają pod nas tylko są zmęczeni po prostu wygra drużyna z najlepszą ławką czyli my

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:50

@sonic: mówiłem wczoraj że się wykoleją i że nie zdziwiłbym się jak dzisiaj stracą pkt i za miesiąc będą poza wyścigiem ale płaczki coś pierdzily o leicester(najgorszym mistrzu w 21w btw)

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 18:49

Brawo Aston Villa robi Leicester!!!! Nie to co ten żałosny Arsenal grają 100x lepiej

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 15:24

@mistrzu973: my też mieliśmy dołek i mieliśmy pół składu kontuzjowanego nie no poprzedni sezon mieć pretensje że nie wygraliśmy ligi to trzeba mieć łeb

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 15:03

@mistrzu973: nie powinniśmy 22/23 brakło saliby i trafiliśmy na mocne City a rok później słaby początek sezonu mieliśmy i znów mocne City. Teraz City jest mierne a my mamy backup na każda pozycje. Od meczu z Villa straciliśmy 4pkt na możliwe 21 więc sorry ale o jakim mentalu my mówimy?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 18.01.2026, 14:58

Cieszy że pomimo takiej przewagi nadal mamy najlepszą formę w lidze patrząc ostatnie 5 meczow(tylko Newcastle może mieć lepszą jak dziś wygra). Wszystko idzie w dobrym kierunku ale nadal będzie narzekanie XD Już widzę jak Villa będzie od nas lepiej punktowała w dalszej części sezonu. Jak city magicznie się nie odpali i nie wygra wszystkiego do końca co jest niemożliwe to mamy mistrza

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 17.01.2026, 21:28

@Garfield_pl: dokładnie cieszyć się z lidera a nie słaba psycha jak niektórzy tutaj

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 17.01.2026, 21:26

@krzykus1990: city dosłownie ma zaraz mecz z totkami i live wyjazd i potem newcastle u siebie? Co wy tam palicie Stopczyk? A AV ma CFC united w marcu i na koniec city live o czym my mówimy?

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 17.01.2026, 21:19

@Dziadyga: a 81pkt lester?

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 21:00

@alexis1908: taka kontrola że w 85 strzeliło winnera bo forest zaspało i zapomniało kryć xD

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:59

@Barney: fajnie a reszta? Ake i khusanov to miękkie pipki a kto ma ich zastąpić?

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:58

@mlody323323: no dzisiaj tego nie potwierdzili że dobrze w ataku stoją

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:58

@thegunners101: do tego wyjazdy trudne z newcastle, united, forest no chance

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:56

@silvano95: To po co się łudzisz? Jejku ile tu frustratów bez psychy hahaha

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:55

@BizoNxd6: oj tak jak Isak np

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:54

Mieliśmy xg na poziomie 3 a niektórzy piszą że słabi byliśmy w ataku xDD to jaki by was zadowolił 5? Był remis bo brakło skuteczności, mecz dużo lepszy niż z live po prostu unlucky

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:52

@darek250s: nie zdziwię się jak jutro villa straci punkty a przestanie byc w grze maks w marcu

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:49

2 mecze przewagi nad City to dużo na tym etapie także przestańcie płakać

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:44

@Elastico07: przeczysz sam sobie, czyli im większa przewaga tym większa presja? Czyli jakbyśmy mieli po tyle samo pkt co city to by grali na luzie?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady