Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 149 z 861 (komentarze od 5921 do 5960):
Nauer blisko 40 a gra jak jeden z najlepszych.
Szkoda akcji.
Co tam się teraz odpierdziela?
@1886gunner1886: Korki musi zmienić.
Kolejny wylew Gabriela.
Norweski rolnik Odegord.
Biały bardzo słabe zagranie ale dobrze,że się włącza.
Pozwalamy na spokojne rozegranie. Tak się meczu nie wygra.
Niemcy przyspieszają.
Nie można tak przegrywać środka pola.
Bayern też nie gra wybitnie. Trzeba lepiej prasować. Środek i atak powinien doskakiwać.
Lewa obrona u Nas przy każdym kuleje.
@1886gunner1886: Kijowo.
W tej chwili obustronne badania.
Trochę za wysoko ta linia obrony. To nie WHU.
Przy tym ataku pozycyjnym trochę nie wiedzą co mają z piłką zrobić.
Ewidentnie wolę awans City. Jeśli przejdziemy jakimś cudem dalej to nie będziemy tak obkakani i wiemy mniej więcej czego się spodziewać i jak się ustawić. Poza tym wyniki przeciwko City ostatnio są obiecujące.
Ja jestem kibicem ale te wykładanie na ostatniej prostej to coś do czego przywykłem od czasu Wengera.
Trzecie miejsce tak to się skończy.
98 min a oni klepią w środku pola jakby wygrywali.
Najsłabszych.
Jeden z najsłynniejszych meczów Arsenalu od dawna.
Watkins,ten obrońca i Costa. Dać im w zamian kilku Naszych rezerwowych i gotówkę.
Tak patrząc na ten mecz to fajnie jest mieć napastnika. Przydaje się.
No to po nawet jednym pkt. AV zasłużyła. City może dziękować.
No to po nawet jednym pkt. AV zasłużyła. City może dziękować.
No to po nawet jednym pkt. AV zasłużyła. City może dziękować.
No to po nawet jednym pkt. AV zasłużyła. City może dziękować.
No to po nawet jednym pkt. AV zasłużyła. City może dziękować.
Odegard trochę ostatnio za bardzo uwierzył w swój drybling.
White też dziś nienajlepiej.Ogolnie słaby mecz Naszej drużyny.
Zinchenko. Po raz 2347.
@damianARSENAL: Partey ostatnio też lubi źle zagrać a przy tak nieostrożnym Gabrielu to zaproszenie wręcz.
Wszystkie stary przy porównaniu Niemca z Brazylijczykiem przemawiają za Niemcem. Lepszej opcji nie mamy. Powinien jednak grać wyżej bo demonem prędkości nie jest.
@Gofer999: Bo potrafi to czego inni nie.Znalezc się na pozycji i zrobić z tego pożytek lecz to nie napastnik. Najwyżej podwieszony. Co nie zmienia faktu,że obok Saki jest najgroźniejszy na boisku.
@Arsenal2004: Może lubi pielęgniarki.
To jest pozycja na bramkę i to zasłużoną.
Znów spalony po podaniu Ziny. Gra przyzwoicie ale podania w tempo.
Ten Carlos powinien grać u Nas. Czyści co się da.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Dominik11: Podan wcale nie dostaje. Sam akcji nie stworzy od początku do końca.