Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 145 z 861 (komentarze od 5761 do 5800):
Rice chyba najgorszy mecz sezonu.
Blisko. Jak blisko.
Czerwo.
Wypuściliśmy łatwy mecz.
Rice.Fatalne zachowania.
O tym mówię. Tyle błędów to się w głowie nie mieści.
Karny.
Też nie jestem fanem Rayi. Po prostu nie jest lepszy od grającego tydzień w tydzień Ramsdela.
Już powinno go nie być na boisku. Drugi taki faul w 2 min.
To chyba żółta. Atak w nogę.
Pressing powinien być już na ich połowie.
Jeśli w 10 minut nie padnie dla nich bramka to wygramy 4:1.
@Freo98: Strzeli dziś.
Kolejny który kopie do przeciwnika. Żeby było ciekawiej.
Tomayasu szukał tym podaniem swoich zmarłych przodków?
Tam nie było karnego? Strasznie brutalne wejście.
Raya. Teraz on właśnie zagrał tak nieodpowiednie.
Dobra zmiana. Trossard dziś anonimowy.
@fabregas1987: Chodzi o mnóstwo strat z których na szczęście nie padły bramki.
Kai jest typem gościa który powinien być podwieszony pod napastnika.
Co on tam zagwizdał?
Co oni dziś? Jak nie Trossard to Ode jak nie Ode to Partey. Brak koncentracji na taki mecz?
Trossard do zmiany.
Odegard i Trossard dziś dwie straty w bardzo neuralgicznych pkt a Havertz znów dobra piłka.
Kolejna strata. Powinno się teraz grać bezpiecznie.
Nonszalancko tracą te piłki na swojej połowie.
Blisko.
@executer1: Nie szkodzi,że tak grają. Pójdą dwie kontry i skończy się 6:1.
Co to za młody ten Chibo-Obi który zezłomowal wczoraj Norwich I zapakował im 7 bramek? Trzeba by zwrócić na niego uwagę.
Havertz czyści,asystuje,strzela,zmywa podłogę, piecze kurczaki.
Trzymajcie ta linie a takie mecze gdy przeciwnik ma piłkę są ważne w kontekście nabywania doświadczenia i zastosowania innych założeń taktycznych.
Zmiana Trossarda i lecimy dalej.
Brawo Synu. Tak strzelaj.
Trossard dziś powinien odpocząć. Zero czucia gry.
Havertz again.
@bizooon: Tam chyba obcierki nawet nie było. Stracił balans zmieniając kierunek biegu.
Havertz my hero..Saka star boy.
Trzeba wziąć się w garść.
Ręka nie bierze udziału w grze. To spalony.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Havertz. Dobra robota.